شرکت DJI پهپاد مینی ۲ را با قابلیت قبلیت فیلمبرداری ۴K رونمایی کرد – قیمت ۴۴۹ دلار

2

اینجا، در یک پزشک، مدت زیادی است در مورد معرفی گجت‌ها و تجهیزاتی که عملا کاربردی برای توده مردم ندارند یا معدودی آدم حرفه‌ای ممکن است استفاده کنند، تامل می‌کنیم.

اما واقعا گریزی از آشنایی با فناوری روز دنیا نیست و مجبوریم دست‌کم برای به‌روز ماندن گاهی چیزهایی را معرفی کنیم که چندان کاربردی نیستند.

اینکه شما یک پهپاد فیلمبردار مدرن داشته باشید که بتوانید در سفرها و گردش‌ها همراه ببرید و عکس‌ها و ویدئوهای بی‌نظیر تهیه کنید، یک آرزوی خیلی از ماهاست.

یکی از شرکت‌های فعال در این عرصه، شرکت DJI است. این شرکت سال پیش پهپاد موسوم به DJI Mavic Mini خود را رونمایی کرد و حالا با نسخه مینی ۲ خود، پهپاد قبلی را ارتقا داده است.

پهپاد جدید ۴۴۹ دلار قیمت دارد، اما افزایش قیمت ناچیز حتما ارزشش را دارد. مینی ۲ مثل نسخه قبلی خیلی سبک است: یعنی فقط ۲۴۹ گرم!

قابلیت تماس وایرلس آن حالا ۲.۵ برابر قبل شده و از فناوری وایرلس OcuSync 2 بهره می‌برد.

مینی ۲ می‌تواند ویدئوی ۴K با نرخ فریم ۳۰ در ثانیه و بیت ریت ۱۰۰ مگابیت در ثانیه بگیرد. حالا کاربرش می‌تواند علاوه بر عکس‌های عادی JPG عکس‌های RAW هم با آن ذخیره کند.

موتورهای پهپاد جدید ارتقا یافته‌اند و شتاب بیشتری ایجاد می‌کنند و می‌توانند این گجت را به سرعت ۳۵.۸ مایل در ساعت برسانند که نسبت به ۲۹ مایل سرعت نسخه قبلی، ارتقای خوبی است.

همچنین با بهتر شدن وضعیت باتری، مینی ۲ می‌تواند در مجموع ۲۹ مایل مسیر را با یک بار شارژ کامل طی کند که نسبت به ۲۴ مایل قبلی باز هم جهش خوبی است.

امیدواریم که زمانی بتوانیم این گجت‌ها را که فعلا برای ما فانتزی محسوب می‌شوند، تهیه کنیم و البته اجازه استفاده بی‌دردسری هم داشته باشیم:)

منبع

   
2 نظرات
  1. سجاد می گوید

    کاش فروشگاهی هم معرفی میکردید.
    از کجا میشه تهیه کرد؟….

  2. بهزاد می گوید

    با این وزن استقامتش در برابر باد چطوره!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.