بهترین قرص غضروف ساز خارجی و مولتی ویتامین کدام است؟

0
رپورتاژ

پزشکان استفاده از قرص غضروف‌ساز خارجی و ایرانی را در کنار هر نوع درمانی که برای مفاصل و استخوان وجود دارد، پیشنهاد می‌کنند. یکی از انواع این قرص‌ها، گلوکزامین است که افراد بیمار به دنبال اطلاع از قیمت قرص غضروف‌ساز گلوکزامین هستند. علاوه براین پزشکان خوردن قرص مولتی ویتامین آقایان کتی من را برای تقویت سیستم ایمنی و قلبی – عروقی در آقایان مهم می‌دانند.

غضروف به دلیل نداشتن عروق خونی یا اعصاب یک بافت منحصر به فرد شناخته می‌شود. دلایل مختلفی مانند کندرومالاسی کشکک زانو، کوستوکندریت و فتق دیسک بین مهره‌ای ممکن است به غضروف آسیب برسانند. متأسفانه سلول‌های غضروف در صورت آسیب خود را ترمیم نمی‌کنند. لذا باید به دنبال گزینه‌های درمان رفت.

تجویز قرص های غضروف ساز برای کاهش درد و تورم مفصلی

پزشکان متخصص زمانی‌که تشخیص دهند به بافت غضروفی وارد شده روش‌های مختلف درمانی را ارائه می‌دهند. این روش‌ها شامل تمرینات فیزیوتراپی، دارو درمانی، تزریق مستقیم مواردی چون اوزون، هیالورونیک اسید، سلول‌های بنیادی و در موارد حاد نیز انجام جراحی می‌شود.

تجویز قرص‌های غضروف‌ساز یکی از روش‌های مکمل درمانی است که به کاهش درد و تورم مفصلی کمک می‌کند. از مزایای این قرص‌ها می‌توان به کاهش درد و افزایش انعطاف‌پذیری و دامنه حرکت مفاصل اشاره کرد. شما می‌توانید انواع قرص‌های غضروف‌ساز را از داروخانه آنلاین گناز فاضل تهیه کنید.

کاهش خشکی مفاصل با مصرف قرص غضروف ساز گلوکزامین

گلوکوزامین (Glucosamine) یک ترکیب طبیعی بوده که در غضروف وجود دارد. نقش اصلی این ماده غضروف‌سازی است. پزشکان به افرادی که دچار آرتروز هستند استفاده از قرص گلوکزامین را تجویز می‌کنند.

افرادی که قصد مصرف قرص غضروف ساز خارجی را دارند می‌توانند از قرص گلوکزامین استفاده کنند. مصرف این قرص خشکی مفاصل را کاهش داده و عملکرد آن‌ها را بهبود می‌بخشد.

خرید قرص غضروف ساز خارجی

کاهش التهاب و تورم مفاصل آسیب دیده، کاهش اسپاسم عضلانی و جلوگیری از ساییدگی استخوان‌ها از دیگر مزایای قرص گلوکزامین است. این قرص مواد نگهدارنده، طعم‌دهنده‌های مصنوعی، گلوتن، شکر و سدیم کلراید را ندارد. کندروئیتین سولفات یکی از اصلی‌ترین ترکیبات این قرص به شمار می‌رود.

کاهش سرعت تخریب غضروف با مصرف قرص گلوکزامین

کپسول گلوکوزامین یا از صدف استخراج شده یا به صورت مصنوعی در آزمایشگاه تولید می‌شود. این قرص‌ معمولا حاوی گلوکزامین سولفات است اما می‌تواند دارای ان-استیل گلوکوزامین و گلوکوزامین هیدروکلراید هم باشد.

معمولا افرادی به دنبال اطلاع از قیمت قرص غضروف‌ ساز گلوکزامین هستند که دچار التهاب یا تخریب غضروف شده‌اند. این قرص باعث می‌شود که درد این افراد، به‌ خصوص کسانی‌ که آرتروز زانو دارند، کاهش پیدا کند. همچنین مصرف کپسول گلوکوزامین سرعت تخریب غضروف را هم کاهش می‌دهد.

چه عواملی به غضروف آسیب وارد می کند؟

عوامل مختلفی مفصل‌ها را تحت تأثیر قرار داده و لایه غضروفی را با آسیب روبرو می‌کند. افزایش سن و بیماری‌هایی نظیر آرتروز و آرتریت بیشترین تأثیر را بر مفصل‌ها می‌گذارند.

بیماری آرتروز

افرادی که در طول روز فعالیت مداوم و سنگینی را انجام می‌دهند به مفاصل بدن خود مخصوصا زانو آسیب جدی را وارد می‌کنند. با انجام این کار لایه‌های غضروفی دچار  زبرشدگی و ساییدگی می‌شوند. در این زمان لغزش دردناک و دشوار استخوان‌ها در کنار یکدیگر رخ می‌دهد. پزشکان برای درمان این بیماری مصرف قرص غضروف‌ ساز خارجی و ایرانی را پیشنهاد می‌کنند.

بیشتر افراد شاغل، سنگین وزن و ورزشکاران دچار این عارضه می‌شوند. البته افزایش سن نیز در ضعف و تحلیل بافت غضروفی بی تأثیر نیست. مواردی مانند التهاب و تورم، کاهش دامنه حرکتی و بی ثباتی مفصل از علائم گزارش شده در آرتروز هستند.

بیماری آرتریت روماتوئید

یکی از بیماری‌های خودایمنی، آرتریت روماتوئید یا روماتیسم مفصلی است. در این عارضه سیستم ایمنی به اشتباه آنتی بادی بر علیه بافت‌های سالم بدن تولید می‌کند. در این زمان مفاصل مورد هجوم و آسیب قرار گرفته و مشکلاتی مانند التهاب، تورم، خشکی، سفتی، تغییر شکل، احساس داغی و قرمزی مفصل را ایجاد می‌کند. همچنین کاهش وزن، کم اشتهایی، سردرد و احساس خستگی شدید را به دنبال دارد.

غضروف زانو، مچ دست، آرنج و قوزک پا از بخش‌های تحت آسیب در آرتریت به شمار می‌روند. در این شرایط باید داروهای تعدیل یا تضعیف کننده سیستم ایمنی را برای بهبود مبتلا به آرتریت استفاده کرد. علاوه بر این پزشک متخصص در صورت تخریب غضروف مفصل، مصرف قرص‌های غضروف ساز را تجویز می‌کند.

مولتی ویتامین اکتی من

مصرف قرص مولتی ویتامین آقایان اکتی من با مشورت پزشک

قرص مولتی ویتامین آقایان اکتی من باعث افزایش انرژی بدن، افزایش توده عضلانی، تقویت قوای جنسی، حفظ سلامت سیستم ایمنی و سیستم قلبی-عروقی بدن در آقایان می‌شود.

مشخصات مولتی ویتامین آقایان اکتی من

استفاده از قرص مولتی ویتامین آقایان اکتی من با مشورت پزشک مزایایی را به دنبال دارد:

  • بهبود توان فیزیکی در مردان
  • حفظ سلامت قلب و عروق
  • کمک به تقویت باروری در آقایان
  • افزایش انرژی
  • کمک به بهبود عملکرد جنسی آقایان
  • حفظ سلامت پوست و مو
  • حاوی ۳۱ ترکیب از ویتامین‌ها و مواد معدنی و اسید آمینه ها
  • حاوی جینسینگ، رزوراترول، تائورین، کوکیوتن، ال آرژنین، تائورین، کارنیتین و لوتئین

خرید قرص غضروف ساز خارجی از مراکز معتبر

آسیب رساندن به غضروف مفصل زانو به دلایل متفاوتی مانند کار زیاد و مداوم، ورزش سنگین، وزن بالا، تغذیه نامناسب و موارد دیگر اتفاق می‌افتد. همچنین سایر مفاصل بدن مانند مچ، آرنج و شانه نیز در معرض آسیب قرار دارند. اگر شما این نوع آسیب‌ها را نادیده بگیرید شدت آسیب افزایش یافته و فرد به لحاظ حرکتی ناتوان می‌شود. پزشک متخصص بر اساس میزان آسیب وارده از روش‌های مختلف درمانی برای مبتلایان استفاده می‌کنند که مصرف قرص‌های غضروف‌ساز یکی از آن‌ها است.

داروخانه آنلاین گناز فاضل بهترین قرص غضروف‌ساز خارجی و ایرانی را عرضه می‌کند. شما می‌توانید انواع قرص گلوکوزامین و مولتی ویتامین آقایان اکتی من را از این داروخانه آنلاین خریداری کنید. تمام محصولات عرضه شده در این داروخانه ضمانت اصالت دارند و در کوتاهترین زمان ممکن برای شما ارسال می‌شوند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.