تولید تصاویر تبلیغاتی شرکت‌ها و عکس‌های مشتری‌ها با هوش مصنوعی و بدون نیاز به عکاسی مجدد!

0

عکاسی به نام آنتی کارپینن یک بار که برای یک مشتری یک سری عکس تبلیغاتی گرفت، تصمیم گرفت آنها را به یک مجموعه داده تبدیل کند و با استفاده از هوش مصنوعی ترتیبی بدهد که برای گرفتن تصاویر تبلیغاتی جدید دیگر نیازی به گرفتن تصاویر جدید نباشد.

فرآیند فناوری ذهنی توسط کارپینن توسعه داده شده و بخشی از یک راهبرد دیداری برای مشتری خود ساون آماتیوپیستو است.

او می‌گوید بیش از یک سال است که در مورد امکانات هوش مصنوعی در تولید تصویر کار می‌کنم و اکنون این روند به قدری خوب است که می‌توانم با این فناوری جدی، پروژه‌‌ها را با کیفیت کافی انجام دهم.

این روند مانند یک عکس معمولی شروع می‌شود، کارپینن با دوربین خود از مدل ها عکس می‌گیرد. این اطلاعات صرف آموزش هوش مصنوعی می‌شوند و یک مدل از فرد  ایجاد می‌شود که می‌تواند به عنوان بخشی از تولید تصویر استفاده شود.

به طور خلاصه، اکنون می‌شود با کمک هوش مصنوعی، یک فرد را به هر مکانی برد و هر لباسی تنش کرد.

این عکاس فنلاندی می‌گوید که ۲۰ تصویر مختلف از هر مدل برای کارش کافی است.

کارپینن از هوش‌های مصنوعی‌ مختلف برای رسیدن به نتایج مورد نظر خود استفاده می کند و فرایند به سادگی استفاده از اپلیکیشن‌هایی مانند Lensa نیست چرا که او تصاویری با کیفیت برند می‌خواهد ایجاد کند.

تصاویر به دست آمده، تصاویر جذاب و خوبی هستند. اما شاید حالت طبیعی عکس‌های عادی را نداشته باشند. اما باعث صرفه‌جویی بسیار در هزینه می‌شوند.

به این ترتیب می‌شود از مدل برای تبلیغ یک سری مبلمان استفاده کرد یا او را به یک جنگل فانتزی برد یا طراحی اتاق های هتل را نمایاند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.