دانلود والپیپرهای آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو (برای گوشی‌های اندرویدی هم مناسب هستند)

0

آیفون‌های ۱۲ و ۱۲ پرو از روز جمعه به طور رسمی وارد بازار شدند و فروش آن‌ها در فروشگاه‌های اپل آغاز شده است. اما دو گوشی آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس دیرتر وارد بازار می‌شوند.

اگر دوست دارید یکی از این آیفون‌های جدید را بخرید ولی پول‌اش را ندارید یا نمی‌خواهید گوشی اندرویدی خود را کنار بگذارید؛ می‌توانید تجربه داشتن تصاویر پس‌زمینه (والپیپر) آیفون ۱۲ را داشته باشید.

سایت Gizmo China مجموعه‌ای از تصاویر پس‌زمینه گوشی‌های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو را جمع‌آوری و برای دانلود کاربران آماده کرده است.

آیفون ۱۲ وانیلی دارای دو مجموعه تصویر والپیپر است: یک سری از تصاویر با تم زمینه سفید و روشن هستند و سری دیگری از تم زمینه‌ای سیاه و تاریک سود می‌برند. اما در آیفون ۱۲ پرو فقط شاهد تصاویر با تم زمینه تاریک هستیم.

در ادامه می‌توانید طراح‌های مختلف تصاویر والپیپر آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو را ببنید. برای دانلود با کیفیت این تصاویر سراغ لینک‌های دانلود پایین مطلب بروید.

تصاویر پس‌زمینه آیفون ۱۲

تصاویر پس‌زمینه آیفون ۱۲ پرو

برای دانلود و استفاده از این والپیپرها در گوشی‌های iOS و اندرویدی، روی لینک‌های زیر کلیک کنید. در فایل زیپ دانلود شده، تمام تصاویر والپیپر با کیفیت قرار داده شده‌اند. کافی است آن‌ها را از حالت فشرده خارج کنید و روی گوشی‌ها خود و در مکان مناسب قرار دهید.

لینک دانلود والپیپرهای آیفون ۱۲

لینک دانلود والپیپرهای آیفون ۱۲ پرو

منبع


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.