فیلم Bones and All – داستان – خلاصه و معرفی

0

کارگردان لوکا گوادانینو
نویسندi: دیوید کاجگانیچ (فیلمنامه)
Camille DeAngelis (بر اساس رمانی از)
ستاره ها تیموتی شالامه –  تیلور راسل –  مارک رایلنس

فیلم در دبیرستانی در ویرجینیا آغاز می‌شود، جایی که مارن سالی (تیلور راسل) توسط دوستش شری (کندل کافی) ملاقات می‌کند. او مارن را به خانه‌اش دعوت می‌کند، اما مارن می‌گوید پدرش به او اجازه نمی‌دهد. شری به او پیشنهاد می‌کند دزدکی بیرون بیاید.

مارن با پدرش فرانک (آندره هالند) زندگی می‌کند. پس از اینکه او به خواب می‌رود، مارن مخفیانه بیرون می‌رود و به خانه شری می‌رود، جایی که او با دو دختر دیگر، کیم (مادلین هال) و جکی (الی پارکر) در حال معاشرت است. کیم از مارن در مورد مادرش می‌پرسد، اما او پاسخی ندارد. شری ناخن کیم را با لاک ناخن معطر رنگ می‌کند. مارن دست کیم را می‌گیرد و شروع به گاز گرفتن انگشت او می‌کند. او خودش را کنار می‌کشد و انگشت کیم را درهم و جویده می‌گذارد. مارن در حالی که دختر‌ها شروع به جیغ زدن می‌کنند به خانه می‌دود. او به در می‌کوبد و فرانک مارن را با خون کیم روی صورتش می‌بیند و متوجه می‌شود که چه اتفاقی افتاده است. او سه دقیقه به او فرصت می‌دهد تا آن‌ها برای همیشه بروند.

مارن و فرانک به مریلند نقل مکان می‌کنند، اما فرانک مارن را در حالی که او می‌خوابد ر‌ها می‌کند. او را با نوار ضبط شده ر‌ها می‌کند و به او می‌گوید که این اولین بار نیست که سعی می‌کند گوشت انسان را مصرف کند و دیگر نمی‌تواند از او محافظت کند. در ضبط، او در مورد حوادث جداگانه صحبت می‌کند …

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.