هوم‌پاد مینی اپل با قابلیت‌هایی هوشمندتر و قیمت ارزان‌تر ۹۹ دلار معرفی شد

0

اولین محصولی که اپل امشب در مراسم «Hi, Speed» معرفی کرد؛ بلندگوی هوشمند هوم‌پاد مینی بود.

هوم‌پاد مینی نسل جدید بلندگوی هوشمند اپل است که طراحی متفاوت‌تر با نسل پیشین دارد و از نظر اندازه کوچک‌تر و جمع‌وجور تر است. طراحی کروی و زیبایی دارد ولی دوباره طراحی مشبک و توری مانند پارچه‌ای هوم‌پاد اولیه را می‌بینیم.

این بلندگو در دو رنگ سفید و مشکی عرضه می‌شود و یک نمایشگر در بخش بالایی آن نصب شده است که نشان‌دهنده فعالیت دستیار صوتی سیری است.

اپل برای این بلندگوی خود از تراشه S5 استفاده کرده است که قدرت پردازشی ۱۸۰ بار در ثانیه برای پخش موسیقی دارد. از یک درایور اصلی و دو رادیاتور پسیو برخوردار است و در بخش پایینی آن یک تقویت‌کننده صدا قرار دارد. صدا به صورت ۳۶۰ درجه توسط این بلندگو پخش می‌شود.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های هوم‌پاد مینی، قابلیت راه‌اندازی شبکه مش با چند عدد بلندگو و AirPlay 2 است. مثلا، اگر چند بلندگوی هوم‌پاد مینی را در اتاق‌های مختلف یک خانه قرار دهید؛ می‌توانند به یکدیگر وصل شده و در کنار هم کیفیت صدای موسیقی بهتری منعکس کنند. اگر در یک اتاق، دو هوم‌پاد مینی با فاصله کمی از هم قرار داده شوند؛ به طور خودکار با هم جفت شده و قابلیت استریو پیدا می‌کنند.

اپل در نسل جدید بلندگوهای خود به دنبال تبدیل کردن آن‌ها به یک هاب مرکزی برای خانه‌های هوشمند و انجام دادن هر کاری است. هوم پاد مینی می‌تواند مکان دقیق اپل واچ سری ۶ و آیفون را با کمک فناوری باندهیا رادیویی اولتراواید تشخیص دهد.

انواع دستگاه‌های هوم‌کیت، چراغ‌ها و سنسورها، درب‌های امنیتی، سیستم سرگرمی خودرو و طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها را می‌توان با هوم‌پاد مینی نظارت و مدیریت کرد.

ویژگی «اینترکام» این بلندگو به افراد حاضر در یک خانه اجازه می‌دهد در حالی که دور از هم و در اتاق‌های مجزایی هستند؛ با یکدیگر ارتباط صوتی داشته باشند. این پیام‌های صوتی را می‌توان روی آیفون و آیپد و اپل واچ گوش داد.

اپل استرانژی قیمت‌گذاری خود را برای بلندگوهایش تغییر داده است و هوم‌پاد اصلی را با قیمت ۱۹۹ دلار وارد بازار می‌کند که ارزان‌تر از قیمت ۳۴۹ دلار در سال ۲۰۱۸ است ولی هوم‌پاد مینی با قیمت ۹۹ دلار از ۱۶ آبان عرضه می‌شود تا بتواند مزیت‌های رقابتی بیشتری در برابر بلندگوهای هوشمند گوگل و آمازون داشته باشد.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.