InkCase i6 آیفون را به یک E-reader تبدیل می کند.

2

inkCase i6 یکی از کیس های جالبی است که با ایده بسیار خوبی طراحی شده است. با داشتن این کیس روی آیفون شما می توانید همزمان از پشت آیفون به عنوان یک E-reader استفاده کنید.

برای گروه توسعه دهنده Oaxis پروژه قبلی که با نام InkCase نام گزاری شده بود، این پروژه آنقدر موفقیت آمیز بود که گروه طراحی به فکر توسعه و ارائه نسخه جدیدتری از این کیس بیفتند.نسخه جدیدتر و با امکانات بهتر این کیس تماما با آیفون ۶ سازگار است. رنگ این قاب شکیل و جذاب مشکی است و رنگ e-ink نوشته های روی آن سفید رنگ می باشد.

iPhone-6-Inkcase-850x944

شما با داشتن این قاب در کنار آیفون خود می توانید اطلاعات مورد نیاز از اعلان های آب و هوا ، اخبار و پیام ها و .. را در پشت آیفون خودتان مطالعه کنید. با خرید این کیس امکان استفاده از نرم افزاری را تحت عنوان hub دارید که امکان دسترسی به اطلاعات چندین برنامه مختلف از طریق e-ink را فراهم می کند.

راه ارتباطی این کیس با آیفون از طریق بلوتوث می باشد و در صورتی که شما قصد مطالعه داشته باشید با کمک این قاب مقدار باطری کمتری را مصرف خواهید کرد و تنها انرژی مورد استفاده توسط آیفون شما برای اتصال بلوتوسی می باشد. این کیس به شما در نور آفتاب و محیط باز برای مطالعه و نقشه خوانی در مسیر ها و همچنین دسترسی به اطلاعات مورد نیاز از اعلان های تلفن همراه بدون باز کردن صفحه گوشی تلفن کمک خواهد کرد.

inkCase-i6-side3a
قابل توجه است که این کیس حجم آنچنان دور از ذهنی نسبت به باقی کیس هایی که تنها برای محافظت گوشی کاربرد دارند ندارد. این کیس تنها ۴.۲ میلیمتر به عرض آیفون شما اضافه میکند و بدنه پلی کربناتی این کیس به خوبی از پس محافظت آیفون شما بر خواهد آمد.

برای پیش خرید و مشاهده جزییات بیشتر این کیس به اینجا مراجعه کنید.

 
2 نظرات
 1. علی می گوید

  سلام
  عجب چیزیه خیلی خوشم اومد
  بنظرم اینجوری بهتر از یوتافون هستش
  کاشکی از این کیس ها برای اندروید هم بیاد

 2. mehdi می گوید

  قابل توجه دوستان و طرفداران اپل!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.