نظرسنجی: بهترین فیلم علمی تخیلی سال ۲۰۲۰ کدام است؟

1

هر سال فیلم‌های علمی تخیلی زیادی ساخته می‌شوند، اما تعداد فیلم‌های خوب علمی تخیلی از ۴-۵ تا تجاوز نمی‌کند. در اینجا ما تعدادی خوب فیلم سال ۲۰۲۰ را بهترین علمی تخیلی سال کرده‌ایم. البته برخی از آنها در سال ۲۰۱۹ اکران شده‌اند، اما عملا سال ۲۰۲۰ موفق شده‌ایم که آنها را ببینیم.

فیلم Possessor Uncut

داستان مامور مخفی‌ای که برای یک تشکیلات سری کار می‌کند و از فناوری تراشه‌های مغزی برای راه انداختن و حضور در قالب کالبدهای دیگر استفاده می‌کند و از آنها برای انجام ترور برای مشتریان پولدار استفاده می‌کند.

فیلم Synchronic

ماده مخدر جدید رواج پیدا می‌کند و زندگی دو پرستار نیواورلئانی در پی چند مسمومیت با این ماده به هم می‌خورد.

نمره imdb این فیلم ۶.۷ است.

فیلم Sputnik

سال، سال ۱۹۸۳ است، همان سال‌های جنگ سرد. دو فضانورد شوروی با زحمت به کره زمین برمی‌گردند. یکی جان به دردمی‌برد و به صورت مرموزی تحت نظارت یک روانپزشکی زن جوان به نام دکتر تاتیانا به یک مرکز متروک نظامی برده می‌شود و تحت قرنطینه قرار می‌گیرد. به تدریج او دلیل این انتقال را درمی‌یابد، موجودی ناشناخته در درون اون سکنی گزیده است و حالا باید به ترتیبی او و این موجود از هم جدا شوند …

فیلم Blood Machines

یک هوش مصنوعی از سفینه فضایی می‌گریزد و تبدیل به یک شبح زن می‌شود تا با تیغ نورد که در حال گریختن به کهکشان هستند، مقابله کند.

فیلم The Vast of Night

در اواخر دهه ۱۹۵۰ میلادی در نیومکزیکو، شب‌هنگام یک مامور سوزن‌بان خط آهن و یک دی جی رادیو، صدایی روی یک فرکانس عجیب کشف می‌کنند که آینده‌شان را برای همیشه تغییر می‌دهد.

فیلم Project Power

در شهر نیوارولئان مدتی است که قرص نیروزای عجیبی رواج پیدا کرده، قرصی که فقط برای ۵ دقیقه، نیروی کنترل‌نشدنی به مصرف‌کننده‌اش می‌دهد. حالا یک دلال مواد و یک پلیش و یک سرباز سابق باید سازنده این ماده را پیدا و نابود کنند.

فیلم The Invisible Man

نامزد بدرفتار سیسلیا، او را به ستوه می‌آورد و او مجبور می‌شود که از خانه مجلل او بگریزد. بعد مدتی مشخص می‌شود که نامزدش مرده است، اما سیسیلیا باور نمی‌کند تا اینکه یک رشته حوادث عجیب رخ می‌دهد …

فیلم Tenet

بازیگر عمده این فیلم با سفر زمانی و در جریان یک ماموریت جاسوسی پیچیده باید کل دنیا را نجات بدهد. در شرایطی که کسانی که کل فیلک نولان را دیده‌اند، باز هم پاره‌ای از خطوط داستانی را خوب متوجه نشده‌اند، انتظار نداشته باشید که خلاصه روشن‌تری برایش بنویسم!

فیلم Underwater

اعضای یک گروه از پژوهشگران اقیانوس‌شناسی در حال حفر بستر اقیانوس هستند. اما زلزله عجیبی رخ می‌دهد و آنها باید به ترتیبی از حادثه جان به در ببرند.

فیلم Sea Fever

اعضای یک قایق ماهیگیری در غرب ایرلند گیر می‌افتند و باید جانشان را در برابر یک حشره در حال رشد که در ذخیره آبشان جا گرفته، نجات بدهند.

   
1 نظر
  1. وحید می گوید

    پست بسیار خوبی بود تعدادی از فیلمها رفت برای دانلود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.