هایفوتراپی در کرج، راهکاری برای جوان سازی پوست

0
رپورتاژ

مرد باشید یا زن، پا به سن گذاشته باشید یا جوان، فرقی نمی کند؛ خداوند میل به زیبایی و زیبا ماندن را در سرشت همه ی ما انسان ها قرار داده است. به همین دلیل است که از گذشته های دور، مردم در سراسر جهان به دنبال راهی برای حفظ نشاط و شادابی خود و جوان سازی پوست بوده اند، مثال بارزش هم مصریان باستان.

اگرچه در گذشته، حفظ زیبایی صرفا برای معدود افراد طبقه ی حاکم ممکن بود، امروزه با گسترش روزافزون فناوری و دانش پزشکی، جوان سازی پوست کار چندان سختی نیست. به گونه‌ای که این روزها برای حفظ طراوت و جوانسازی پوست از روش‌های نوینی چون هایفوتراپی، تزریق فیلر و بوتاکس استفاده می‌کنند. شما می‌توانید برای آشنایی با این روش‌های مدرن زیباسازی صورت و بدن و یافتن بهترین مراکز زیبایی که این خدمات را به شما ارائه دهند به وب سایت آناهید بیوتی به نشانی www.anahidbeauty.ir مراجعه کنید.

جوان ماندن پوست به کمک هایفوتراپی

هایفوتراپی از جمله روش های ثابت شده ای است که افراد بسیاری در سراسر دنیا با کمک آن بر پیری زودرس غلبه می کنند. این روش که بدون انجام هیچگونه جراحی به جوان ماندن پوست کمک می کند، تا حد زیادی می تواند گَرد پیری را هم از چهره ی فرد بزداید. زنان و مردان ۳۰ تا ۷۰ ساله با هایفوتراپی مزایای زیادی کسب می کنند، از جمله:

  • چین و چروک صورت کاهش می یابد.
  • افتادگی های پوست در نواحی مختلفی مثل گردن و غبغب برطرف می شود.
  • خط چانه وضعیت بهتری پیدا می کند.
  • طرح لبخند اصلاح می شود.
  • هر کسی با هر رنگ پوستی می تواند از آن بهره مند شود.

رسیدن به همه ی نتایج فوق، نیازمند مراجعه به یک مرکز درمانی معتبر، با کادر کاربلد و تجهیزات پیشرفته است. اگر کرج زندگی می کنید، بایستی از میان همه ی مراکز موجود، بهترین مرکز هایفوتراپی در کرج را برای خود انتخاب کنید.

فیلر تزریق کنید و شاداب بمانید

فیلرها همانطور که از اسمشان (Filler) بر می آید، با چربی خود چاله های پر چین و چروک صورت را پر می کنند و پوستی سفت و شاداب برای شما به ارمغان می آورند. البته فیلرها به جز این، فواید دیگری هم برای شما دارند:

برای صاف کردن فرورفتگی های ناشی از زخم و یا جای جوش به کار می رود.

کسانی که برخی از اعضای صورتشان ( مثل گونه ها یا لب ها) قرینه نیستند، با تزریق فیلر می توانند این ناهمگونی را اصلاح کنند.

کسانی که می خواهند در صورت و یا دیگر نقاط بدن خود، افزایش حجم داشته باشند. این کار اگر با تشخیص پزشک متخصص انجام شود، کمک می کند بدن فرد، فرم بهتری بگیرد.

علاوه بر اینکه می توان فیلر را برای جوان سازی پوست قسمت های مختلف صورت استفاده کرد، می توان از انواع دائمی، نیمه دائمی و یا موقت آن بهره برد. البته همه ی این موارد به تبحر پزشک متخصص شما بستگی دارد. شما که در کرج ساکن هستید، باید برای انتخاب بهترین دکتر تزریق فیلر در کرج، تحقیق کافی انجام دهید. برای این کار می توانید سری به آناهید بیوتی بزنید و لیست تمام متخصصان تزریق فیلر و نتایج نمونه های قبلی آن ها را ببینید. این کار، انتخاب را برای شما راحت تر می کند.

تزریق بوتاکس در کرج

بوتاکس شاید در طول سال ها و به دلیل رضایت مشتریان، به شناخته ترین روش برای جوان سازی پوست تبدیل شده باشد. تزریق بوتاکس در واقع کار راحتی است و طی ۱۰ الی ۱۵ دقیقه انجام می شود. مسئله ای که بسیار مهم است، مهارت پزشکی است که این کار را انجام می دهد، چنانکه در صورت انجام درست کار، از ۳ تا ۶ ماه اثرات آن بر روی صورت هویدا خواهد بود. اما اگر پزشک مهارت کافی نداشته باشد، ممکن است زیان های برگشت ناپذیری به فرد وارد شود. به همین دلیل برای شما ساکنان کرج، پیدا کردن بهترین دکتر برای بوتاکس در کرج نی نی سایت از مواردی است که حتما باید به آن توجه کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.