یخچال جدید ال‌جی با رنگ‌های سفارشی روشن می‌شود و موسیقی پخش می‌کند – دیگر مجبور نیستید به یک رنگ واحد یخچال اکتفا کنید

0

علاوه بر سرد نگه داشتن غذا، ظاهرا به چیز‌های بیشتری از یخچال نیاز نداریم، اما این موضوع مانع از آن نمی‌شود که تولیدکنندگان ویژگی‌های جدیدی را در جستجوی بی‌پایان برای  « نوآوری » وارد یخچال‌های ما نکنند. آخرین نمونه از این کارها ال‌جی MoodUP است، یخچالی که دارای بلندگو‌ها و درب‌های LED است که می‌تواند در صورت درخواست تغییر رنگ دهد.

به نظر می‌رسد یخچال MoodUP مانند یک مجموعه نانولیف غول‌پیکر کار می‌کند – هر در دارای یک پنل LED بزرگ است که می‌توان آن را در رنگ‌های مختلف از طریق برنامه LG ThinQ تغییر رنگ داد.

طبق گفته‌های این شرکت، ۲۲ رنگ برای پانل‌های در‌های بالایی وجود دارد، اما تنها ۱۹ رنگ برای پانل‌های پایین در نظر گرفته شده. کاربران می‌توانند طرح‌های رنگی خود را سفارشی کنند یا از میان تم‌های داخلی مانند فصل، مکان، حالت و پاپ انتخاب کنند.

آن‌ها فقط برای نمایش نیستند – ال جی می‌گوید LED‌ها را می‌توان به چند روش کار کرد. مثلاً اگر در باز بماند، پانل‌ها چشمک می‌زنند، یا وقتی یخچال احساس می‌کند کسی نزدیک می‌شود، به آرامی چشمک می‌زند. درب فریزر حتی در شب روشن‌تر می‌درخشد، مانند یک فانوس دریایی برای شکم‌پرست‌ها و کسانی که یواشکی از رژیم غذایی خود عدول می‌کنند و به غذاها ناخنک می‌زنند.

اگر نور بیش از حد باشد، پانل‌ها را می‌توان خاموش کرد و به رنگ خاکستری خنثی و سفید لوکس بازگشت.

چیز جالب دیگر بلندگوی بلوتوث داخلی است و می‌توان پنل‌های نور را به‌موقع با موسیقی تنظیم کرد.

به نظر می‌رسد که MoodUP در مدل دو در یا تک در با دو کشو فریزر عرضه می‌شود. حتی به نظر می‌رسد که حداقل در یکی از در‌ها حالت “شفافیت” وجود داشته باشد  تا به کاربران اجازه دهد قبل از باز کردن درب ببینند داخل آن چیست.

اما آیا واقعا کاربران آن LED‌ها را روشن نگه می‌دارند یا خیر. زیبایی را ترجیح می‌دهد یا مصرف انرژی بیشتر و شلوغ بودن را.

ال‌جی درباره جزئیاتی مانند قیمت و در دسترس بودن نیز سکوت کرده است، اما این شرکت یخچال MoodUP را در IFA در آلمان این هفته به نمایش می‌گذارد.

منبع: اتاق خبر ال جی

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.