با این اپلیکیشن دقیق‌ترین و جالب‌ترین آمار و اطلاعات را در مورد عادات گوش کردن ترانه و موسیقی در اسپاتیفای خودتان پیدا کنید

داشتن بینش و اطلاعات درباره آهنگ‌ها و هنرمندان کمک می‌کند بهترین موسیقی‌ها را گوش کنید

0

بسیاری از ما با سرویس استریم موسیقی اسپاتیفای استفاده می‌کنیم و یکی از مشکلات بزرگ ما، یافتن آهنگ‌های برتر محبوب یا هنرمندان جذاب و پرطرفدار است. باید زمان زیادی در اسپاتیفای دنبال گرفتن برخی اطلاعات درباره جدیدترین آهنگ‌ها، هنرمندانی که گل کردند و آهنگ آن‌ها بیشتر از دیگران دانلود شده یا فهرست محبوب‌ترین آهنگ‌ها صرف کنیم.

برخی از کاربران هم منتظر پایان سال و فرا رسیدن ایام کریسمس و سال نو میلادی می‌مانند تا برخی اطلاعات درباره آهنگ‌ها، هنرمندان و سبک‌های موسیقی پرطرفدار سال بخوانند.

یک راه ساده‌تر برای دستیابی به این اطلاعات و داشتن بینش بهتر نسبت به بهترین آهنگ‌ها و هنرمندان در اسپاتیفای، استفاده از اپلیکیشن Spotistats for Spotify است.

این برنامه ضمن اینکه اطلاعات مفیدی درباره موارد گفته شده می‌دهد؛ فعالیت کاربر را نیز ردگیری کرده و آمارهای زیادی درباره رفتار گوش کردن آن نشان خواهد داد. مثلا، می‌توانید در این اپلیکیشن ببینید چه مدت زمان مشغول گوش دادن به موسیقی بودید؛ چه زمانی‌هایی موسیقی گوش کردید؛ بیشتر موسیقی‌هایی از کدام سبک‌ها گوش دادید؛ این موسیقی‌های پر انرژی و پر تحرک یا سرد و غمگین و مرده بودند و آمارهای زیادی دیگری …

یکی از قابلیت‌های ویژه اپلیکیشن Spotistats for Spotify، ایجاد یک فهرست از آهنگ‌های برتر شما و نگه داشتن این فهرست است تا شما به راحتی بتوانید موسیقی‌هایی که بیشتر گوش دادید یا طرفدارشان هستید را دوباره گوش کنید.

این برنامه دروازه‌ای به سوی آمارهای جالبی است که هر کاربر دوست دارد در پلتفرم اسپاتیفای داشته باشد. حتما برایتان جالب خواهد بود بدانید مردم بیشتر کدام سبک موسیقی‌ها را دوست دارند یا کدام لیست پخش‌ها بیشتر طرفدار هستند.

نکته مهم این اپلیکیشن، ارائه آمارهای جالب و مفید درباره رفتار و فعالیت کاربران اسپاتیفای به صورت بی‌درنگ و زنده است. این آمارها مربوط به یک دوره مشخص نیستند و شما در هر زمان می‌توانید آمارها به‌روزی داشته باشید.

شاید انتظار داشتیم این آمارها را در خود اپلیکیشن استریم موسیقی اسپاتیفای ببینیم ولی حالا که این ویژگی را نداریم؛ با نصب Spotistats for Spotify می‌توانیم خودمان این آمارها را داشته باشیم.

اپلیکیشن Spotistats for Spotify را برای دستگاه‌های اندرویدی و iOS به طور رایگان از روی گوگل‌پلی و اپ‌استور دانلود کنید.


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.