ال‌جی طراحی‌های مفهومی OLED به صورت «سواری مجازی» و «صندلی رسانه‌ای» را رونمایی کرد

0

ال‌جی در ماه آینده دو محصول مفهومی OLED منعطف را به نمایشگاه CES 2022 خواهد آورد، اما این شرکت تصمیم گرفت منتظر نمایش این نمایشگاه نماند.

اولین محصول عجیب ال جی، صندلی رسانه‌ا یا Media Chair نام دارد که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید. ال‌جی آن را به عنوان یک «دستگاه آرامش‌بخش مدرن» توصیف می‌کند که یک صفحه نمایش 55 اینچی OLED خمیده را با یک تکیه‌گاه ادغام می‌کند تا یک ابزار شگفت‌انگیز برای مشاهده فیلم و سرگرمی را نشان بدهد.

انحنای صفحه نمایش دارای شعاع 1500 R است و فناوری صدای سینمایی (CSO) در آن استفاده شده. صفحه نمایش خمیده برای تولید صدا بدون نیاز به بلندگو‌های خارجی است و به لرزش پیدامی‌کند.

یک دکمه روی دسته این وسیله به کاربر اجازه می‌دهد تا پنل OLED را  عمودی و افقی تغییر جهت دهد و در نتیجه امکان تماشای راحت فیلم و همچنین پیمایش آسان وب و رسانه‌های اجتماعی را فراهم کند.

دومین محصول مفهومی سواری مجازی یا Virtual Ride نام دارد و برداشت آینده‌نگر ال‌جی از دوچرخه ثابت داخل ساختمان است. سه پنل OLED به یکدیگر متصل شده‌اند تا یک نمایشگر بزرگ، خمیده و r شکل ایجاد کنند که دوچره‌سوار می‌تواند آن را هم در جلو و هم در بالای موقعیت نشسته خود مشاهده کند. ال‌جی معتقد است که Virtual Ride  ورزش در خانه را به سطح تازه‌ای ارتقا می‌دهد و حال و هوا و شرایط ورزش در فضای آزاد را به داخل خانه می‌آورد.

ال جی اشاره نکرده که آیا شانسی برای تولید این محصولات مفهومی وجود دارد یا آنها در همین حد ایده باقی خواهند ماند. در واقع  ال‌جی از این محصولات برای برجسته کردن پتانسیل زیاد و تطبیق‌پذیری گسترده OLED ساخت خود، استفاده می‌کند.پاره‌ای از فناوری‌ها استفاده شده از اینها ماننند صفحات نمایشی که در عین حال اسپیکر هم هستند، احتمالا وارد محصولات دیگر ال جی خواهند شد. انتظار می‌رود هر دوی این محصولات را با جزئیات بیشتری در 4 ژانویه در لاس وگاس ببینید.

منبع

نوشته‌های پیشنهادی

آگهی متنی در همه صفحات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.