سرویس موسیقی اپل فهرست‌های Top 100 استریم آهنگ‌ در کشورهای مختلف جهان را منتشر کرد

0

دوست دارید بدانید کاربران کشورهای مختلف چه آهنگ‌هایی را بیشتر گوش می‌کنند؟

Apple Music از یک ویژگی جدید پرده‌برداری کرد است که از روز جمعه در دسترس کاربران این سرویس استریم موسیقی قرار گرفت.

اپل یک مجموعه بزرگ از چارت‌های Top 100 را برای کشورهای مختلف در سراسر جهان منتشر کرده است تا کاربران بدانند در کشور خودشان یا کشورهای دیگر چه موسیقی‌ها و آهنگ‌هایی بیشترین استریم و طرفداران را دارند.

با این چارت‌ها می‌توان فهمید در کشور بلیز، ماکائو یا اوگاندا چه آهنگ‌هایی طرفداران بیشتری دارند.

اپل ۱۱۶ چارت «۱۰۰ آهنگ برتر» تا کنون منتشر کرده است که یک چارت برای کل جهان و چارت‌های دیگر هریک مربوط به کشور خاصی است. البته، برخی کاربران و سایت‌ها گزارش دادند وقت ۵۰ چارت قابل مشاهده و در دسترس است.

کاربرانی که عضو سرویس Apple Music هستند می‌توانند این چارت‌ها را مشاهده کنند. این چارت‌ها در بخش «Browse» این سرویس قابل مشاهده هستند.

تمام این چارت‌ها هر روز در سال ۱۲:۰۰ به وقت محلی به‌روزرسانی می‌شوند تا کاربران همیشه به جدیدترین آهنگ‌های پرفروش دسترسی داشته باشند.

استریم بیشتر موسیقی با فهرست‌های Top 100

اپل سرویس استریم موسیقی خود را در سال ۲۰۱۵ عرضه کرد و تا به امروز در حال رشد و بزرگ‌تر شدن جامعه کاربران‌اش بوده است. در سال ۲۰۱۶، بیش از ۲۰ میلیون عضو در سراسر جهان از این سرویس استفاده می‌کردند.

یک گزارش منتشر شده در اوایل تابستان امسال می‌گوید کاربران سرویس موسیقی اپل در خاک کشور ایالات متحده از سرویس قدیمی و محبوب اسپاتیفای پیشی گرفته است.

در ماه ژوئن، اپل یک مدیاپلیر مبتنی بر مرورگر وب برای کاربران دسکتاپ عرضه کرد تا این دسته از کاربران هم بتوانند اهنگ‌های دلخواه خود را روی سرویس آی‌تونز گوش دهند.

حرکت بعدی اپل برای توسعه ظرفیت‌های این سرویس در ماه اوت بود. این شرکت قابلیت گوش دادن به ۲۵ آهنگ برتر استریم شده توسط دوستان در اپل موسیقی را راه‌اندازی کرد.

فهرست‌های Top 100 ویژگی جدید اپل برای این سرویس است که قطعا باعث افزایش استریم موسیقی توسط کاربران می‌شود؛ چون تمایل دارند آهنگ‌های پرفروش کشورهای دیگر را کشف و گوش دهند.

کاربران همیشه به آهنگ‌های محبوب و پرکلیک بیشتر از آهنگ‌های دیگر اطمینان می‌کنند و فهرست‌های Top 100 دقیقا دنبال این هدف برای رشد استریم موسیقی هستند.

منبع: + و +

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.