اولین دوچرخه برقی مفهومی هارلی دیویدسون که طراحی خیره‌کننده‌ای دارد؛ در تعداد محدودی به فروش می‌رسد

شرکت Serial 1 دوچرخه برقی نمونه اولیه را زنده کرد

0

شرکت سازنده دوچرخه‌های برقی Serial 1 که از برنامه دوچرخه برقی اصلی هارلی دیویدسون جدا شده بود؛ فاش کرد تعداد محدودی دوچرخه الکتریکی S1 MOSH/TRIBUTE را به فروش می‌رساند.

دوچرخه برقی S1 MOSH/TRIBUTE با نمونه اولیه دوچرخه برقی قدیمی که برای اولین بار در اواخر سال گذشته توسط Serial 1 معرفی شد؛ مطابقت کامل دارد.

هنگامی که برای اولین بار خبر عرضه دوچرخه برقی هارلی دیویدسون منتشر شد؛ میلیون‌ها کاربر در اینترنت به دنبال دیدن تصاویر این دوچرخه برقی بودند و اینترنت به آتش کشیده شد.

این دوچرخه که از چارچوبی مشابه دوچرخه‌های برقی اصلی Serial 1 استفاده می‌کرد؛ برخی المان‌های منحصربه‌فرد اولین موتورسیکلت هارلی دیویدسون که بیش از ۱۰۰ سال پیش عرضه شده بود؛ الهام‌گیری کرده بود.

عناصر کلیدی مانند زین، دستگیره‌های چرمی، زبان طراحی، رنگ براق، لاستیک‌های سفید و کمربند محرک قهوه‌ای همگی به زیبایی خیره‌کننده نمونه اولیه هستند.

این کانسپت خیره‌کننده، یک شروع بزرگ برای شرکت Serial 1 بود و چندین مدل دوچرخه الکتریکی تجاری براساس این پلتفرم عرضه شد.

دوچرخه‌های برقی این شرکت دارای قاب و قطعات الکترونیکی مشابه بودند ولی فاقد برخی المان‌های زبان طراحی بسیار ظریفی بودند که در نسخه اولیه این دوچرخه دیده می‌شد.

در حال حاضر، همه این المان‌ها در نسخه فروش محدود Serial 1 S1 MOSH/TRIBUTE ظاهر شدند که یک نمونه آن در نمایشگاه Electrify Expo کالیفرنیا دیده شده است.

مدیر برند شرکت Serial 1 می‌گوید:

«هنگامی که Serial 1 در اکتبر ۲۰۲۰ عرضه شد؛ اولین دوچرخه الکتریکی بود که به نمایش عمومی درمی‌آمد و یک نمونه اولیه خیره‌کننده از یک موتورسیکلت قدیمی بود. ما اکنون بسیار خوشحال هستیم که می‌توانیم یک تعداد محدودی از این دوچرخه خاص را ارائه دهیم تا نشان صداقت و نماد نمونه اولیه ما باشد و از آن به سکوی پرش راه‌اندازی سری S1 استفاده کنیم.»

این شرکت تنها ۶۵۰ واحد دوچرخه برقی S1 MOSH/TRIBUTE تولید کرده است که به طور مساوی در بازارهای اروپا و ایالات متحده تقسیم شده است. انتظار می‌رود روند تحویل‌ها در سه ماهه چهارم امسال باشد.

این دوچرخه براساس مدل MOSH/CTY طراحی شده است و اجزای یکسانی از جمله موتور Brose mid-drive، درایو تسمه کربنی Gates، ترمزهای دیسکی هیدرولیکی TRP با شیلنگ‌های داخلی جهت مطابقت با سیم‌های الکتریکی داخلی و المان‌های دیگری را به اشتراک می‌گذارد.

سپر جلویی و پشتی یکپارچه با نورپردازی داخلی و چراغ روشنایی پر نور جلو همگی توسط مهندسان شرکت Serial 1 طراحی شدند.

این دوچرخه دقیقا مشابه نمونه اولیه رونمایی شده در شرکت هارلی دیویدسون نیست ولی قطعا S1 MOSH/TRIBUTE یک طراحی متمایز و الهام‌گرفته از آن محسوب می‌شود.

شرکت Serial 1 می‌خواهد نسخه‌های ویژه‌تری از دوچرخه برقی‌های خط تولید سری S1 وارد بازار کند ولی هنوز درباره مشخصات یا طراحی و ظاهر آن‌ها اطلاعاتی منتشر نشده است.

تصاویر بیشتری از دوچرخه برقی S1 MOSH/TRIBUTE شرکت Serial 1:

منبع electrek
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.