ابزار جدید وردپرس به طور خودکار محتوای یک پست سایت را به رشته توییت تبدیل می‌کند

0

وردپرس یک ویژگی جدید معرفی کرده تا به راحتی بتوان محتوای یک پست وبلاگ یا سایت را در قالب طوفان توییتری یا مجموعه رشته توییت‌ها منتشر کرد.

این ابزار وردپرس، یک پست را به طور کامل با عنوان، متن، تصاویر، فیلم‌ها و محتوای جاسازشده در درون پست روی توییتر به طور خودکار و شکلی منظم و سازمان‌یافته منتشر خواهد کرد.

چند ماه پیش و در قالب یک به‌روزرسانی، وردپرس روشی ساده برای انتشار رشته توییت از درون یک وب سایت ارائه داد ولی اکنون، ویژگی جدید این پلتفرم بسیار کارآمدتر و ساده‌تر است؛ تنها به چند کلیک نیاز دارد تا هر کاربری بتواند یک طوفان توییتری به راه بیندازد.

برای استفاده از این ویژگی وردپرس، ابتدا باید روی آیکون سبز رنگ Jetpack در بالا سمت راست صفحه ویرایش پست کلیک کنید. در این بخش گزینه‌هایی برای اشتراک‌گذاری لینک پست در شبکه‌های اجتماعی دیگر مانند فیسبوک نیز وجود دارد.

شما می‌توانید چندین حساب توییتر به وردپرس بدهید و بعد در هر بار انتشار پست، یک اکانت توییتر را انتخاب کنید. برای هر اکانت توییتر، باید مراحل تایید و شناسایی این حساب کاربری به وردپرس را انجام بدهید.

در باکس ظاهر شده می‌توانید یک پست را در قالب یک توییت یا رشته‌ای از توییت‌ها ارسال کنید. همین‌طور، باید یک مقدمه برای رشته توییت‌ها بنویسید. این مقدمه کمک می‌کند تا کاربران بتوانند رشته توییت‌ها مرتبط با هم را دنبال کنند.

وقتی کلید انتشار پست را بزنید؛ وردپرس به طور خودکار یک پست با همه محتواهای متنی و بصری را در قالب توییت‌هایی تمیز و مرتب روی توییتر منتشر خواهد کرد.

یک روش عالی برای انتشار محتوا

وردپرس با استخراج ویژگی‌های یک پست، قادر است تشخیص بدهد یک پاراگراف طولانی است و باید در دو رشته توییت قرار بگیرد یا عکس‌ها با کدام توییت‌ها منتشر شوند.

یک پیش‌نمایش از رشته توییت‌ها به نویسنده نشان داده می‌شود تا اطمینان پیدا کند به چه شکلی در توییتر منتشر می‌شوند. فرمت انتشار توییت‌ها به گونه‌ای هستند که طبیعی‌تر جلوه کنند و هر فردی با دیدن آن‌ها، تصور کند یک فرد انسانی آن‌ها را توییت کرده است. برخی از گزینه‌های این ابزار رایگان نیستند و با پرداخت ۲۵ دلار در ماه برای طرح‌های Business یا ۴۵ دلار در ماه برای نسخه‌های eCommerce در دسترس قرار می‌گیرند.

در پایان رشته توییت هم لینکی از پست وبلاگ و سایت قرار داده می‌شود تا با کلیک روی آن وارد سایت وردپرسی شوند.

این ابزار وردپرس هنوز اشکالاتی دارد ولی می‌توان امیدوار بود به مرور زمان بهبود پیدا کند. به طور مثال، هنوز خواندن پاراگراف‌ها در رشته توییت‌ها کمی سخت است.

به علاوه، مشکل دیگر بزرگی که کاربران سایت‌های وردپرسی با آن روبرو هستند؛ استفاده از ویرایشگر کلاسیک این پلتفرم است که به ابزارهای جدیدی مانند Jetpack دسترسی ندارد. فقط کاربرانی می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند که از ویرایشگر پیشرفته و اصطلاحا گوتنبرگ استفاده کنند.

وردپرس می‌گوید این ویژگی یک روش عالی برای تقویت محتوای شما است. بسیاری از کاربران، پست‌های یک سایت را دنبال نمی‌کنند ولی در توییتر حضوری فعال دارند. مدیران وب‌سایت‌ها می‌توانند از این ویژگی برای گسترش مخاطبان خود سود ببرند.

منبع: + و +


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.