روش های شناخت دستگاه لیزر تیتانیوم اصل ۲۰۲۲

0
رپورتاژ

شناخت دستگاه لیزر تیتانیوم اصل

دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم یک پلتفرم برای رفع موهای زائد در تمام نقاط بدن بوده که جواب دهی و عملکرد آن در مقایسه با سایر دستگاه های هم سطح خود عالی است. همچنین دارای سیستم کولینگ و اسپات لیزر در سایز ۴cm بوده که پروسه درمان را تسریع می نماید. این دستگاه با ترکیب سه طول موج در یک هند پیس، رویکرد تجاری محور و قیمت پایین برای بیمار و پزشک تولید و به بازار عرضه شده است. بنابراین استفاده از لیزر تیتانیوم راه حلی نوین برای حذف موهای زیاد است.

 

مزایای دستگاه لیزر تیتانیوم

 • مجهز به دو عدد فیلتر
 • مجهز به دو عدد کانکتور
 • مقرون به صرفه و قیمت مناسب
 • دارای کارت گارانتی به مدت یک سال و همچنین خدمات پس از فروش به مدت ۱۰ سال
 • توان این دستگاه در بازه ۳۰۰, ۵۰۰, ۶۰۰, ۸۰۰, ۱۰۰۰, ۱۲۰۰ w است.
 • مجهز به ماژول طلایی
 • مجهز به لیزر بار ۶۰w به تعداد ۲۰ عدد در سایز ۴cm از مارک معتبرکوهرنت آمریکای که در نهایت به ۱۲۰۰w ختم می شود.
 • مجهز به صفحه نمایش در ابعاد ۱۵ اینچ و سیستم عامل اندروید
 • عدم نیاز به برخی از مواد مصرفی
 • وجود کولینگ قوی که درد را زمان انجام پروسه درمان کاهش می دهد.
 • قدرت جذب و نفوذ زیاد در عمیق ترین لایه های پوستی
 • مجهز به فیلتر آب به شکل دوتایی
 • مجهز به Bluid-o-tech یا پمپ آب ایتالیایی
 • خروجی پایدار و خیلی زیاد دستگاه به علت استفاده از منبع تغذیه شش طرفه TDK ژاپنی
 • عملکرد دستگاه به صورت ۲۴ ساعته
 • وجود اسپات ۴cm، در هر جلسه بر سرعت درمان می افزاید.

زمان تقریبی جهت حذف موهای ناخواسته با استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم

 

با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم به دلیل وجود دو هند پیس و طول موج های قوی قادر به حذف موهای ناخواسته در ۴۵ دقیقه الی یک ساعت است. البته با تولید روزافزون دستگاه های لیزر متعدد، بر سرعت عملکرد آن ها نیز افزوده می شود. همین موضوع به صورت مستقیم با بهره وری از قطعات و درجه کیفیت آن ها در ساخت دستگاه های لیزر تأثیر می گذارد. یکی دیگری از عوامل تأثیرگذار بر زمان مورد نیاز جهت انجام عمل لیزر موهای زائد، رنگ یا جنس پوست است. زیرا رنگ پوست هرچقدر تیره تر باشد، به بازه زمانی بیشتری جهت حذف موهای ناخواسته نیاز است. پس لیزر تیتانیوم علاوه بر رفع موهای زائد، آسیب کمتری به سطح پوست در حین درمان وارد می کند.

دستگاه لیزر تیتانیوم برای کدام نقطه از بدن مناسب است؟

دستگاه لیزر الکس دایود و تیتانیوم از قابلیت های بالایی برخوردار بوده که رفع موهای زائد تمام نقاط بدن را پوشش می دهد. البته دستگاه های لیزر مختص به زمان گذشته، فقط موهای نازک را از بین می بردند. بنابراین برای قسمت های متعدد بدن هیچ گونه کارایی نداشتند. ولی با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و طراحی و تولید لیزر تیتانیوم فوق العاده پیشرفته این مشکل خیلی سریع رفع شد. پس این دستگاه برای تمام نواحی بدن همچون زیر شکم، شکم، پا، دست، ابروها و پشت لب مناسب است.

آیا دستگاه لیزر تیتانیوم در فصل تابستان مورد استفاده قرار می گیرد؟

این نوع دستگاه مجهز به متد SHR بوده که بر روی ملانین پوست تأثیر زیادی می گذارد. پس در هر فصل از سال می توان از لیزر تیتانیوم برای از بین بردن موهای ناخواسته استفاده کرد. همچنین اگر بیمار در معرض نور خورشید قرار گیرد، پوست او دچار سوختگی یا آفتاب زدگی نمی شود. این دستگاه به سیستم خنک کننده نیز مجهز بوده که به طور مستمر پوست ر ا خنک نگه می دارد. سپس در منطقه کنترل، حرارت ناشی از اشعه را به آسانی انتقال می دهد تا در طول درمان تنها یک نقطه داغ نشود. ناگفته نماند که نوک یاقوت کبود در سیستم خنک کننده وظیفه تنظیم حرارت موجود در لایه درم پوست را به عهده دارد که محل قرار گرفتن فولیکول های مو است.

فواید دستگاه لیزر تیتانیوم

زمان استفاده از لیزر تیتانیوم بایستی پوست به طور کامل پاک‌سازی گردد. البته برخی از دستگاه های لیزر به علت کیفیت پایین با فاصله یک در میان فولیکول های مو را مورد هدف قرار می دهند که در این وضعیت دیگر موهای بدن با گذشت چند روز از پروسه درمان رشد خود را از سر می گیرند. ولی استفاده از لیزر تیتانیوم در بازه زمانی مناسب موجب رفع کل موهای زائد می شود.

این دستگاه علاوه بر پاک سازی بدن از موهای زائد، ضایعه پوستی را نیز از بین می برد. البته اگر تعداد این ضایعات درشت و ریز در قسمت های مختلف پوست زیاد باشند، برای درمان باید به پزشک مراجعه کنند.

یکی از فواید بارز این دستگاه، نبود درد در زمان درمان است. زیرا لیزر تیتانیوم از تکنولوژی های روز بهره گرفته که در زمان درمان، فشار کمتری به پوست وارد می کند. درنتیجه بیمار با درد کمتری مواجه می گردد.

عوارض دستگاه لیزر تیتانیوم

 

هر کدام از دستگاه های لیزر با برندهای مختلف همانند دیگر دستگاه های مورد استفاده در صنعت زیبایی دارای عوارض و معایب مختص به خود هستند. اما در شرایطی که دستگاه لیزر دارای قدرت بهتری باشد، این عوارض به طور چشمگیری کاهش می یابد. البته تاکنون هیچ گونه عوارضی مربوط به این دستگاه در حین درمان و بعد از آن گزارش نشده است. ناگفته نماند که مواردی همچون التهاب و کوفتگی طبیعی است که با استراحت یا استفاده از کمپرس یخ برطرف می گردد. بنابراین استفاده از لیزر تیتانیوم برای رفع موهای زائد بدون عوارض بوده و به بیمار این اطمینان را می دهد.

چرا دستگاه لیزر تیتانیوم از تنوع بالایی برخوردار است؟

زمانی که فرد متخصص برای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم به شرکت های متعدد مراجعه می نماید با اطلاعات گیج کننده و پراکنده مواجه می گردد. البته این اطلاعات پروسه انتخاب را سخت کرده و فرق بین دستگاه های متعدد لیزر تیتانیوم را به نمایش می گذارد. زیرا به احتمال زیاد دو محصول شبیه به هم ولی با برندهای مختلف موجب تفاوت در کارایی و قیمت دستگاه لیزر می شوند. البته دلیل چنین موضوعی وجود شرکت های مختلف در خارج و داخل ایران بوده که تفاوت قیمت را به دنبال دارند. در حالت کلی شرکت های چینی به صرفه ترین و بهترین کمپانی ها برای عرضه این دستگاه به ایران هستند. زیرا از کیفیت استاندارد برخوردار بوده و از قیمت مناسبی جهت صادر به ایران برخوردار هستند.

سفارش :۰۹۱۲۷۷۳۶۷۱۸

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.