مشاوره خانواده چیست در چه مواردی می‌تواند به شما کمک کند؟

0

رپورتاژ

خانه محل آرامش است و همه ما خانواده را بهترین پناه خود می‌دانیم، البته که در بهترین جمع‌های خانوادگی هم اختلاف نظرها و مشکلاتی بروز می‌کند. مشاوره خانواده کمک می‌کند اختلافات به بهترین شکل رفع شوند و بتوانید روابط آسیب دیده را ترمیم کنید.

وقتی رابطه‌ای خوب نیست آرامش فرد آسیب دیده و همه جنبه‌های زندگی مثل کارش‌ هم آسیب می‌بیند. لازم نیست با مشکلات خانوادگی به تنهایی دست و پنجه نرم کنید، اختلافات زوجین و حتی تصمیم گیری برای ازدواج با کمک مشاور خانواده راحت برطرف می‌شود. در این مطلب در مورد مواردی که می‌توانید به مشاور مراجعه کنید صحبت می‌کنیم و یک راهکار ساده مشاوره گرفتن را به شما معرفی می‌کنیم.

چرا باید به مشاور خانواده مراجعه کرد؟

داشتن رابطه سالم نیازمند تلاش همه طرف‌های ارتباط است و با وجود  استقلال فکری و شخصیتی بروز اختلافات یک امر طبیعی است. این اختلاف ممکن است بین همسران بروز کند یا با فرزندتان در مورد مسائل مختلف بحث و گفتگو داشته باشید. مشاوره خانواده کمک می‌کند حرف‌های یکدیگر را بهتر بشنوید و بدون قضاوت از زاویه جدیدی به حرف‌های عزیزانتان گوش دهید و شنیده شوید. اگر مشکلات کوچک به موقع برطرف نشود به اختلافات بزرگی تبدیل می‌شوند و گاهی رابطه به بن بست جدایی و بی‌تفاوتی می‌رسد.

فشار روانی زیاد و شرایط سخت رابطه از تحمل بسیاری خارج است و مانع تحلیل درست مسائل و مشکلات می‌شود. مشاور متخصصی است که مشکلاتی که دو نفر قادر به حل و فصل آن نیستید را با کمک خودتان حل می‌کند و شرایطی را فراهم می‌کند با ریشه یابی اختلافات آن‌ها را از پایه حل کنند.

دکتر ساینا یک سامانه مشاوره آنلاین پزشکی است که امکان دسترسی شما به چندین مشاور خانواده با تجربه را در بستر وب فراهم آورده که به صورت تلفنی و آنلاین بتوانید از کمک آن‌ها استفاده کنید. مشاوران آنلاین بیشتر از جلسات حضوری مشاوره برای شما وقت می‌گذارند و کلیه امکانات و شرایطی که برای یک مشاوره خوب لازم است در بستر اینترنت فراهم شده تا بدون اینکه لازم باشد از خانه خارج شوید یک مشاوره با کیفیت را دریافت کنید.

مشاوره خانواده در چه مواردی کمک می‌کند؟

مشاوره خانواده می‌تواند در موارد گسترده‌ای  به کمک تک تک اعضای خانواده بیاید و با حفظ حریم خصوصی کمک کند

شادتر و با تفاهم بیشتری در کنار هم زندگی کنند.

  1. ریشه یابی بحث‌های مداوم زوجین
  2. دلزدگی در زناشویی
  3. اختلافات بین همسران
  4. کمرنگ شدن عشق
  5. حل رفتارهای منفی همسر
  6. سرد شدن رابطه جنسی
  7. مشاوره در خصوص ازدواج
  8. زمانی که به طلاق فکر می‌کنید
  9. و دیگر مشکلاتی که در خانواده خود به آن‌ها مبتلا هستید.

در هر موردی که در خانواده بروز می‌کند، می‌توانید به مشاور مراجعه کنید. تنها موارد و اختلافاتی که با فرزندان پیش می‌آید را بهتر است با مشاور مخصوص کودکان مطرح کنید که در این زمینه تخصصی مطالعه کرده و بیشتر می‌تواند به شما کمک کند.

دکتر ساینا با بیش از یک میلیون جلسه مشاوره تلفنی و آنلاین ثبت شده، توانسته اعتماد بسیاری از افراد را جلب کند و با هزینه کمتر از مشاوره‌های حضوری، ضمن صرفه جویی در زمان شما، این امکان را فراهم آورده که در هر زمان و مکانی که بخواهید با بهترین مشاورین خانواده صحبت کنید و راهکارهای مشکلات را دریافت کنید.

کسانیکه که به هر دلیل نمی‌توانند از منزل خارج شوند یا مشغله کاری مانع می‌شود برای خودشان و بهبود روابط‌شان وقت بگذارند، می‌توانند با کمک مشاوره آنلاین خانواده سدهای رابطه را شکسته و به شادی روزهای پرهیجان اول رابطه برگردند.

جلسات مشاوره خانواده چه زمانی موفق می‌شوند؟

زمانیکه دو طرف به دنبال بهبود رابطه خود باشند و با انرژی و انگیزه لازم وارد جلسه‌های مشاوره شوند امکان اینکه جلسات مشاوره موفق باشد بیشتر می‌شود. در طول  جلسات مشاوره باید صبور و امیدوار باشید. شاید انجام این کار در طول جلسات سختی که در پی حل اختلاف هستید دشوار به نظر برسد اما با دید مثبت می‌توانید روند کار را سرعت ببخشید.

متعهد بودن همسران به جلسه مشاوره هم بسیار مهم است شما باید جلسات مشاوره را در اولویت کارهای خود قرار دهید و همیشه وقت خود را برای شرکت در جلسه آزاد بگذارید. خوبی مشاوره آنلاین این است که برای فراهم کردن زمان مشاوره لازم نیست کار خاصی بکنید و همین که به موقع به سایت سر بزنید و از اپلیکشن خود استفاده کنید یک قدم عملی مناسب است.

همین‌طور تجربه و تخصص مشاور هم اهمیت زیادی دارد، هر چه تعداد موارد مشابهی که مشاور شما آن‌ها را حل کرده بیشتر باشد با شناخت و آگاهی بیشتری می‌تواند به شما کمک کند.

دکتر ساینا این امکان را فراهم آورده تا با مشاهده رزومه مشاوران مختلف و مطالعه نظر سایر کاربران در مورد کار آن‌ها، بهترین مشاوره خانواده را برای خود انتخاب کنید.

برای هر مشاور و متخصصی این امکان در نظر گرفته شده که یک فیلم معرفی کوتاه آماده کند و سابقه کارش را برای مراجعان توضیح دهد.

در آخر اگر به هر دلیلی از مشاوره خود ناراضی بودید می‌توانید وجه مشاوره را پس بگیرد. دیگر بهانه‌ای برای بی‌توجهی به سلامت روان شما وجود ندارد همین حالا برای اولین مشاوره آنلاین اقدام کنید.

دریافت مشاوره آنلاین خانواده دکتر ساینا

   

پستهای اخیر

خودروی مفهومی جیلی ویژن استاربرست معرفی شد؛ طراحی مدرن، فضایی و آینده‌نگرانه (گالری عکس)

جیلی با رونمایی از خودروی مفهومی Vision Starburst، نقشه راه آینده طراحی خودروهای خود را ترسیم کرد. خودروی ویژن استاربرست توسط استودیوی طراحی جیلی در شانگهای خلق شده است و از المان‌های کاملا مدرن و آینده‌نگرانه‌ای مبتنی بر نورپردازی‌های…

پیشنهاد کتاب: عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست – مواجهه با اندوه و فقدان با فرهنگی که این‌ها را…

آن‌هایی که رنج را تجربه می‌کنند، معرفتی کسب می‌کنند که بقیه ما به آن نیاز داریم. با توجه به اینکه در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که مردم از احساس کردن هراس دارند، مهم است تا عمق سفر انسانی‌مان را به روی یکدیگر باز کنیم، که تنها با تجربه…

پیشنهاد کتاب: کتاب چگونه بر جهان حکومت کنیم؟ راهنمای دیکتاتور بلند پرواز، نوشته آندره د گیلوم

کسی که آرزو دارد از او اطاعت کنند، ابتدا باید بداند چگونه دستور دهد. نیکولو ماکیاولی قدرت، در جهان امروز در ذهن افراد لیبرال و طرفداران شفافیت سیاسی تصویری منفی دارد. بعضی‌ها می‌گویند قدرت باید تقسیم شود، می‌گویند قدرت زیاد در دست یک…

با این تانک مثل فوت کردن به شمع، به چاه‌های نفت مشتعل کویت فوت می‌کردند تا خاموش شوند!

تصور کنید که شما یک تانک قدیمی روسی را با دو موتور هواپیمای جت و مقدار زیادی آب ترکیب کنید تا یک دستگاه عجیب آتش‌نشانی بسازید که قادر باشد که حتی حریق چاه‌های نفت را خاموش کند! به سال 1991 می‌رویم، در این زمان جنگ خلیج فارس به انتهای خود…

فیلم‌هایی که بسیار خوب و عالی و احساس‌برانگیز هستند، اما به خاطر تاثیرگذاری زیاد روی روح و روانمان،…

وقتی در سایت‌های دانلود هستیم و فهرست فیلم‌ها را نگاه کنیم تا تصمیم بگیریم کدامشان را دانلود کنیم، نگاهی به اسم کارگردان و امتیاز فیلم و هنرپیشه‌ها و داستان کلی‌شان می‌ندازیم تا بتوانیم تصمیم بگیریم. اما شمار زیادی از فیلم‌هایی که دانلود…

فهرستی از چیزهایی که شاید تصور کنید که تنها شما را عصبی می‌کنند، اما عامل اضطراب خیلی‌ها در کشورهای…

چند روز پیش یک کاربر سایت اجتماعی ردیت، سوالی مطرح کرد که در کمال شگفتی خیلی از آن استبال شد و پاسخ‌های متعددی برای آن گذاشته شد. سوال این بود که چه چیز خاص و ویژه‌ای شما را عصبی می‌کند و صرف‌نظر اینکه بارها آن شرایط را تجربه کرده باشید،…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.