شمارشگر معجزه‌آسا! این اپلیکیشن می‌تواند انبوهی از چیزها را تنها در یک لحظه برایتان با دقت بالا بشمارد

اپلیکیشن CountThings from Photos بیشتر شبیه به یک ابزار تجزیه و تحلیل صنعتی است

0

انسان‌ها شمارش‌گرهای خوبی نیستند. به همین دلیل ریاضی اختراع شد تا کارها ساده‌تر شود ولی همزمان دشوارتر شد؛ سپس کامپیوترها را اختراع کردیم تا محاسبات ریاضی را برای ما انجام دهند. اکنون، پس از هزاران سال محاسبه و شمارش به اپلیکیشن CountThings from Photos رسیدیم. به نظر می‌رسد اینجا دیگر پایان راه باشد و همه انسان‌ها تبدیل به محاسبه‌گرهای حرفه‌ای شوند.

می‌توانیم اپلیکیشن CountThings را یک نسخه واقعی از صحنه‌های معروف فیلم Rain Man بدانیم؛ اگرچه دارای ویژگی‌ها و مشخصات فناوری‌های نوین امروزی است.

در واقع اپلیکیشن Rain Man برای مصارف صنعتی مستقیم ساخته شده است و می‌تواند از روی تصاویر ثابت مبتنی بر الگوهای از پیش تعریف شده، عملیات‌های محاسباتی و تجزیه و تحلیل را انجام دهد. مهارت این اپلیکیشن در شمردن و محاسبه چیزهایی است که ذهن ما در آن نقطه ناتوان است.

شمارش چوب‌های چیده شده در یک کامیون مثال خوبی است. معمولا مغز ما از شماره حلقه چوب‌های نامنظم انباشته شده روی هم عاجز است یا این کار مستلزم زمان و حوصله بالا است که کار را دشوار می‌کند. چوب‌ها در ردیف‌ها و ستون‌های منظم و مرتب قرار ندارند و مغز ما فقط می‌تواند ردیف‌ها و ستون‌های مرتب را سریعا شمارش کند. اپلیکیشن CountThings می‌تواند با استفاده از الگوهایی که آموزش دیده؛ در عرض چند ثانیه تمام حلقه‌های چوب را شمارش کند.

رایگان نیست ولی ارزان‌تر از اپ‌های صنعتی دیگر است

از آن‌جایی که اپلیکیشن CountThings یک ابزار صنعتی است؛ پس رایگان نیست ولی در مقایسه با دیگر اپ‌های صنعتی ارزان‌تر است. خریدهای درون برنامه‌ای این اپلیکیشن برای شمارش چیزها از ۲۰ دلار شروع شده و تا ۱۲۰ دلار بالا می‌رود. برخی از اپلیکیشن‌های سازمانی و صنعتی برای ۲۴ ساعت ۲۰ دلار قیمت دارند و برای یک سال ۲ هزار دلار هستند.

اگر می‌خواهید با گوشی تلفن‌تان چیزهای زیادی را بشمارید؛ این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید و بعد چند اسکن رایگان بگیرید تا قدرت آن ظاهر شود. اگرچه در شمارش چیزهای تکراری و منظم بسیار عالی عمل می‌کند ولی هنوز در برخی الگوهای شمارشی بسیار پیچیده می‌تواند فریب بخورد.

مثلا به راحتی می‌تواند تمام کلیدهای صفحه‌کلید کامپیوتر را بشمارد به جز کلید فاصله یا اینکه در شمارش چند پیچ به هم ریخته روی میزکار اشتباه می‌کند؛ چون برخی از پیچ‌ها روی یکدیگر افتاده یا زیر پیچ‌های رویی پنهان شده بودند.

بنابراین، هنگام کار با این اپلیکیشن باید الگوهای مختلف را آزمایش کنید تا الگوهای مناسب برای خودتان پیدا شوند. با کمی آزمایش و خطا می‌توانید بفهمید این اپلیکیشن برای شما ارزش خرید دارد یا خیر!

اپلیکیشن CountThings from Photos را به طور رایگان برای دستگاه‌های اندرویدی و iOS به ترتیب از گوگل‌پلی و اپ‌استور اپل دانلود کنید.


منبع Androidpolice
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.