چرا از بهترین اپلیکیشن اندروید و iOS برای ایجاد عادت‌های روزانه بهتر و پیگری وضعیت سلامتی استفاده نمی‌کنید؟!

معرفی اپلیکیشن Fabulous و بررسی ویژگی‌های آن

0

اگر در اندروید و iOS دنبال یک اپلیکیشن انگیزشی روزانه و ردگیری عادت‌ها یا خودمراقبتی بگردید؛ احتمالا هیجان‌انگیزتر از اپلیکیشن Fabulous نخواهید یافت.

بهترین اپلیکیشن سال گوگل پلی در دسته Health & Fitness، برنده جایزه بهترین طراحی گوگل، بهترین اپلیکیشن Self Care اپ استور در سال ۲۰۱۸ و رتبه پنجم بهترین اپلیکیشن Health & Fitness در سال ۲۰۲۱ را دارد.

هدف این اپلیکیشن که از رابط کاربری بسیار رنگارنگ و جذابی برخوردار است و در نوع خودش یک سبک طراحی اپلیکیشن‌های سلامتی و تندرستی ایجاد کرده است؛ برنامه‌ریزی کارهای روزانه و ایجاد عادت‌های بهتر برای رسیدن به اهداف خود است. با این اپلیکیشن می‌توانید زندگی خود را متحول کنید و روی زندگی دیگران هم تاثیرگذار باشید.

در اپلیکیشن Fabulous برنامه‌های علمی و کاملا مبتنی بر جدیدترین تحقیقات روز برای بهبود تناسب اندام و دستیابی به اهداف کاهش وزن، داشتن یک چرخه خواب، کشف دلایل بی‌خوابی یا هوشیاری پیش از خواب، کاهش اضطراب و داشتن عادت‌های بهتر ارائه می‌شود.

شما یاد می‌گیرید یک برنامه سحرخیز تحول‌آفرین برای خودتان طرح‌ریزی کنید و به طور مرتب عادت‌های روزانه بهتری در آن قرار دهید؛ از جمله تمرین‌های یوگا و مدیتیشن را اضافه کنید و روی انجام درست این عادت‌ها اصرار داشته باشید.

افزایش تمرکز و خودآگاهی، برنامه‌ها و جملات انگیزشی و دستورالعمل‌های تغذیه و بهداشت روان و جسم این برنامه باعث می‌شوند زندگی سالم‌تری داشته باشید.

ذهنی آرام‌تر؛ برنامه روزانه‌ای بهتر

یکی از معروف‌ترین نویسنده‌های سایت مدیوم که اپلیکیشن‌های مختلف را بررسی می‌کند؛ درباره اپلیکیشن Fabulous می‌نویسد: «من چیزهای شگفت‌انگیز زیادی درباره این برنامه دیدم. متوجه شدم بیش از اندازه آب می‌نوشم. راحت‌تر می‌خوابیدم و فضای تمیزتری برای کارهایم داشتم. مهم‌تر از همه اینکه از ذهنی آرام‌تر و بهتر برخوردار شدم.»

طراحی این برنامه هنری ولی استفاده از آن آسان است. همراه با موسیقی‌های متن و صداهای زمینه‌ای دلنواز محیطی طراحی شده تا کاربر در هنگام کار با آن لذت بیشتری ببرد. اساسا یک برنامه امن برای بهداشت روان است و شما می‌توانید با آسودگی خیال به موسیقی‌ها و صداهای این اپ گوش دهید.

روال کار اپلیکیشن Fabulous این‌گونه است که هر روز صبح باید یک مرحله مثبت به برنامه روزانه خود اضافه کنید. مثلا، برای شروع می‌توانید تصمیم بگیرید هر روز صبح، درست زمانی که از خواب بیدار می‌شوید؛ یک لیوان آب ولرم بنوشید. این کار باعث آب‌رسانی بیشتر به بدن و پوست شده و شادابی بیشتری برایتان به همراه دارد.

به همین ترتیب می‌توانید روزانه عادت‌های سلامتی و تندرستی جدیدی به کارهای خود اضافه کنید تا در نهایت مجموعه‌ای از عادت‌های روزانه برای زندگی بهتر داشته باشید.

هر کاربری این اپلیکیشن را نصب کرده است؛ به سختی آن را ترک می‌کند. در اپ استور بیش از ۴۳ هزار کاربر آن را بررسی کرده و امتیاز بسیار بالای ۴.۶ از ۵ را دارد.

این اپلیکیشن رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای را می‌توانید برای دستگاه‌های اندرویدی و آی‌او‌اس از پلتفرم‌های گوگل‌پلی و اپ‌استور دانلود کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.