راهنمای خرید لیوان تبلیغاتی + چاپ لیوان تبلیغاتی در گیفتو

0

رپورتاژ

چرا لیوان تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی موثر است ؟

همیشه تبلیغاتی موفق و باعث توسعه برندینگ و رونق فعالیت مشاغل می شود که بر پایه یک استراتژی درست و کاربردی بنا شده باشد و یکی از این استراتژی های بسیار کاربردی و موثر، می تواند استفاده از هدایای تبلیغاتی محبوب و پر استفاده یا به قولی پر مخاطب برای تبلیغات باشد. در واقع لیوان تبلیغاتی همان چیزی است که هم بنابر تجربه و هم بنابراذعان بسیاری از آنالیزورهای حوزه هدیه تبلیغاتی یک محصول استراتژیک و بسیار کاربردی محسوب می شود.

می تواند همچون یک بمب تبلیغاتی عمل کند و تبلیغات ناکارآمد و غیر موثر را بهبود بخشیده و در یک روند رو به جلو قرار دهد. شاید لیوان تبلیغاتی اعتبار خود را از این موضوع می گیرد که انسان در طول روز به ۸ لیوان آب نیاز دارد واستفاده از مایعات بخشی از ضروریات زندگی اوست لذا ابزار استفاده از مایعات هم تبدیل به نوعی الزام می شود.

گروه هدیه تبلیغاتی گیفتو مرکز فروش انواع لیوان تبلیغاتی + چاپ لیوان تبلیغاتی در انواع مدل ها

برای مشاهده لیوان تبلیغاتی و بررسی قیمت لیوان تبلیغاتی لینک زیر را چک کنید

https://www.gifto.biz/promotional-mug-containers/

اصولا خوردن و آشامیدن علاوه بر اینکه موجب تامین نیازهای بدن می شود، لذتبخش نیز هست اما نکته ای که خیلی جالب است و حوزه تبلیغات نیز آن را بخوبی درک کرده است، ابزارهایی هستند که ما عموما برای خوردن و آشامیدن از آنها استفاده می کنیم، با این حساب فکرش را بکنید که نوع تبلیغاتی این ابزار و وسایل خوردن و آشامیدن که اینجا موضوع مورد بحث ما لیوان تبلیغاتی است چقدر می تواند کارگشای تبلیغات کسب و کارها باشد و در جهت شناساندن نام و برند آنها موثر واقع شود.

به هر حال امروز لیوان تبلیغاتی بسته به نوع مخاطب و مکان مورد استفاده دارای انواع و اقسام مختلفی است مثلا برای استفاده در مراسم ها و مکان های عمومی از لیوان های کاغذی و پلاستیکی و برای استفاده های شخصی از لیوان های سرامیکی و فلزی یا شیشه ای استفاده می شود.

کاربرد و استفاده های لیوان تبلیغاتی در حوزه هدایای تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی و بطور کلی لیوان ها برای این تولید می شوند تا بتوان به واسطه آنها اقدام به نوشیدن انواع مایعات چه نوشیدنی داغ مثل چای و قهوه و… و چه نوشیدنی سرد مثل آب و آبمیوه و… کرد. اما علاوه بر ابزار نوشیدن که خاص لیوان ها می باشد، لیوان تبلیغاتی از یک وجهه تبلیغاتی نیز برخوردار است که با چاپ تبلیغات بر روی آن، تبدیل به نوعی محصول تبلیغاتی می شود.

از لیوان های تبلیغاتی به دو شکل استفاده می شود، نوعی از آنها که از جنس کاغذ و پلاستیک است برای مکان های عمومی و پذیرایی از جمعیت های زیاد مثل استفاده در سمینارها و همایش ها یا رستوران ها و ادارات و… و نوع دیگر که از جنس فلز و شیشه و سرامیک تولید می شود به عنوان هدیه تبلیغاتی برای هدیه به مخاطبان و مشتریان بهره گرفته می شود که هر دو نوع دو وجه مشترک دارند یکی اینکه برای نوشیدن انواع مایعات به کار می روند و دوم بر روی هر دو نوع لیوان تبلیغاتی، تبلیغات کسب و کارها اعم از طرح و لوگو یا پیام تبلیغاتی و… چاپ می گردد.

راهنمای خرید لیوان تبلیغاتی و چاپ لیوان تبلیغاتی

انواع لیوان تبلیغاتی به لحاظ طرح و شکل بسیار متنوع و متفاوت هستند و اصلا نمی توان آنها را در تقسیم بندی های خاصی قرار داد اما به لحاظ جنس ساخت دارای انواع مرسوم و رایجی هستند که معمولا چه برای استفاده به صورت کالای تبلیغاتی و چه کالای غیر تبلیغی بسیار محبوب و پرطرفدار هستند. لذا انواع رایج و مرسوم لیوان تبلیغاتی بر اساس جنس ساخت آنها عبارتند از:

 لیوان تبلیغاتی سرامیکی + قیمت لیوان سرامیکی تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی سرامیکی از جمله لیوان های بسیار پرطرفدار و محبوب حوزه تبلیغات است چون به لحاظ چاپ محدودیت رنگ ندارد و امکان چاپ بی نظیر و با کیفیتی هم بر روی آن اعمال می شود. از لیوان تبلیغاتی سرامیکی برای انواع نوشیدنی های گرم و سرد استفاده می شود و به صورت های داخل رنگی، دسته رنگی یا تماما سفید تولید می شود و سپس با استفاده از چاپ سابلیمیشن که مناسب چاپ تبلیغات بر روی این مدل لیوان است یا بعضا چاپ تامپو و… خدمات چاپ با کیفیتی بر روی آن انجام می پذیرد. البته دسته ای نیز از لیوان های سرامیکی هستند که به آنها لیوان سرامیکی جادوئی یا حرارتی می گویند که با ریختن نوشیدنی گرم به داخل آنها تغییر رنگ می دهند که برای چاپ روی آنها معمولا از چاپ دیجیتال استفاده می شود.

لیوان تبلیغاتی پلاستیکی + قیمت لیوان پلاستیکی تبلیغاتی

لیوان پلاستیکی تبلیغاتی به جهت فراوانی مواد اولیه اش که از پلاستیک است و همچنین قیمت ارزانی که در مقایسه با سایر لیوان های تبلیغاتی دارد حتی با وجود غیر قابل بازیافت بودنش در طبیعت، همواره مورد توجه کسب و کارهای کوچک و بزرگ قرار گرفته است. در واقع این نوع از لیوان های تبلیغاتی در دو گونه تولید می شوند دسته ای که یک بار مصرف هستند و جنسی از لاک نشکن و منعطف دارند و دسته دیگر که یک بار مصرف نیستند و جنسی از پلاستیک سخت دارند. در هر صورت برای چاپ بر روی انواع لیوان تبلیغاتی پلاستیکی از چاپ تامپو، چاپ سابلیمیشن و… استفاده می شود.

لیوان تبلیغاتی شیشه ای + قیمت لیوان شیشه ای تبلیغاتی

این مدل لیوان شیشه ای تبلیغاتی جنسی از بلور و شیشه دارد و در دو نوع مات یا براق تولید می شود. برای سرو انواع نوشیدنی های گرم وسرد مناسب است و حتی جنبه تزئینی نیز دارد. برای چاپ تبلیغات روی این دسته از لیوان ها از چاپ سیلک یا چاپ کوره ای و… استفاده می شود.

 لیوان تبلیغاتی فلزی + قیمت لیوان فلزی تبلیغاتی

لیوان فلزی تبلیغاتی به جهت جنس بدنه بسیار باکیفیتش  که از فلزات ساخته شده از دوام واستحکام بسیار بالایی نیز برخوردار است منتها شاید کمی قیمت بالای تولید آن به مذاق کسب و کارها خوش نیاید اما عمر طولانی آن قیمت بالایش را توجیه پذیر خواهد کرد. با اینحال تبلیغات بر روی این محصول که به صورت هدیه تبلیغاتی در نظر گرفته می شود، معمولا با استفاده از چاپ و حکاکی لیزری، چاپ سیلک، چاپ تامپو و… صورت می پذیرد.

 

شما می توانید جهت خرید لیوان تبلیغاتی و چاپ لیوان تبلیغاتی از طریق شرکت هدیه تبلیغاتی گیفتو به بیش از 50 مدل لیوان تبلیغاتی دسترسی داشته و به راحتی مقایسه کنید و می توانید قیمت لیوان تبلیغاتی را بررسی نموده و سفارش خود را ثبت نمائید. خدمات چاپ لیوان تبلیغاتی در شرکت هدایای تبلیغاتی گیفتو به سرعت انجام می گردد و همکاران بخش فروش در شرکت هدیه تبلیغاتی گیفتو با ارائه راهنمایی کامل ، شما را کمک خواهند کرد تا بهترین خرید لیوان تبلیغاتی را تجربه کنید.

WWW.GIFTO.BIZ  مرکز فروش هدایای تبلیغاتی ?

02163429000 پاسخگویی در ساعات اداری

09021012930 پشتیبانی واتساپ و تلگرام

? کانال تلگرام  : https://t.me/gifto
? اینستاگرام : https://www.instagram.com/gifto.ir ? وب سایت :  www.gifto.biz

نقش و اهمیت لیوان تبلیغاتی در حوزه تبلیغات

نقش و اهمیت لیوان تبلیغاتی را می توان بر اساس اهمیت نوشیدن مایعات در طول روز توسط انسان تشخیص داد که برای این کار معمولا به وسیله ای چون لیوان احتیاج دارد. بر این اساس ابزار نوشیدن که لیوان باشد رابطه نزدیکی با زندگی ما انسان ها دارد و تبلیغات بر روی آن می تواند بهتر و موثرتر دیده شود.

قیمت لیوان تبلیغاتی در هدایای تبلیغاتی گیفتو

قیمت لیوان تبلیغاتی را جنس ساخت آن تعیین می کند و از یک جنس و متریال تا جنس و متریالی دیگر دارای قیمت های متفاوتی است. اما با اینحال خرید از مجموعه های تولیدی پر سابقه و دارای تجربه زیاد چون مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو که روش های تولید بهینه را می داند، به شما در خرید محصولات و هدایای تبلیغاتی قیمت مناسب تر کمک می کند. همچنین انجام مشاوره های کارآمد در این مجموعه که توسط متخصصین و حرفه ای های این حوزه ارائه می شود در انتخاب بهتر و درست تر به یاری شما خواهد آمد.

روش های چاپ بر روی لیوان تبلیغاتی در گیفتو

هرچند هدایای تبلیغاتی لیوان تنها محدود به لیوان های سرامیکی و کاغذی نمی شود و از انواع دیگری نیز چون ماگ یا لیوان های شیشه ای و پلاستیکی و … هم استفاده می شود اما این دو نوع چون از انواع پرکاربرد و رایج آنها هستند و از طرفی تقریبا از چاپ مشابهی نیز با آنها برخوردارند لذا قصد داریم فقط به روش های چاپ بر روی این دو نوع لیوان بپردازیم.

هزینه و کیفیت چاپ در مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو

مجموعه هدایای تبلیغاتی  گیفتو با سال ها تجربه عملی در زمینه تولید انواع هدایای تبلیغاتی از جمله تولید انواع لیوان تبلیغاتی اعم از لیوان سرامیکی و لیوان کاغذی و … و با در اختیار داشتن انواع روش های چاپ و تجهیز به جدیدترین و مدرن ترین دستگاه های چاپ انوماتیک و نیمه انوماتیک، این نوید را به گواه مشتریان و مخاطبان خود به شما می دهد که بهترین و سریع ترین خدمات چاپ را در این مجموعه دریافت کنید. ما معتقدیم که جلب اعتماد مشتریان و مخاطبان اتفاقی نیست.

آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو /جراح تیروئید / پزشکا /تعمیر فن کویل / سریال ایرانی کول دانلود / مجتمع فنی تهران / دانلود فیلم دوبله فارسی /خرید دوچرخه برقی /خرید دستگاه تصفیه آب /موتور فن کویل / شیشه اتومبیل / نرم افزار حسابداری / خرید سیلوسایبین / هوش مصنوعی / مقاله بازار / شیشه اتومبیل / قیمت ایمپلنت دندان با بیمه /سپتیک تانک /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /بهترین جراح بینی در تهران / آموزش تزریق ژل و بوتاکس / دوره های زیبایی برای مامایی / آموزش مزوتراپی، PRP و PRF /کاشت مو /قیمت روکش دندان /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت / درمان طب / تجهیزات پزشکی / دانلود آهنگ /داروخانه اینترنتی آرتان /اشتراك دايت /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /لیفت صورت در تهران /فروش‌ دوربین مداربسته هایک ویژن /سرور مجازی ایران /مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل درمان نو / ثبت برند /حمل بار دریایی از چین /سایت نوید /پزشک زنان سعادت آباد /کلاه کاسکت / لمینت متحرک دندان /فروشگاه اینترنتی زنبیل /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /چاپ لیوان /خرید از آمازون /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.