آخرین به‌روزرسانی Family Hub سامسونگ، یخچال هوشمند شما را به تلویزیون تبدیل می‌کند!

0

سامسونگ به‌روزرسانی جدیدی را برای یخچال‌های Family Hub خود منتشر می‌کند که Samsung TV Plus – سرویس تلویزیون زنده رایگان و با پشتیبانی تبلیغات این غول فناوری – را با استفاده از تبلت داخلی به یخچال‌های خود می‌آورد!

در دومین رویداد سالانه Bespoke Home در روز سه‌شنبه، این شرکت گفت این به‌روزرسانی در جولای امسال در مدل‌های Family Hub 2.0 (2017 و بعد از آن) ارائه می‌شود. گزینه تلویزیون زنده فقط در ایالات متحده و کره در دسترس است.

در حال حاضر، کاربران یخچال هوشمند سامسونگ می توانند با mirroring تلویزیون سامسونگ به یخچال یا محتوای گوشی هوشمند سامسونگ، تلویزیون را روی صفحه نمایش یخچال تماشا کنند.

البته انتظار نداشته باشید که تجربه تماشای محتواها در یخچال شبیه تلویزیون باشد. فقط می‌توانید از یک منطقه افقی کوچک در وسط صفحه نمایش عمودی ۲۱.۵ اینچی یخچال استفاده کنید.

Google Nest Hub Max یا Echo Show 10 تلویزیون آشپزخانه بهتری ایجاد می‌کنند، اما آن‌ها فضای پیشخوان را اشغال می‌کنند. یخچال سامسونگ به عنوان یک بلندگوی هوشمند نیز می‌تواند عمل کند و هم دستیارهای صوتی الکسای آمازون و هم بیکسبی سامسونگ را به طور مشترک در دستگاه یخچال با هم هم‌نشین کند. یک هم‌نشینی نادر!

در ضمن محتواهای تلویزیون سامسونگ تی‌وی پلاس چندان چنگی به دل نمی‌زنند. از نظر کمی شما ۲۰۰ کانال تلویزیون زنده رایگان (البته با آگهی) داریدو به CBS News و CNN Replay به‌ همراه تعداد زیادی کانال غذا و کانال‌های کودکان دسترسی دارید، حتی کانالی نیز وجود دارد که سریال Baywatch را دائم پخش می‌کند. اما به نظر نمی‌رسد که یک فیلم‌بین و دنبال‌کننده حرفه‌ای سریال چندان از اینها خوشش بیاید!

یکی دیگر از ویژگی هایی که سامسونگ از تلویزیون‌های خود به یخچال هوشمند خود منتقل می کند، حالت هنری است. یخچال های Family Hub به اپلیکیشنی به نام Art Gallery دسترسی خواهند داشت که روی صفحه نمایش تصاویر تابلوها و آثار هنری را پخش می‌کند. اگر تلویزیون جدید ال جی داشته باشید، حتما این حالت را در آنجا هم تجربه کرده‌اید.

سامسونگ همچنین فناوری دوربین داخلی یخچال را ارتقا داده که می‌تواند برچسب‌های مواد غذایی را اسکن کند تا امکان شناسایی و مدیریت بهتر غذا و نوشیدنی را فراهم کند. وقتی چیزها را در داحل یخچال قرار می‌دهید، دوربین ها آنها را اسکن می کنند و سپس دستور العمل هایی را بر روی صفحه لمسی، بر اساس موادی که می بیند، به شما پیشنهاد می‌شود.

سامسونگ اعلام کرد که مجموعه SmartThings Home Life آن اواخر این ماه میلادی در ۹۷ کشور عرضه خواهد شد. این سرویس در حال حاضر در ایالات متحده و کره فعال است اما به زودی جهانی خواهد شد.

Home Life بخشی از برنامه SmartThings است و کنترل متمرکز و یکپارچه ای را بر روی لوازم خانگی سامسونگ ارائه می دهد و به شما کمک می‌کند آنها را از طریق شش سرویس SmartThings به یکدیگر متصل کنید: SmartThings آشپزی، مصرف انرژی، مراقبت از لباس، مراقبت از حیوانات خانگی، مراقبت از هوا و مراقبت از خانه.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.