سریال پیش درآمد بازی تاج و تخت: خانه اژد‌ها House of the Dragon: اولین تریلر منتشر شد – «رویا‌ها ما را پادشاه نکردند، اژدها‌ها این کار را کردند!»

0

قسمت آخر سریال گات (بازی تاج و تخت) هنوز در ذهن مردم است. انگار همین دیروز بود که همه جهان منتظر بود تا شاهد اوج حماسه جورج آر آر مارتین باشد. این قسمت البته سوالات زیادی برانگیخت “چرا همه چیز اینقدر تیره و تاز تمام شد؟ ” و “چرا قهرمان داستان اینگونه حذف شد؟”

اما الان دیگر باید گذشته را فراموش کنیم و در انتظار سریالی باشیم که پیش درآمد یا پاراکل سریال گات است، یعنی: خانه اژد‌ها House of the Dragon.

امروز اولین تیزر این سریال منتشر شد و در نگاه اول این سریال، سریال بسیار هیجان‌انگیز و باکیفیتی به نظر می‌آید.

داستان این سریال دو قرن قبل از بازی تاج و تخت رخ می‌دهد و تاریخ ترسناک خاندان تارگرین را شرح دهد. تا کنون، اطلاعات کمی در مورد این سریال منتشر شده. ما لیست بازیگران و چند عکس و یک تیزر داریم و برای دیدن سریال باید تا سال ۱۴۰۱ به انتظار بنشینیم.

در سریال گات ما صرفا با دیالوگ‌هایی از پیشینه تاریخی هر یک از خاندان‌ها مطلع می‌شدیم، اما به زودی می‌توانیم با چشم‌هایمان آن حوادث را ببینیم.

اولین‌ تریلر سریال گرچه فقط  ۷۰ ثانیه طول می‌کشد و چیزی از داستان و کاراکترها نمی‌توان از آن بیرون کشید، اما یک پیام کلی دارد: اگر بازی تاج و تخت را دوست داشتید، خانه اژد‌ها را هم دوست خواهید داشت و حتی اگر بازی تاج و تخت را دوست نداشتید، احتمالاً باز سریال جدید را تماشا خواهید کرد تا بتوانید از آنچه دیگران درباره آن صحبت خواهند کرد، سر دربیاورید!

سریال خانه اژدها سریال عظیم و گران است. لباس‌ها مجلل هستند و صحنه‌ها باشکوه، اما ما این بار از پایان داستان مطلع هستیم و می‌دانیم که چه حوادث وحشتناکی در انتظار تارگرین‌هاست.

در تریلر ما نیم نگاهی به تخت آهنین و یک اژد‌های عظیم و البته ساکنان وستروس از نژادهای مختلف انداختیم.

این داستانی در مورد «خدایان، پادشاهان، آتش و خون» است و البته ما در تریلر دیالوگ دیمون تارگرین با بازی مت اسمیت را داریم که می‌گوید: «رویا‌ها ما را پادشاه نکردند، اژدها‌ها این کار را کردند!»

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.