باز هم با هوش مصنوعی سلفی‌های منحصر به فرد ایجاد کنید! این بار با Picsart

0

Picsart یک ایجاد‌کننده سلفی جدید با هوش مصنوعی را معرفی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد آواتار‌های شخصی‌سازی شده ایجاد کنند.

این ابزار جدید که AI Avatar نام دارد، به کاربران اجازه می‌دهد تا پرتره‌هایی از خود ایجاد کنند که به نظر می‌رسد توسط یک هنرمند دیجیتال ساخته شده‌اند.

آواتار‌ها را می‌توان در بسته‌های ۵۰،۱۰۰ و ۲۰۰ تایی خریداری کرد که به ترتیب ۳.۹۹ دلار، ۴.۹۹ دلار و ۶.۹۹ دلار قیمت دارند.

تولیدکننده‌های تصویر با هوش مصنوعی (AI) در ماه‌های اخیر خیلی محبوب شده‌اند و در صدر اپلیکیشن‌های پرفروش در فروشگاه‌های اپلیکیشن قرار گرفته‌اند.

عملکرد Picsart مبتنی بر نرم‌افزار Stable Diffusion است که از الگوریتم‌های پیشرفته یادگیری ماشینی برای تبدیل عکس‌های کاربران به «پرتره‌های هنری منحصربه‌فرد» استفاده می‌کند.

در توضیح این اپلیکیشن گفته شده: «به سادگی چندین سلفی را در برنامه آپلود کنید و این فناوری مجموعه‌ای از آواتار‌ها را ایجاد می‌کند که در انواع سبک‌های هنری مختلف از جمله: شادی تعطیلات، ابرقهرمانانه، انیمه و انرژی شخصیت اصلی، شبیه شما هستند. اگر هم کاربران بخواهند یک آواتار امپرسیونیستی، کارتونی یا واقعی‌تر بسازند، این ویژگی آن‌ها را پوشش می‌دهد.»

کاربران همچنین می‌توانند آواتار‌های خود را با استفاده از ابزار ویرایش برنامه سفارشی کنند و به کاربران این امکان را می‌دهند که «آثار دیجیتالی خود را به سطح بالاتری ارتقا بدهند تا در محیط آنلاین شاخص شوند.»

«با گزینه‌های بی‌پایانی مانند قرار دادن آواتار‌ها بر روی پس‌زمینه‌های جدید، تغییر رنگ‌ها و افزودن تصاویر، متن و موارد دیگر، کاربران می‌توانند پرتره‌هایی از خود ایجاد کنند که واقعاً سبک شخصی آن‌ها را منعکس می‌کند و به دیدگاه‌های خلاقانه‌شان جان می‌بخشد. سپس آواتار‌ها را می‌توان در جاهای مختلف، مانند عکس‌های نمایه برای رسانه‌های اجتماعی، استیکر‌ها و ایموجی‌های شخصی‌سازی شده و موارد دیگر استفاده کرد. »

مدیر ارشد محصول Picsart، میکائیل واردانایا، می‌گوید سرعت توسعه فناوری تصویر هوش مصنوعی حیرت‌انگیز است.

او می‌گوید: «توانایی هوش مصنوعی برای ایجاد پرتره‌های کاملاً جدید از یک شخص در عرض چند دقیقه، یک سال پیش سابقه نداشت.ـ

همین ماه گذشته، Picsart مولد متن به تصویر خود را هم معرفی کرده بود.

برنامه ویرایش عکس با هوش مصنوعی Lensa از سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی شده است. مجموعه‌ای از ابزار‌ها را ارائه می‌دهد که به کاربران اجازه می‌دهد اشیاء را از عکس‌ها حذف کنند، لکه‌های سلفی را حذف کنند و پس زمینه را تغییر دهند.

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.