CES 2015: ال‌جی نمایشگر ۳۲ اینچ خمیده خود را معرفی کرد.

0

می‌توان گفت که در CES 2015 باید منتظر محصولات جالب‌توجه زیادی باشیم که همگی در یک ویژگی مشترک‌اند و آن‌هم داشتن سطح انحنا یا همان خمیدگی است. تلویزیون‌ها، all-in-one ها، و البته نمایشگرهای رایانه‌ای. ال‌جی همواره در این حوزه یکی از پیشگامان بوده است و دیشب یکی از این محصولات را به همگان معرفی کرد.

نمایشگر رومیزی ۳۴ اینچ UltraWide که مختص گیمرها طراحی‌شده است و به‌صورت یکپارچه از AMD’s FreeSync پشتیبانی می‌کند که این کار باعث می‌شود تا برخی از ایرادهای آزاردهنده که در هنگام عدم سازگاری کارت گرافیک و نمایشگر بروز می‌کنند به حداقل برسند.

نمایشگر جدید ال‌جی از نسبت نمایش ۲۱:۹ استفاده می‌کند تا بتوانید حداکثر جزئیات را در هنگام بازی ببینید، جزئیاتی که معمولاً در هنگام بازی‌های گروهی چون Battlefield 4 در نمایشگرهای با نسبت نمایش  ۱۶:۹ از دید گیمرهای پنهان می‌ماند و صدمات جبران‌ناپذیری به آن‌ها در هنگام بازی وارد می‌کند!

LG_UM67_Monitor_20141231085218495_.0

ال‌جی پیش‌تر هم محصولاتی را با نسبت نمایش ۲۱:۹ ارائه کرده بود اما این محصول با داشتن ویژگی‌هایی چون پانل UltraWide’s IPS، توانایی تولید بیش از ۹۹ درصد طیف رنگ‌های sRGB، و زاویه دید ۱۷۸ درجه، حتماً یکی از بهترین محصولات ال‌جی در این طیف محصولات است.

باوجوداینکه گیمرها یکی از مخاطبان اصلی این صفحه‌نمایش هستند، اما ال‌جی سایر کاربران را نیز فراموش نکرده است، چراکه شما می‌توانید دو نمایشگر را به متصل کنید و صفحه‌نمایش عریض‌تری داشته باشید، به گفته این شرکت کاربران دیگر این نوع نمایشگر، کارکنان بورس‌ها و بازار سرمایه هستند که روزانه با نمودارهای آماری بسیاری سروکار دارند و داشتن نمایشگرها عریض برای آن‌ها بسیار حیاتی است.

حتی می‌توانید ۴ نمایشگر را به هم متصل کنید و در دنیای تصاویری که از نمایشگر پخش می‌شود غرق شوید. ال‌جی متأسفانه قیمت این نمایشگر را هنوز اعلام نکرده است اما به نظر می‌رسد به‌زودی قیمت آن‌هم اعلام شود.

مببع: +

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.