دفترهای گوگل در نیویورک، اتاق مخفی دارند!

5

کدام کودکی است که از اتاق‌های مخفی خوشش نیاید، آن زمان در کارتون‌ها خانه‌های درختی و یا اتاق‌های مخفی را که با باز کردن درب کوچکشان در کف اتاق می‌شد به داخل آنها راه پیدا کرد، می‌دیدیم و خیلی وقت‌ها آرزو می‌کردیم که یک اتاق مخفی می‌داشتیم.

مهم نبود که در زمان کودکی اصلا چیز مخفی‌ای برای پنهان کردن در آنها نداشتیم، مهم این بود که در همان عوالم کودکی هم دوست داشتیم جایی محرمانه برای خودمان داشته باشیم.

اما ظاهرا این اتاق‌های مخفی بیش از آنکه به کار کودکان بیایند به درد بالغین می‌خورند، کسانی که دوست دارند در اوج کار و درست در میانه روز، جایی برای فرار و تمرکز داشته باشند.

و جالب اینجاست که به تازگی شخصی به نام Tarah Feinberg در حساب گوگل پلاس خود افشا کرده است که دفاتر گوگل در نیویورک، همگی اتاقک‌های مخفی‌ای در پشت قفسه‌های کتاب دارند.

04-23-2013 05-24-21 PM

به وجود این اتاق‌ها نمی‌توان به سادگی پی برد، مگر اینکه مدتی عملا در دفترها مشغول به کار بود.

اگر به دفترهای شیک و نوع کار گوگلی‌ها هم حسادت نکنیم، این یکی احتمالا باید مایه رشک ما شود.

منبع


 
5 نظرات
 1. هومن می گوید

  منم میخوام تو گوگل کار کنم 🙁

 2. هاشى می گوید

  خیلى کار جالبیه ولى من شخصا هر وقت یه همچین ایده اى داشتم سریع لو مى رفتم!!!!

 3. فرشاد می گوید

  من به یکی از این اتاق مخفی‌ها که عایق صوتی هم داشته باشه شدیداً نیاز دارم! حداقل واسه فرار از صدای TV و سریال‌های مسخره کانال GEM!!!

 4. ahmadalli می گوید

  کارکردن توی گوگل آسون نیست. یکی از دوستان می‌گفت خیلی طول می‌کشه که بتونید به مقامی برسید که توی این دفاتر کار کنید. و در مورد کار هم خیلی سخت‌گیرن که برای ما ایرانیا خیلی چیز بدی. در این حد که اگر پروژه‌ای که قرار بوده امروز تحویل بدید رو فردا تحویل بدید از شرکت اخراج می‌شید… به همین سادگی!

 5. محمد مهدی می گوید

  باید تو خونمون یکی بسازم 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.