یکی از عجیب‌ترین «وُرک‌استیشن‌»های دنیا

6

یکی از آرزوهای کسانی که ساعات طولانی پای کامپیوتر کار می‌کنند، این است که یک محیط کاری زیبا برای خود دست و پا کنند. در اینترنت اگر جستجو کنید، می‌بینید که گیک‌ها و علاقه‌مندان زیادی برای خود ورک‌استیشن‌های زییایی درست کرده‌اند که در آن هر جزء هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ کارایی در نهایت دقت انتخاب شده است، از میز و شرایط آکوستیک اتاق گرفته، تا خود کامپیوتر دسکتاپ یا لپ‌تاپ.

معمولا داشتن چندین مانتیور عریض، از ضروریات چنین ورک‌استیشن‌هایی هست، بعضی‌ها حتی به نورپردازی اتاق هم توجه می‌کنند.

اما شاید هیچ یک از این ورک‌استیشن‌ها به عجیب و غریبی Emperor 200 نباشد، ورک‌استیشنی که شکل آن ما را شبیه عقرب می‌اندازد، در اینجا ۳ مانیتور LED 27 اینچ به دم این عقرب فرضی ما متصلند و جلوی چشمان کاربر قرار داده می‌شوند، با کنترل‌های لمسی می‌توان ارتفاع و نحوه قرارگیری LEDها و همچنین صندلی چرمی را با دقت تنظیم کرد.

این ورک‌استیشن خودش یک سیستم صوتی بسیار قوی دارد و از سیستم پخش ۵ کاناله Bose استفاده می‌کند. حتی یک سیستم تصفیه هوا هم برای آن پیشبینی شده است.

به خریداران امکان داده می‌شود که از بین سه سیستم دسکتاپ، یکی را انتخاب کنند، که یکی از آنها مبتنی بر مک و دو تا از آنها ویندوزی هستند. رَمی که برای سیستم پیشنهاد شده ۳۲ گیگ است، پردازنده انتخابی هم می‌تواند دو پردازنده موازی چهار هسته‌ای ۲.۴ گیگاهرتزی باشد یا یک پردازنده Core i7 با فرکانس ۳.۶ گیگاهرتز.

برای کنترل این ورک‌استیشن از یک صفحه لمسی ۱۰ اینچی که با سیستم اندروید کار می‌کند، استفاده می‌کند.

دست نگه دارید! قیمت این ورک‌استیشن مثل ظاهر خودش فضایی است: بیشتر از ۴۹ هزار دلار.

به نظرم با کسر کوچکی از این مبلغ هم می‌شود ورک‌استیشن‌هایی سِت کرد که گرچه به این عجیب و غریبی نیستند، اما از نظر زیبایی حتی برتر هم باشند.

اما اگر از ورک‌استیشن Emperor خوشتان آمده است، می‌توانید نمونه ارزان‌تر آن را با قیمت نزدیک با شش هزار دلار هم سفارش بدهید! این مدل ارزان‌تر Emperor 1510 نام دارد.

ویدئوی کوتاهی که در CED 2012 از این ورک‌استیشن گرفته شده است.

سایت شرکت سازنده

 
6 نظرات
 1. سید محمد می گوید

  کل حرف این میز یا ورک استیشن اینه که: فقط منو ببین. هیچ چی دیگه نبین. مسخ شدگی تا ته ته خط خودش پیش رفته.

 2. رسول می گوید

  سلام دکتر
  چه عجب در برابر این نوشته “برای کنترل این ورک‌استیشن از یک صفحه لمسی ۱۰ اینچی که با سیستم اندروید کار می‌کند..” ننوشتید که”اتفاقاً ای او اس هم برنامه ای بهتری برای کنترل آن ارائه کرده است.”

  1. آرش می گوید

   خواهشا تو یک پزشک دیگه ترول بازی درنیارید
   زومیت و نارنجی پر از این حرفا و واقعا اعصاب خورد کنه
   ممنون از توجهتون

 3. پویا می گوید

  کیبوردش هم Numeric Pad نداره!

 4. یوسف می گوید

  فاصله بین چشم و مانیتورها برای مانیتور به این بزرگی کم نیست؟

 5. Alireza Seddighi می گوید

  مدل ١۵١٠ فاقد مانیتور و کامپیوتر است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.