۶ نکته برای انتخاب استایل شخصی خود به بهترین شکل

0

رپورتاژ

یکی از دغدغه هایی که همه ما در زندگی روزمره داریم داشتن استایل خوب و خوش لباس بودن است. هر فردی با داشتن یک تیپ و لباس مخصوص به خود خاص تر می شود. بنابراین با توجه به چند مورد مانند روحیه شما، رنگ پوست و نوع لباسی که دوست دارید می تواند استایل شخصی خود را پیدا کنید. در ادامه به چند نکته برای انتخاب استایل شخصی می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

  1. پیدا کردن شکل بدن

شما برای آنکه بتوانید استایل شخصی خود را پیدا کنید باید اول شکل بدن خود را به خوبی شناسایی کنید. این شناسایی به شما کمک می‌ کند تا سریعتر بتوانید لباس مناسب خود را پیدا کنید. احتمالا لباسی که شما دوست دارید بر تن یک هنرمند زیبا باشد اما بر تن شما به خوبی او نباشد. پس  باید اول خود را ارزیابی کنید و سپس لباسی را که دوست دارید انتخاب کنید. باید این را بدانید که لباسی که مورد علاقه شما است با توجه به شکل بدن شما زیباتر خواهد شد. پس جنس لباس و نوع لباس مانند شومیز، بلند، کوتاه، گلدار و غیره را بر روی بدن خود امتحان کنید تا بهترین را بتوانید پیدا کنید. جامه پوش آرا jpa برندی است که با دارا بودن فروشگاه  متعدد و قیمت مناسب محصولات خود توانسته جایگاه خوبی را در میان مشتریان به دست بیاورد. این برند راحتی لباس و کیفیت بالا را ملاک تولیدات خود قرار داده است. برای خرید محصولات این برند می توانید به نمایندگی پوشاک جامه پوش آرا مراجعه کرده یا اقدام به خرید اینترنتی کنید.

  1. احساس راحتی

اگر می خواهید یک استایل شخصی داشته باشید باید بدانید که در کنار زیبایی راحتی شما نیز بسیار مهم است. پس وقتی لباس را می پوشید باید با آن راحت باشید. برای مثال شلوار لی به راحتی با هر لباسی ست می شود ولی باید بدانید آیا با آن راحت هستید یا خیر. گاهی اوقات بدن ما با برخی از لباس ها دچار حساسیت می شود پس یک تی شرت ساده و یک شلوار نخی هم می تواند در عین راحتی به زیبایی و خوش استایل شدن ما کمک کند. در این زمینه پیشنهاد ما به شما، برند پوشاک ال سی وایکیکی است. محصولات این برند در عین کیفیت بالایی که دارند بسیار راحت بوده و در جنس نخی هستند و موجب حساسیت پوست شما نخواهند شد. به همین دلیل هم این برند گزینه خوبی هم برای خرید برای کودکان است. در کنار خرید حضوری هم می توانید از خرید آنلاین  پوشاک  این برند استفاده کنید تا از تخفیف های اینترنتی بیشتری بهره مند شوید.

  1. شناخت رنگ پوست

گاهی اوقات ما به رنگ هایی علاقه بیشتری داریم اما با رنگ پوست ما هماهنگ نیستند و ما را زیبا نمی کنند. اما برخی از رنگ ها برای هر رنگ پوستی گزینه خوبی هستند. برای مثال مشکی رنگی است که برای هر رنگ پوستی مناسب است. پس رنگ لباس و دیگر استایل ها را با پوست خود امتحان کنید و بعد آنها را انتخاب کنید. در این صورت هزینه کمتری را نیز می پردازید.

  1. توجه به آنچه دوست ندارید

فراموش نکنید که هنگام اصلاح محتویات کمد لباس خود، همان اندازه که به گزینه های مورد علاقه خود توجه می کنید به مواردی که به شما احساس خوبی نمی ‌دهند هم توجه کنید.  پس مواردی را که دوست ندارید هم جدا کنید. دقت داشته باشید که علایق خود را نباید فدای مد کنید و به مواردی که واقعا دوستشان دارید بپردازید. گاهی اوقات مد روز با علاقه ما یکسان نیست و اولین گزینه آن چیزی است که شما می پسندید.

  1. خرید عاقلانه

همیشه هدف از خریدن لباس ‌های جدید باید پر کردن جاهای خالی در کمد لباس باشد یعنی لباس‌هایی که برای کامل کردن استایل شخصی خود به آنها نیاز دارید. شما باید بدانید چه چیزی را در کمدتان کم دارید و نیاز شما است. برای این کار حتما نباید هزینه های زیادی را صرف کنید. پس اگر درآمد محدودی دارید نگران نباشید، زیرا با یک هزینه کم هم به نتیجه خواهید رسید. دقت کنید که در این زمینه لباس‌هایی ارزش خریدن دارند که در طول زمان از مد نیفتند، به راحتی با دیگر لباس ها ست شوند و به مدت طولانی بتوان از آن‌ ها استفاده کرد بدون آن که کهنه و از مد افتاده شوند.

  1. بررسی موقعیت شغلی و اجتماعی

در نهایت آنکه به جایگاه اجتماعی خود نیز در انتخاب استایل شخصی توجه کنید. شاید شما یک استایل جسورانه را بپسندید اما قرار گرفتن در یک جایگاه شغلی به شما این اجازه را ندهد که بتوانید به راحتی از آنها استفاده کنید. بنابراین برای شما بدون کارکرد خواهند بود. شما می توانید در محل کار از یک استایل رسمی استفاده کرده و در دیگر موقعیت های استایلی را که دوست دارید انتخاب کنید.

نویسنده: وحیده امینی

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.