چگونه با آفتاب دوست باشیم؟

0
رپورتاژ

اکثر افراد از بیرون رفتن و قرار گرفتن در محیط باز لذت می‌برند. همه ما تجربه‌های لذت بخشی از رفتن به پارک، ورزش کردن در خارج از منزل یا کوهنوردی داریم. اگر چه این موارد لذت فراوانی را برای هریک از ما به وجود می‌آورد باید هنگامی ‌که بیرون می‌رویم از سلامت پوست خود اطمینان حاصل کنیم.

همانطور که می‌دانید نور خورشید طبیعی‌ترین راه برای جذب ویتامین D  است، ویتامینی که نه تنها در ایران که در بسیاری از کشورهای جهان نیز، مردم از کمبود آن رنج می‌برند و نقش بسیار مهم و موثری در سلامت، جوانی و ایمنی بدن دارد. لذا بهتر است تا دستِ دوستی با آفتاب دهیم، اما مشکلی که در این میان وجود دارد، عوارضی است که براثر قرار گرفتن در نور خورشید در پوست ایجاد می‌شود.

کرم‌های ضدآفتاب با داشتن ویتامین‌های مفید برای شادابی پوست این مشکل را برطرف کرده است و می‌توان با استفاده از آنها قبل و یا حین در معرض نور خورشید قرار گرفتن از مضراتی که ممکن است نور خورشید برای پوست داشته باشد جلوگیری کرد.

یک کرم ضد آفتاب خوب دارای طیف وسیعی است و از پوست شما در برابر پرتوهای فرابنفش و فروسرخ خورشید محافظت می‌کند. همچنین توصیه می‌شود تا کرم ضدآفتاب شما ضد آب باشد تا در صورت عرق کردن یا قرار گرفتن در درون آب نیز خاصیت ضد آفتاب خود را حفظ کند.

داروسازی باریج اسانس به عنوان بزرگترین تولیدکننده داروهای گیاهی در منطقه با توجه به نقش خود در تامین سلامت عموم جامعه ایرانی از مواد اولیه با کیفیت ترکیبات معدنی، ویتامین E، ویتامین B5، روغن آرگان و آلوئه ورا، چای سبز و اسانس درخت چای بر محصولی با کیفیت با استانداردهای جهانی با نام کرم ضد آفتاب تولید کرده است که به شما کمک می‌کند تا با استفاده از این محصول می‌توانید دوست آفتاب باشید و نگران سوختگی پوستتان توسط آفتاب را نداشته باشید.

این محصول را می‌توانید از اینجا خریداری کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.