با Twannabe با دوستان دوستانتان، دوست شوید!

2

افزودن بر تعداد دوستان توییتری، کاری است پسندیده! اما اگر یک کاربر توییتر باشید، می‌دانید که بعد از مدتی این کار تا اندازه‌ای دشوار می‌شود، چون رفته رفته کمتر عضو شناخته شده توییتر پیدا می کنید که «فالو» نکرده باشید. وقتی در لیست دوستان دوستانتان می گردید، می‌بینید که اکثر آنها را فالو کرده‌اید و باید وقت زیادی صرف کنید که یک کاربر توییتر تازه پیدا کنید که در لیست دوستانتان باشد ولی شما قبلا متوجه او نشده‌اید.

سایت Twannabe می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند، کافی است نام کاربری و پسورد خودتان در توییتر و همچینن نام کاربری دوستی که می‌خواهید در لیست دوستانش تفحص کنید، به خورد سایت بدهید، تا سایت به طور خودکار لیستی از کسانی را بدهد که در فهرست دوست شما هستند، اما شما «فالو»شان نکرده‌اید.

logo twit.png

 
2 نظرات
 1. پژمان می گوید

  من سالهاست که از opera استفاده میکنم
  آنقدر تعریف از FireFox شنیدم که تصمیم گرفتم وقتی نسخه ۳ آمد برای همیشه از opera به FireFox مهاجرت کنم،در طرح دانلود ثبت نام کردم و در همین روز اول هم دانلودش کردم.همین الآن دارم برای اولین (و آخرین) بار از FF استفاده میکنم…
  و به این نتیجه رسیرم : که اصلاً به درد نمیخورد
  و FireFox (آنهم ۳.۰) اصلاً آش دهن سوزی نیست . و بسیار مرورگر مزخرفی است …
  opera 9.5 رو با هیچ چیزی عوض نمیکیم .
  راستی چا شما ها این همه تو وبلاگها تون “تبلیغ” فایر فاکس رو میکنید ؟ ناجوان مردانه ؟ بدون اینکه حتی اسمی از بقیه مرورگر ها ببرید؟چرا فقط محاسن آن را میگویید؟مگر هیچ عیبی ندارد (اگر عیبهای آنرا میگفتید که لابد کسی دیگر سراغ FF نمی آمد)

  توصیه میکنم فقط یکبار opera 9.5 را امتحان کنید!ضرری ندارد!لینک دانلود:
  http://www.opera.com/download/get.pl?id=31381&thanks=true&sub=true

 2. ehsan می گوید

  cheghadr ham ke shoma bagheye ro dar twitter folow mikonid 😀

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.