با استفاده از این سایت و هوش مصنوعی عکس قدیمی کم‌کیفیت و رنگ و رو رفته با حتی پرتره‌های نقاشی شده را به عکس‌های باکیفیت تبدیل کنید!

0

هوش مصنوعی هر روز بیشتر وارد زندگی ما می‌شود. یکی از زمینه‌هایی که حتی برای مردم عادی توانایی خارق العاده و عجیب هوش مصنوعی بارز و آشکار شده، توانایی تحلیل و ویرایش عکس‌ها است.

درست است که عامه مردم، الان فقط بخش کوچکی از توانایی‌های هوش مصنوعی را در این بخش می‌بینند و می‌توانند استفاده کنند، اما همین هم برایشان غنیمت است.

تا همین الان هم هوش مصنوعی توانسته عکس‌های کم‌کیفیت و رنگ و ورفته پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها یا چهره‌های تاریخی یا هر عکسی که حسرت دیدن نسخه باکیفیت‌اش را داشته‌ایم، برایمان زنده و نونوار کند.

البته سایت‌ها و سرویس‌های اینترنتی که ما الان به آنها دسترسی داریم با کیفیت‌های متفاوتی این کار را انجام می‌دهند. برخی کارشان خیلی خوب است و برخی محدودیت‌های دارند و اغلب هم کاربر برای دسترسی به امکانات کامل سایت، باید حق اشتراک بپردازد. اما از همان نسخه کاربری رایگان هم تا حدی می‌شود، لذت برد.

امروز می‌خواهم به شما استفاده از سایت neural.love را پیشنهاد کار کنم که کیفیتی قابل قبول در زمینه تبدیل عکس‌های قدیمی کم‌کیفیت یا حتی پرتره‌های نقاشی به عکس‌های باکیفیت دارد.

نتیجه کار این سایت گاهی خیلی خوب است و البته گاهی اصلا چنگی به دل نمی‌زند. در حالت رایگان، این سایت به شما نسخه کوچک عکس‌های تبدیل شده را می‌دهد. به هر حال امتحانش ضرری ندارد و می‌تواند شما را سرگرم کند.

برای نمونه به ۲۰ نمونه از عکس‌های تبدیل شده توسط این سایت توجه فرمایید (در تصویر بالا تبدیل چهره بالزاک را می‌بینید)

مونالیزا:

ناپلئون:

اینشتین:

آبراهام لینکلن:

شکسپیر:

بنجامین فرانکلین:

ون گوک:

بتهوون:

فریدا کالو:

آگوستوس:

گالیله:

نیوتون:

سزار:

هنری هشتم:

افلاطون:

جین آستین:

توماس جفرسون:

جورج واشنگتن:

ژاندارک:

دختری با گوشواره مروارید (شخصیت الگوی تابلوی نقاشی معروف)

اما خب این سایت، تبدیل‌های عجیبی هم دارد که آن هم بسیار سرگرم‌کننده است. مثلا وقتی که پرتره ناصر الدین شاه قاجار را به سایت دادم!

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.