با اپلیکیشن Bars فیسبوک، موزیک ویدئوی ۶۰ ثانیه‌ای بامزه ضبط کنید!

برای افراد مبتدی کیفیت صدا را بهبود و یک فرهنگ لغت هم قافیه می‌دهد

0

اگر شما از سبک موسیقی رپ یا هیپسترها خوشتان نیاید؛ احتمالا انتظار ارائه یک اپلیکیشن در این زمینه را از فیسبوک ندارید.

اما افرادی که طرفدار رپ هستند؛ احتمالا از انتشار نرم‌افزاری برای اشتراک‌گذاری ویدئوهایی با ضربان آهنگ خاص رپرها استقبال می‌کنند. این برنامه Bars نام دارد و تمرکز آن روی ارائه ضربان آهنگ و ریتم موسیقی مناسب برای ضبط ویدئوهای ۶۰ ثانیه‌ای رپ است.

براساس گزارش سایت تک‌کرانچ، شما می‌توانید این ویدئو را به سبک فیدهای تیک‌تاک روی فیسبوک و اینستاگرام منتشر کنید و کاربران دیگر آن را به آتش بکشند (اصطلاحا اگر خوب بود توسط دیگران هم به اشتراک گذاشته شود و پربازدید گردد).

این برنامه نوید «جلوه‌های ویژه با کیفیت استودیو» (studio quality vocal effects) می‌دهد؛ از جمله اینکه AutoTune صدای شما را می‌تواند بسیار بهتر کند. افرادی که تُن صدا نامناسبی دارند؛ با کمک جلوه‌های ویژه نرم‌افزار Bars می‌توانند ویدئوهایی قابل قبول رکورد کنند و دیگر نگران صدای خود روی موسیقی نباشند.

سفارش طراحی سایت در کارلنسر با قیمت توافقی
خرید ساعت سونتو و لوازم جانبی ساعت Suunto

همچنین، این برنامه به افرادی که در هنگام ثبت‌نام خود را «مبتدی» معرفی کردند؛ فرهنگ لغات هم‌قافیه‌ای می‌دهد تا بتوانند شعرهای با وزن و آهنگ بهتری بسازند یا پیدا کنند. برای افرادی که در سطح «پیشرفته‌تر» هستند؛ حالت‌های آزادتری می‌دهد تا بتوانید انعطاف‌پذیری و خلاقیت بیشتری داشته باشید. مثلا، به شما هشت کلمه تصادفی داده می‌شود تا بتوانید در یک رپ «اف در کاف» (off-the-cuff) ۱۶ بخشی استفاده کنید.

آیا اپلیکیشن Bars موفق می‌شود شما را رپر کند؟

این اپلیکیشن فعلا در نسخه بتا قرار دارد و در دسترس عموم کاربران نیست. اگر علاقه‌مند هستید کار با این برنامه را تجربه کنید؛ باید ثبت‌نام اولیه کرده و پس از تاید نام کاربری خود، در صف کاربرانی قرار بگیرید که زودتر به آن دسترسی پیدا می‌کنند.

اپلیکیشن Bars وعده می‌دهد به تدریج شما را به یک رپر حرفه‌ای تبدیل کند و شاهد افزایش مخاطبان و طرفداران خود روی اینستاگرام باشید. موسیقی آهنگ‌های شما آماده است و فقط باید روی مهارت‌های خواندن و پر کردن ویدئوهای خود تمرکز کنید.

این اپ توسط گروه New Product Experimentation در فیسبوک توسعه داده شده است که سال گذشته نیز برنامه موسیقی مشابهی به نام Collab عرضه کردند. برنامه Collab به نوازندگان اجازه می‌داد آهنگ‌هایی را به صورت جداگانه ساخته و سپس با یکدیگر ترکیب کنند. در ابتدا از این برنامه استقبال زیادی صورت گرفت ولی مدتی بعد با کاهش و افت کاربر روبرو بود. چشم‌اندازی که می‌توان حداقل در کوتاه‌مدت برای اپلیکیشن Bars نیز انتظار داشت.

فعلا برنامه Bars فقط برای پلتفرم iOS عرضه شده است و نسخه اندروید آن حتی برای توسعه‌دهنده‌ها نیز در دسترس نیست. همانند برنامه Collab که هنوز روی گوگل پلی عرضه نشده است.

منبع ورج
   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.