در فوتبال نیجریه اتفاق افتاد: دو بُرد با نتایج باورنکردنی ۷۹ بر صفر و ۶۷ بر صفر

11

این روزها در فوتبال دنیا اتفاقات باورنکردنی در حال رخ داد هستند، بعد از قتل یک بازیکن توسط داور و بعد از آن جدا شدن سر داور از تن در برزیل، این بار حوادث جالبی در فوتبال نیجریه به وقوع پیوسته‌اند:

دو باشگاه پلاتو یونایتد فیدرز و پلیس ماشین که در لیگ دسته سوم نیجریه با هم رقابت تنگاتنگی داشتند، بازی‌‌های سرنوشت‌ساز خود را که به طور همزمان برگزار می‌شد با نتایج ۷۹ بر صفر و ۶۷ بر صفر بردند!

نکته جالب این است که تیم پلاتو یونایتد فیدرز، ۷۲ گل از ۷۹ گلش را در نیمه دوم به ثمر رساند، یعنی هر ۴۰ ثانیه، بدون توقف به مدت ۴۵ دقیقه گل می‌زد. باشگاه رقیب هم که نیمه اول شش هیچ جلو بود، نیمه دوم ۶۱ گل زد.

07-10-2013 04-03-34 AM

فدراسیون فوتبال نیجریه این دو بازی را نمایش باورنکردنی شرم توصیف کرده است و در نظر دارد همه عوامل دخیل از بازیکن‌ها و رؤسای باشگاه‌ها تا داورها و گردانندگان لیگ را مجازات کند و فعلا دو باشگاه را معلق کرده است!

منبع

 
11 نظرات
 1. نیما می گوید

  دیگه شیر تو شیر تر از این چیزها نمیشه دیگه

 2. پیامک و اس ام اس نوند می گوید

  خیلی هم طبیعی 🙂

 3. فرخ می گوید

  داورها و گردانندگان لیگ چه تقصیری دارند؟!!!

 4. علی می گوید

  :))

  ۷۹ بر صفر و ۶۷ بر صفر

 5. Hamed می گوید

  احتمال داره تبانی باشه. یعنی دو تیم رقابت کننده تصمیم بگیرند با تفاضل گل برتری کسب کنند و تیم مقابل رو خریده باشند. چون هرجور که حساب کنیم ۴۰ ثانیه یه گل اصلا منطقی نیست

  1. Ali می گوید

   احتمال تبانی ؟ قطعاً تبانی بوده .
   فک کنم ۱۱ نفر تیم بازنده هم گل میزدن به خودشون که به این رکورد برسن 🙂

 6. ... می گوید

  ببخشید ولی «نمایش باورنکردنی شرم» معادل خوبی نیس، انگار که دو طرف «شرمگین» بودند! به بنظرم shame اینجا باید «بی شرمی» ترجمه بشه. مثلا وقتی میگیم it’s a shame این یعنی «خجالت آوره!»؛ پس واقعا «شرم» همیشه معادل خوبی نیست.

  1. مسعود می گوید

   منم موافقم

   1. جیمز می گوید

    من هم موافقم

 7. وحید می گوید

  ای کاش ویدئوی این بازی ها در یوتوب رو میذاشتید تا بررسی کنیم!

  1. جیمز می گوید

   شما برنامه نود هم میای؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.