چهار اپلیکیشن برای پایان دنیا

3

درست است که ناسا و دولت آمریکا گفته‌اند که پایان دنیای، چیزی بیشتر از یک شایعه بی‌اساس نیست، درست است که آگاهان، به روشنی دلایلی در رد این شایعه بیان کرده‌اند، اما ما چرا نباید صرف‌نظر از این شایعات، به صورت فانتزی هم که شده اپلکیشن‌هایی برای این روز در گوشی‌های خود نداشته باشیم و چرا برای موقعیت‌های اضطراری دیگر آماده نشویم؟!

12-20-2012 11-28-12 AM

۱- اپ موبایل آمازون: تنها یک روز تا پایان جهان باقی مانده!  پس این اپ را نصب کنید و هر چه می‌خواهید از آمازون بخرید. از انواع لباس و پوشاک یا حتی یک ماشین شاسی بلند یا حتی تانک مخصوص مناطق صعب‌العبور که بعدا برای درنوردیدن بقایای زمین بسیار مفید خواهد بود! (اوه ببخشید، فکر کنم آخرین تانک را خودم خریدم!) مهم‌ترین مزیت این خرید این است که چه کسی ممکن است یقه شما را برای پرداخت صورت‌حسابی که یک ماه بعد به دست شما می‌رسد بگیرد؟

Amazon

۲- اپ شمارشگر پایان جهان : مطمئنا شما بهتر از هر برنامه یا ابزار دیگری می‌توانید حتی ثانیه‌های باقیمانده تا پایان جهان را بشمارید! اما داشتن یک نسخه پشتیبان همیشه و به خصوص در شرایط اضطراری پایان دنیا، بسیار مفید خواهد بود. این برنامه حتی مناطق زمانی مختلف را در نظر می‌گیرد و در ضمن فراموش نکنید که تم «Death Clock» را فعال کنید. چون به هر حال باید پذیرفت که پایان دنیا چندان زیبا نخواهد بود و باید برای دیدن آن آماده شوید.

DeathClock

۳- اپ پشیمانی‌ها: گرچه این مردم دنیا هستند که بعد از پایان جهان باید حسرت خورده و پشیمان شوند که چرا حرف‌های شما را جدی نگرفته‌اند. اما در تنهایی آخرالزمانی‌تان، شاید شما هم متاسف شوید که چرا نحوه پوست‌کندن یک گوسفند را یاد نگرفته‌اید و یا چرا به جای یاد گرفتن نحوه ساخت قایق، به سراغ کلاس‌های داستان‌نویسی رفته‌اید! در هر حالت با این اپ سنگینی بغض‌ها را از روی سینه‌تان بردارید. به یقین کارهای مهم‌تری برای انجام خواهید داشت!

iRegret

۴- اپ راهنمای بقا: گرچه شما حتما تا به حال انواع روش‌های دفاع و حمله را یاد گرفته‌اید و ماهیچه‌هایتان را برای شرایط سخت پایان دنیا آماده کرده‌اید، اما با این اپ دستورالعمل‌های راهنمای بقا در شرایط سخت ارتش آمریکا (با شماره  FM 21-76) را در اختیار خواهید داشت. راهنماهای درمان روانی، جست‌وجوی سرپناه و آب و درمان آسیب‌های فیزیکی از جمله مطالب این راهنما خواهند بود.

Survival

خوب، وقت زیادی باقی نمانده وگرنه تعداد بیشتری اپ برای استفاده وجود داشت. در کنار این اپ‌ها یادتان باشد در هنگام رفتن به پناهگاه زیرزمینی‌تان به فکر تامین نیروی برق آیفون‌تان برای چند روز آینده هم باشید. شاید وسیله‌ای مثل این شارژر اضطراری خیلی مفید باشد. با این تمهیدات شما یقینا از ویرانی پایانی جان سالم به در خواهید برد و می‌توانید مطمئن باشید که اگر در دوران آخرالزمان شرکتی به نام اپل باقی مانده بود، شما حتما در تبلیغ «برای دیوانگان» آن حضور خواهید داشت!

(منبع)

   
3 نظرات
 1. علی احسان می گوید

  ممنون ، این چند وقت زمان زیادی را در اندیشه چگونگی پخش شایعات این چنینی و کسب اقبال از سوی جامعه کردم ، گرچه در وب مطالب بسیاری در این باب به نگارش در آمده است ، اما خوب است جناب مجیدی یک پست مفصل به چگونگی پخش این نوع شایعات یا حتی در طول تاریخ و نگاه روان شناسی آن بپردازید ، به هر حال فکر کنم پست جالبی خواهد شد….

 2. داریوش می گوید

  خب اپل بگید دست از طمع برداره و این دم آخری اپ استورو رایگان کنه هرچی خواستن بچه در آرزوی اون اپا دنیا رو ترک نکنن 😀

 3. علی اکبر می گوید

  سلام
  جالبه
  تو آسمون ایران حد اقل شمال کسور
  تهران کرج قزوین و … آفتاب که نیست هیچ هوا ابری هم هست
  انگار خورشید تصمیم نداره اشعه های فوق گرم رو که ناصر بی ناموس (نوستراداموس) برای از بین بردن زمین پیش بینی کرده بود رو بفرسته

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.