این دستکش و جوراب هوشمند با تنظیم دما توسط اپلیکیشن، دست و پای شما را در زمستان گرم نگه می‌دارند

0

بسیاری از مردم در مناطق سردسیر و زمستانی، به محض فرو نشستن آفتاب و کاهش دما، با دست‌ها و پاهای به شدت سرد و بی‌حس مواجه می‌شوند. دمای دست و پای آن‌ها با دیگر مناطق بدن یکسان نیست و باید هرچه زودتر خودشان را به خانه برسانند و کنار بخاری بنشینند تا دوباره این دست‌ها و پاها گرم و آماده کار شوند.

بدن برای تنظیم دمای بخش‌های اصلی بدن، ناچار است جریان خون در دست‌ها و پاها را کاهش دهد که منجر به سردی و بی‌حسی این اندام می‌شود. این کمبود گردش خون اصلا اتفاق خوبی برای سلامتی انسان‌ها نیست و می‌تواند منجر به انواع بیماری‌ها شود.

گرم نگه داشتن دست‌ها و پاها بسیار مهم است. از این رو، توصیه می‌شود در زمستان دستکش‌های گرم و جوراب‌های ضخیم بپوشیم ولی این‌ها تا حدودی می‌توانند جلوی سرمای سوزناک زمستان در برخی روزها را بگیرند. وقتی دما به زیر صفر درجه برسد یا روزهای برفی و یخی که با باد همراه است؛ هیچ کاری از دستکش و جوراب برنمی‌آید.

مشکل دیگر این است که برخی روزها دمای بیرون سردتر و برخی روزها گرم‌تر است؛ برخی روزها سر انگشتان دست و پای ما یخ زده است و برخی روزها که طولانی مدت بیرون هستیم؛ باید دست‌ها و پاهای ما برای چندین ساعت گرم بمانند.

شرکت Quanta Vici به دنبال راه‌حلی برای رفع همه این مشکلات بوده است که منجر به تولید دستکش‌ها و جوراب‌های هوشمند گرم‌کننده و قابل کنترل با اپلیکیشن موبایل و الگوریتم‌های واقعی تنظیم حرارت دمای بدن شده است.

گجت‌های پوشیدنی که سال‌ها است دنبال‌شان هستیم

این گجت‌های پوشیدنی با یک بار شارژ می‌توانند بیش از ۶.۵ ساعت کار کرده و گرمایی تا ۱۳۱ درجه فارنهایت براساس نیاز شما و تنظیماتی که به آن‌ها دادید؛ کار کنند.

جوراب‌ها با پوشش متراکم طوری طراحی شدند که باعث تورم پا نشوند. همچنین، دارای بالشتک‌های ضدتاول هستند تا برای طولانی مدت قابل استفاده باشند و از سوی دیگر نرم و راحت در پا قرار بگیرند.

هم جوراب‌ها و هم دستکش‌ها دارای منافذ تنفسی هستند. به‌ویژه، دستکش‌ها که از مواد نازک و سبک ولی ضد لغزنده ساخته شده و برای کارهایی مانند کار با تلفن همراه و صفحه‌نمایش‌های لمسی دیگر یا نواختن گیتار مناسب به نظر می‌رسند.

گجت‌های پوشیدنی  Quanta Vici می‌توانند دمای دست‌ها و پاهای شما را بین ۵۵ تا ۱۳۱ درجه فارنهایت برای مدت زمان طولانی ثابت نگه دارند. به علاوه، دارای ویژگی‌هایی مانند نور در شب، ضد آب (استاندارد IP67)، اعلان سرقت و گم شدن توسط اپلیکیشن موبایل هستند.

در سردترین روزهای زمستان با یک بار شارژ حداکثر ۶.۵ ساعت کار می‌کنند ولی در روزهای گرم‌تر می‌توانند مدت زمان طولانی‌تری از دست‌ها و پاهای شما در برابر سرما محافظت کنند. از رابط USB-C برای شارژ شدن استفاده می‌کنند و شما در حال حرکت هم می‌توانید آن‌ها را شارژ کنید.

به نظر می‌رسد این جوراب‌ها و دستکش‌های هوشمند دقیقا همان چیزی هستند که ما سال‌ها است برای روزهای برفی و یخی زمستان نیاز داریم!

منبع یانکودیزاین
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.