نوبرسبز، میوه و سبزیجات تازه به روش IQF

0

رپورتاژ

نمایشگاه آگروفود، صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته تهران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور برترین شرکت‌های صنایع غذایی از تاریخ ۳۱ شهریور لغایت ۳ مهر برگزار گردید. شرکت نوبرسبز با ۲۳ سال سابقه در تولید سبزیجات و میوه‌جات منجمد سال‌هاست با استفاده از تکنولوژی IQF سلامتی را به هموطنان در سراسر دنیا هدیه می‌دهد.

چرا محصولات IQF سلامتی ما را تضمین می‌کند

روزی نیست که از اهمیت مصرف مقادی کافی میوه و سبزیجات در برنامه غذایی صحبت نشود ! اما نه همیشه میوه و سبزیجات در دسترس بودند و نه زمان کافی برای فرآوری سبزیجات را داشتیم ! محصولات IQF همان تازگی مزرعه و باغ را با تکنولوژی پیشرفته به منازل مصرف‌کنندگان آورده است. نوبرسبز سال‌هاست انواع میوه مثل شاتوت، تمشک، آلبالو، انبه و … را در کنار طیف وسیعی از سبزیجات ایرانی مثل سبزی‌پلو، سبزی قلیه ماهی، سبزی آش، سبزی قورمه و … را با همین تکنولوژی پیشرفته در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد.

۵ قاره دنیا میزبان میوه و سبزیجات منجمد نوبرسبز

شرکت کشت و صنعت نوبرسبز که در سال‌های مختلف به عنوان صادرکننده نمونه میوه و سبزیجات منجمد به ۵ قاره مختلف دنیا برگزیده شده است در نمایشگاه آگروفود ۲۰۲۱ تهران محصولات باکیفیت خود از جمله سبزی قورمه سرخ‌شده و منجمد، سبزی کوکو منجمد، سبزی سوپ منجمد و … را به نمایش گذاشت. استفاده از تکنولوژی IQF و مواد اولیه با کیفیت باعث شده است کشورهای توسعه یافته و اروپایی پذیرای محصولات نوبرسبز در سوپرمارکت‌ها باشند.

دسترسی همیشگی به طیف وسیعی از سبزیجات و میوه‌جات در تمام فصول سال در حالی که ویژگی‌های تغذیه‌ای آن به طور کامل حفظ گردیده، دستاورد و هدیۀ فناوری IQF به سبک زندگی امروزی است. IQF یا انجماد سریع برخلاف روش‌های سنتی و خانگی انجماد تمام ارزش غذایی سبزیجات و میوه‌جات را حفظ می‌نماید و می‌توان گفت محصولات IQF همانند محصولات تازه عطر و طعم و ویژگی‌های منحصر به فرد تغذیه‌ای را دارند. نوبرسبز از سال ۱۳۷۷ با پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات اروپایی محصولات IQF را به نه تنها در بازار داخل بلکه به بازارهای خارجی نیز عرضه نموده است و بارها به عنوان صادرکننده نمونه استانی و کشوری برگزیده شده است.

طعم و غذای ایرانی در سفره ایرانی‌های خارج از ایران

شرکت کشت و صنعت نوبرسبز با شعار (به سادگی سبز – Simply Green ) با حضور در بیش از ۵۰۰۰ شعبه فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سراسر کشور، سوپرمارکت‌ها و همچنین صادرات به بیش از ۱۵ کشور دنیا از جمله کانادا، استرالیا، انگلستان و کشور های اتحادیه اروپا و کشورهای حاشیه خلیج فارس و … با حضور در نمایشگاه صنایع کشاورزی و مواد غذایی ۱۴۰۰ از محصولات جدید و توانمندی‌های خود در تولید طیف بسیار گسترده و وسیع میوه‌جات و سبزیجات منجمد رونمایی کرد. شرکت‌های پخش و هموطنان خارج از کشور می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر از سایت شرکت نوبرسبز در آدرس https://nobarsabz.com و یا صفحه اجتماعی این شرکت در اینستاگرام به آدرس nobar_sabz دیدن نمایند.

فعالان صنایع غذایی، برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه همکاری می‌توانند با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۷۶۶۰ در ارتباط باشند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.