صحنه یک جنایت در نقشه گوگل؟

3

از آنجا که سرویس نقشه و نمای خیابان گوگل (Google Maps و Google Street View)، کل زمین و بسیاری از شهرها را پوشش می‌دهند، همیشه موارد جالبی در این نقشه‌ها و تصاویر پیدا می‌شوند که توسط کاربران گزارش می‌شوند.

برای مثال در سال ۲۰۱۰، کاربران این عکس را پیدا کرده بودند که مربوط به مرد مقتولی در ریو دو ژانیرو بود. این عکس و تصویر یک فرد مقتول دیگر در استان «میناس» برزیل به سرعت توسط گوگل حذف شدند.

f8eb9bfa7df911075738d0514cc11b37

اما در تازه‌ترین مورد گزارش قتل، این بار کاربران شبکه اجتماعی «ردیت»، تصویری را در نقشه گوگل پیدا کرده‌اند که تصور می‌کنند مربوط به زمان وقوع یک جنایت باشد.

04-18-2013 09-03-29 AM

از آنجا که تصویر از بالا گرفته شده است، تفسیر آن دشوار است و خود کاربران بر سر آن اختلاف دارند. بعضی‌ها توصر می‌کنند که دو مرد در کنار رد خون و یک جسد پچیده شده در پلاستیک سیاه می‌بینند و عده‌ای هم تصور می‌کنند که این دو مرد صرفا در کنار یک سگ ایستاده‌اند.

خودتان در گوگل نگاهی بیندازید!

منبع

 
3 نظرات
  1. پرهام می گوید

    دکتر آدرس گوگل مپ را اصلاح کن

  2. بهروز می گوید

    اگر یکم از دورتر نگاه کنید هیچ وسیله نقلیه ای رو اطرافشون نمی بینید! و فکر نکنم یه جسد رو گذاشته باشن رو دوششون و آورده باشنش تو این جزیره؟!؟۱

  3. ﻓﺮﺷﺘﻪ می گوید

    اﮔﺮ ﺑﻪ ﺳﺎﻳﻪ اﻳﻨﺎﺷﺨﺎﺻﻲ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺗﺼﻮﻳﺮ اﺳﺖ ﻧﮕﺎﻩ ﻛﻨﻴﺪ ﻳﻚ ﻧﻔﺮ اﻳﺴﺘﺎﺩﻩ و ﻧﻔﺮ ﺩﻳﮕﺮﻱ ﺣﺎﻟﺖ ﺧﻢ اﻳﺴﺘﺎﺩﻩ اﺳﺖ ﻭاﻟﺒﺘﻪ اﻥ ﺷﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺭﻧﮓ ﺳﻴﺎﻩ اﺳﺖ.ﻣﺴﻴﺮ خ ن اﺯﭼﻤﻦ ﺑﻪ اﺳﻜﻠﻪ ﻛﺸﻴﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﭘﺲ اﺣﺘﻤﺎﻻ اﮔﺮﻗﺘﻞﺑﺎﺷﺪ ﺷﺨﺺ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻧﺠﺎ ﻛﺸﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﻌﺪ ﺭﻭﻱ اﺳﻜﻠﻪﻛﺸﻴﺪﻩ ﺷﺪﻩ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.