تزریق فیلر زیر چشم در کلینیک آرمان الهیه

0

رپورتاژ

تزریق فیلر یا ماده پر کننده به دلیل سهولت استفاده و سازگاری با بدن، هزینه پایین و تاثیر فوری با استقبال زیاد افراد مواجه شده است. یکی از کاربردهای تزریق فیلر در زیر چشم است. تزریق فیلر زیر چشم در مدت زمان چند دقیقه زیبایی چشمان و صورت شما را دو چندان می کند.

تزریق فیلر زیر چشم
تزریق فیلر زیر چشم

تزریق فیلر زیر چشم

چشم یکی از مهمترین اجزای صورت محسوب می شود که زیبایی آن تاثیر زیادی در چهره افراد دارد. گودی زیر چشم، چین و چروک اطراف چشم، تیرگی دور چشم و مشاهده رگ های خونی پای چشم که ناشی از پوست نازک است، از جمله مواردی است که بر زیبایی چشمان شما تاثیر منفی دارد. تزریق فیلر زیر چشم به عنوان راه حلی موثر، فوری و بدون عوارض می تواند در مدت زمان کوتاهی خستگی و ضعف را از چهره شما پاک کرده و چشمانی زیبا و با طراوت به شما هدیه دهد. تزریق فیلر توسط سوزن های بسیار ریزی صورت گرفته و در نقاط مختلف زیر پوست به اندازه مورد نیاز تزریق می شود. فیلر مورد استفاده از اسید هیالورونیک ساخته شده است که هیچ ضرر و زیانی برای بدن ندارد. نکته قابل توجه در تزریق فیلر زیر چشم میزان ماندگاری آن است. معمولا فیلرها بسته به کیفیت و برند آنها از شش ماه تا یک سال و نیم ماندگاری دارند. افرادی که تزریق فیلر در نقاط مختلف صورت خود انجام می دهند، برای تاثیر همیشگی باید هر چند ماه یکبار آن را تجدید کنند. مزیت مهم دیگر تزریق فیلر زیر چشم و سایر نقاط بدن این است که فیلر پس از مدتی جذب بدن شده و دفع می گردد. لذا می توان با تجدید تزریق فیلر آن را به اندازه و شکل دلخواه تزریق نمود. برای کسب اطلاعات درباره عوارض تزریق فیلر به بینی میتوانید به لینک قبل مراجعه کنید.

تزریق فیلر تنها در مدت زمان چند دقیقه صورت می گیرد. پزشک با نشان گذاری زیر چشم محل تزریق سوزن را مشخص نموده و بر اساس میزان مورد نیاز، فیلر تزریق می شود. چین و چروک های اطراف چشم، رگ های خونی قابل مشاهده به دلیل پوست نازک، گودی زیر چشم، کبودی و تیرگی اطراف چشم را می توان با تزریق فیلر در زیر چشم به سرعت برطرف نمود.   برای اطلاعات کامل تزریق فیلر لینک قبل را کلیک کنید.

هزینه تزریق فیلر
هزینه تزریق فیلر

هزینه تزریق فیلر

یکی از مهمترین مزیت های تزریق فیلر، تاثیر فوری و موثر این روش در کنار هزینه مناسب و پایین آن است. تزریق فیلر به سهولت و در مدت زمان چند دقیقه ایرادات ظاهری اجزای مختلف صورت را پوشش می دهد. تزریق فیلر زیر چشم با پر کردن گودی زیر چشم به صورت شما طراوت و زیبایی خاصی می دهد. هزینه تزریق فیلر به میزان فیلر استفاده شده و کیفیت آن بستگی زیادی دارد. بهترین فیلرهای مورد استفاده در تزریق، از برندهای مطرح خارجی هستند، لذا قیمت آنها بسته به نرخ ارز متفاوت است. یک سی سی فیلر بسته به نوع فیلر بکار رفته قیمتی از حداقل سه میلیون تومان به بالا دارد. البته تزریق فیلر زیر چشم بسته به شرایط و وضعیت فرد در اغلب موارد کمتر از یک سی سی خواهد بود. از دیگر موارد مهم در برآورد هزینه تزریق فیلر، مهارت پزشک، امکانات و تجهیزات کلینیک و خدمات عرضه شده است. تزریق فیلر اگر چه کاری ساده بشمار می آید ولی در صورت عدم مهارت عوارض جدی برای فرد به همراه دارد. این را در نظر بگیرید که چشم و سایر اجزای صورت بسیار حساس بوده و در صورت تزریق غیر حرفه ای عوارض جدی برای شما به همراه دارد. عوارضی مانند خونریزی، سر درد، سرگیجه، تاری دید و حالت تهوع برخی از عوارض تزریق فیلر توسط افراد غیر متخصص است. این عوارض می تواند آسیب های جدی به شما وارد نماید و اثرات آن تا ماهها ماندگار باشد. در نهایت این افراد با پرداخت هزینه و تحمل درد و مشکلات متعدد، نتیجه دلخواه خود را بدست نمی آورند.

از این رو برای تزریق فیلر زیر چشم و سایر قسمت های بدن، به مراکز درمانی معتبر و افراد متخصص مراجعه کنید. کلینیک های تخصصی با عرضه خدمات حرفه ای در محیط بهداشتی و با کادر درمانی مجرب بهترین نتایج را برای شما به همراه دارند.

خدمات تخصصی تزریق فیلر در کلینیک پوست و مو آرمان الهیه
خدمات تخصصی تزریق فیلر در کلینیک پوست و مو آرمان الهیه

تزریق فیلر زیر چشم در کلینیک پوست آرمان الهیه

تزریق فیلر به دلیل مزیت های متعددی که دارد راه حل مناسب و موثری برای جراحی زیبایی بشمار می آید. تزریق فیلر زیر چشم یکی از کاربردهای متداول تزریق فیلر است. کلینیک پوست آرمان الهیه با سال ها تجربه درخشان و برخورداری از تجهیزات پزشکی پیشرفته در کنار کادر درمانی متخصص و مجرب، یکی از برترین مراکز درمانی زیبایی در تهران محسوب می شود. انواع تزریق فیلر و سایر روش های درمانی زیبایی را می توانید در مرکز تخصصی پوست و زیبایی آرمان الهیه تجربه کنید. کلیه افراد قبل از شروع جلسه درمان توسط پزشک متخصص پوست و مو معاینه شده و از خدمات مشاوره حضوری رایگان برخوردار می شوند. در این جلسه پزشک ضمن معاینه محل تزریق، میزان حساسیت فرد به فیلر را ارزیابی می نماید. همچنین توصیه ها و مراقبت های قبل و بعد از عمل به فرد داده می شود. رعایت این موارد جهت کسب بهترین نتیجه از تزریق فیلر زیر چشم الزامی است. در روز جلسه درمان فرد با آرامش و در موعد مقرر در کلینیک حاضر می شود. تزریق فیلر به صورت سرپایی انجام می گیرد. در صورت تمایل افراد، بی حسی موضعی مانند لیدوکائین در محل تزریق می شود. پس از اتمام جلسه درمان جهت تسکین درد از انواع مسکن استفاده نمائید. عوارض ناچیز این روش طی مدت زمان چند روز به طور کامل برطرف می شوند و می توانید از زیبایی چشمان و صورت خود لذت ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران کلینیک پوست آرمان الهیه تماس بگیرید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.