می‌خواهید ماهی خانگی خود را به گردش ببرید؟! ظرف مخصوصی برای این کار درست شده

3

ژاپنی‌ها فرهنگ متفاوت و ویژه و به تناسب آن وسایلی دارند که در هیچ جای دیگر دنیا پیدا نمی‌شود. یک شرکت ژاپنی به تازگی یک ظرف و محفظه برای به گردش بردن ماهی‌های آکواریومی ساخته است.

اسم این ظرف را katsugyo گذاشته‌اند که به شکل یک استوانه طویل است. این استوانه در قسمت میانی شفاف است، در یک طرف دستگیره‌ای دارد و به علاوه ابزار پایش میزان اکسیژن آب هم دارد.

شرکت سازنده ، شرکت Ma نام دارد و این محفظه نسخه مدرن تنگ‌های قدیمی و سنتی محسوب می‌شود.

این ظرف ماهی، هنوز در حال توسعه و بهتر شدن است. فعلا شرایط حمل ماهی‌های مختلف با آن در حال آزمایش است و مراحل پیشرفت این ظرف در اینستاگرام این محصول، به صورت پیوسته، گزارش می‌شود. شاید برای برخی ماهی‌ها که عادت به جنبش و شنای بیشتر دارند، این ظرف چندان مناسب نباشد، اما برای ماهی‌ها دیگر، محصولی در خور توجه است. ضمن اینکه برخی از این محفظه‌ها برای به همراه بردن ماهی‌های خوراکی و تر و تازه نگه داشتن آن استفاده می‌کنند.

به نظر می‌رسد که از این محصول جدید استقبال زیادی شده باشد و کامنت‌ها پای پست‌های اینستاگرامی‌اش هم تاییدکننده این محصول هستند.


 
3 نظرات
 1. سمیرا می گوید

  این رو برای گردش ماهی درست نکردن. چون ژاپنی ها دوست دارند ماهی رو زنده بخورن، براشون درست کردن که تا رسیدن به خونه بتونن از زنده بودن ماهی و بعدش خوردنش لذت ببرن

  1. علیرضا مجیدی می گوید

   بله. احتمالا هدف اصلی این هست و آن یکی برداشت سایتهای فرنگی از پدیده.

 2. بوکوفسکی و شرکا می گوید

  ما یه مشت میمون به اصطلاح تکامل یافته برای فرار از ملال هر کاری که بگین میکنیم…
  آخه ماهی خانگی؟؟؟؟؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.