کامنت در تلگرام ، ویژگی جدید – بدون نیاز به هیچ بات دیگر، ساده و سریع

  • توسط میثاق محمدی‌زاده
  • ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • ۳ دیدگاه

تلگرام ۷.۱ با سه ویژگی جدید برای دستگاه‌های موبایل منتشر شد. مهم‌ترین این ویژگی‌ها مشاهده کامنت‌های یک پست در کانال اصلی است که جذاب و هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد.

در تلگرام موبایل نسخه جدید می‌توانید روی هر پست کامنت بگذارید ولی مانند گذشته کامنت‌ها به شکلی نازیبا در بات Discuss نمایش داده نمی‌شوند بلکه دقیقا زیر هر پست درج شده و قابل مشاهده هستند. دیگر نیازی به خارج شدن از محیط تلگرام نیست و در همان محیط و به شکلی بسیار زیبا و کاربرپسندی کامنت‌ها نمایش داده می‌شوند.

وقتی کامنت‌های یک پست را لمس می‌کنیم؛ در همان محیط تلگرام، پست مربوطه به همراه کامنت‌های آن باز شده و به راحتی می‌توان کامنت‌های کاربران را پای آن خواند.

قطعا این ویژگی می‌تواند تحولی در نظرگذاری و مشارکت در تولید محتوا برای کانال‌های خبری و تحلیلی باشد و فصل جدیدی از اشتراک‌گذاری اطلاعات و لینک و فایل در تلگرام باز کند. کاربران پای هر پست می‌توانند متن، عکس، ویدئو، استیکر و لینک بگذارند. حتی می‌توانید کامنت صوتی پای مطالب بگذارید.

صاحبان کانال‌ها توجه داشته باشند که بخش کامنت فقط در صورتی فعال می‌شود که گروه چت یا گفتگوی کانال ساخته شود و در بخش تنظیمات کانال اضافه شود.

اگر مطلبی فوروارد شود؛ دیگر کامنت‌ها نمایش داده نمی‌شوند و فقط در کانال اصلی می‌توان این کامنت‌ها را مشاهده کرد.

ویژگی‌های فیلترهای جست‌وجو و ادمین ناشناس

از دیگر ویژگی‌های جدید تلگرام موبایل ۷.۱ می‌توان به جست‌وجوی فیلتردار در کل چت‌ها و ادمین ناشناس در گروه‌ها اشاره کرد.

از این پس، ادمین‌های گروه‌های چتی تلگرام می‌توانند بدون اینکه شناسایی شوند؛ در یک وضعیت ناشناس فعالیت کنند. در گذشته، بسیاری از ادمین‌های گروه از این موضوع رنج می‌بردند که همیشه توسط اعضای گروه قابل شناسایی و ردگیری بودند.

فیلترهای جست‌وجوی تلگرام نیز ارتقا یافته و اکنون می‌توان براساس تاریخ، نتایج جست‌وجو را محدودتر کرد. به علاوه، می‌توانید براساس فایل، موسیقی، محتوای تصویری، لینک‌ها، مکالمات، پیام‌های صوتی و متنی جست‌وجو کنید. می‌توان به صورت ترکیبی از فیلترهای تاریخ و جنس محتوا برای یافتن سریع‌تر نتایج دلخواه استفاده کرد.

همچنین، در نسخه جدید شاهد ایموجی‌ها و انیمیشن‌های بیشتر و جذاب‌تری هستیم.

نظرات

  1. چجوری کامنتو زیر پستای کنتلم فعال کنم

  2. باید اول برید تو قسمتِ Discussion کانالتون و یه گروه برای کانالتون بسازید و از این به بعد هر پستی که ایجاد می‌کنید کامنت خواهد داشت.

    • چطور میتونیم کاری کنیم که گروه فقط مختص کامنت باشه و اعضا نتونن وارد گروه بشن؟ یا به عبارتی دکمه‌ی Discuss کنار دکمه جوین کانال نمایش داده نشه؟

دیدگاه خود را با ما اشتراک بگذارید:

ایمیل شما نزد ما محفوظ است و از آن تنها برای پاسخگویی احتمالی استفاده می‌شود و در سایت درج نخواهد شد.
نوشتن نام و ایمیل ضروری است. اما لازم نیست که کادر نشانی وب‌سایت پر شود.
لطفا تنها در مورد همین نوشته اظهار نظر بفرمایید و اگر درخواست و فرمایش دیگری دارید، از طریق فرم تماس مطرح کنید.