آیا یوتیوب مثل «سوزان بویل»، «چاقالوی کوچک» را هم محبوب می‌کند؟

1

مثل اینکه کشف خواننده‌های ناشناس با اندامی چاق و گرد که یک شبه به یاری یوتیوب و البته صدای خوبشان به ستاره تبدیل می‌شوند، دارد به یک قاعده تبدیل می‌شود!

آخرین مورد این اکتشفات یوتیوبی مربوط به یه جوانک تایوانی به نام «لین یو چون» است، او هم می‌خواهد راهی را بپیماید که سوزان بویل ۴۸ ساله، یک شبه و با خواندن ترانه I Dreamed a Dream پیمود.

تایوانی‌ها هم مثل انگلیسی‌ها یک شوی تلویزیونی برای کشف استعدادهای ناشناخته دارند، نام این برنامه Avenue to Stardom یا «مسیری به سوی ستاره شدن» است.

ویدئوی قسمتی از برنامه جمعه قبل این شوی تلویزیونی که که در آن «لین» به بازخوانی ترانه معروف «همیشه دوستت خواهم داشت» ویتنی هوستون پرداخته بود، در یوتیوب آپلود شده است و تا به حال ۱.۳ میلیون نفر بازدیدکننده داشته ، آمار بازدید از این ویدئو همچنان بالا می‌رود.

به ویدئوهایی که در یوتیوب به شدت محبوب می‌شوند، اصطلاحا ویدئوهای ویروسی می‌گویند. شدت انتشار و میران توصیه شدن این ویدئوهای جالب در این اصطلاح به شدت پخش بیماری‌های ویروسی، مانند شده است.

اجرای لین ۲۴ ساله با نام مستعار «چاقالوی کوچک»، زندگی او را تغییر داده است. خودش می‌گوید که حالا جسارت بیشتری برای دنبال کردن حرفه خوانندگی یافته است. او در مورد موفقیت خود در مصاحبه‌ای گفت که برای موفق شدن، نیازی به خوش‌چهره بودن نیست، تنها باید شخص خودش باشد و نهایت سعی‌اش را بکند.

لین گفت که مدت‌ها به خاطر شکل ظاهرش، اعتماد به نفس نداشت و از سوی مردم مورد استهزا قرار می‌گرفت. به همین خاطر ترجیح می داد ساعات زیادی خودش را در اتاقش حبس کند و ترانه‌های سلین دیون و ویتنی هوستون را پیش خودش تمرین کند و خود را سرگرم کند.

او ویتنی هوستون و مخصوصا ترانه «همیشه دوستت خواهم داشت» که ساندترک فیلم محافظ Bodyguard اکران شده در سال ۱۹۹۲، را بیشتر می‌پسنند.

لین، بعد از فارغ‌التحصیل شد از کالج، یک بار دیگر هم در یک شوی شناسایی استعداد مشابه تایوانی شرکت کرده بود، اما آن بار نتوانسته نظر داورها را جلب کند. داورها ظاهر او را نپسندیده بودند و همچنین داشتن صدای زیر را برای یک مرد، شایسته نمی‌دانستند.

اما حالا به یاری یوتیوب و یک سوی دیگر تلویزیونی همه چیز فرق کرده است.

با جستجوی «Lin Yu-chun» در یوتیوب می‌توانید ویدئوهای مربوط به او را ببینید. برای مثال این ویدئو یا این یکی را.

 
1 نظر
  1. میلاد می گوید

    شاید بشه هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.