نتفلیکس فهرست ۱۰ فیلم پربیننده تاریخ خود را منتشر کرد

«ارتش مردگان» به تازگی افزوده شده است ولی هنوز فیلم «استخراج» در صدر است

0

نتفلیکس هنوز دوست دارند نشان بدهد کدام فیلم‌ها پربیننده و محبوب هستند تا نظر دیگران را درباره‌شان جلب کند. این روندی است که نتفلیکس از یک سال پیش آغاز کرده و در تازه‌ترین اقدام، فهرستی از ۱۰ فیلم پربیننده تاریخ خود منتشر کرده است. البته، نتفلیکس با این کارها می‌خواهد نشان بدهد که فیلم‌هایش چقدر موفق و بزرگ هستند.

این رسانه استریم ویدئو فاش کرد فیلم «ارتش مردگان» (Army of the Dead) آخرین فیلم اضافه شده به فهرست ۱۰ فیلم پربیننده ساخت خودش تاریخ این ناشر است.

فیلم «ارتش مردگان» که به تازگی جزو پربیننده‌ترین فیلم‌های نتفلیکس شده است

فهرست فیلم‌های محبوب نتفلیکس در سال ۲۰۲۱ تغییرات زیادی نسبت به فهرست منتشر شده در جولای سال گذشته دارد. از جمله باید به فیلم‌هایی اشاره کنیم که در یک سال اخیر منتشر شده و به این فهرست راه پیدا کردند؛ مانند فیلم‌های «The Old Guard»، «Enola Holmes»، «Project Power» و «The Midnight Sky» به همراه فیلم «Army of the Dead» که با فیلم زامبی «Zack Snyder» همزمان اکران شد.

خبر بد این است که دیگر فیلم «مرد ایرلندی»  (The Irishman) ساخت «مارتین اسکورسیزی» در بین ۶ فیلم برتر تاریخ نتفلیکس نیست.

در ادامه می‌توانید فهرست کامل ۱۰ فیلم پربیننده ساخت نتفلیکس را در سال ۲۰۲۱ مشاهده کنید.

۱۰ فیلم پربیننده تاریخ نتفلیکس

۱- استخراج (Extraction) با ۹۹ میلیون بازدید

۲- جعبه پرنده (Bird Box) با ۸۹ میلیون بازدید

۳- محرمانه اسپنسر (Spenser Confidential) با ۸۵ میلیون بازدید

۴- شش زیرزمینی (۶ Underground) با ۸۳ میلیون بازدید

۵- راز جنایت (Murder Mystery) با ۸۳ میلیون بازدید

۶- نگهبانانی از دیرباز (The Old Guard‎) با ۷۸ میلیون بازدید

۷- انولا هولمز (Enola Holmes) با ۷۶ میلیون بازدید

۸- پروژه قدرت (Project Power) با ۷۵ میلیون بازدید

۹ و ۱۰ – فیلم‌های ارتش مردگان (Army of the Dead) و آسمان نیمه شب (The Midnight Sky)

شرکت نتفلیکس به طور شفاف و واضح نمی‌گوید از روی چه معیار و مبنایی این اعداد نوشته شده جلوی فیلم‌ها را محاسبه می‌کند ولی از آن‌جا که این فهرست ماهیتا کاملا مشابه سال گذشته است؛ احتمالا مبنا براساس تعداد «بازدید» (view) هر فیلم است. یعنی اگر فردی دو دقیقه از یک فیلم را هم تماشا کرده باشد؛ یک بازدید کامل برای او محاسبه شده است.

در اوایل امسال، نتفلیکس تقویم کاملی از فیلم‌های آینده خود منتشر کرد که در آن‌ها چندین فیلم هیجان‌انگیز و بزرگ برای تابستان دیده می‌شود. بنابراین، قابل انتظار است که این فهرست خیلی زود دست‌خوش تغییراتی شود و فیلم‌های جدیدی وارد آن شوند.

منبع polygon
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.