رپورتاژ: ادچه: تبلیغ در نشریات کاغذی آسان شد

1

اگر شما نیاز به تبلیغ در روزنامه‌ها و مجله‌ها پیدا کنید، چه می‌کنید؟

یا باید از پیش با سازمان آگهی نشریه آشنا باشید، یا اینکه باید زحمت بکشید و روزنامه‌های مورد نظر را بخرید و ورق بزنید تا شماره تلفن لازم برای تماس را پیدا کنید. سپس باید زنگ بزنید و در مورد تبلیغ خود توضیح بدهید، از تعرفه آگاه شوید و تبلیغ خود را از نظر گرافیکی آماده کنید. هر نشریه هم ممکن است از نظر گرافیکی ضوابط متفاوتی داشته باشد.

با اینکه اینترنت خیلی از کارهای ما را ساده کرده است، اما هنوز تغییر در شیوه سفارش آگهی در نشریات کاغذی ایرانی ایجاد نشده است.

4-26-2015 10-40-22 AM

بنابراین همان طور که در بالا گفتم، درج یک آگهی یا نیازمندی، با دردسرهایی از قبیل کمبود وقت، محدودیت زمان و مکان و صرف هزینه‌های بالا دارد؛ اینجاست که لزوم ایجاد خدماتی که به شما کمک کند با صرفه جویی در وقت و هزینه، آگهی خود را در میان طیف گسترده‌ای از رسانه های تبلیغاتی ارائه نمایید، احساس می‌شود.

در این رابطه، سرویس آنلاینی بنام «ادچه» به آدرس اینترنتی adche.ir از خدمات شرکت «تاد» برای اولین بار در ایران‌، موفق به رفع این محدودیت‌ها شده است و قادر است یک آگهی یا نیازمندی را با طرح دلخواه افراد، در تمامی رسانه‌های تبلیغاتی مد نظر آنها منتشر نماید.

“ادچه” با شعار «آگهی‌های کوچک، ایده‌های بزرگ» سرویس آنلاین ثبت و سفارشی کردن یک آگهی در تمامی نیازمندی‌ها، روزنامه‌ها و مجلات است. بنابراین نیاز شما با صرف کمترین وقت و هزینه، بدون حضور فیزیکی و با کمک مشاوران متخصص «ادچه» در امور تبلیغاتی به بهترین نحو پاسخ داده خواهد شد. علاوه بر این شما محدودیتی در طراحی آگهی ندارید زیرا در «ادچه» طراحی تمامی آگهی‌ها و نیازمندیها به صورت رایگان و به دلخواه کاربران خواهد بود.

از مزایای ادچه این است که شما می‌توانید بدون دردسر با یک بار سفارش در یک گروه از نشریات، مثلا نشریات عمومی، نشریات ورزشی یا نشریات مناسب خانواده یا بانوان تبلیغ کنید و در صورت این نوع تبلیغ تخفیف هم می‌گیرید. به این ترتیب در زمان بسیار کمتر، با هزینه کمتر، تبلیغ خود را به نظر تعداد بیشتری از افزاد جامعه هدف می‌رسانید.

پشتیبانی سرویس «ادچه» نیز همواره همراه کاربران و پاسخگوی نیازهای آنهاست. اگر قصد دارید بیش از سایرین دیده شوید و در کوتاه ترین زمان به نتایج مطلوب دست پیدا کنید، فرصت را از دست ندهید و هم اکنون برای دیده شدن از تمامی رسانه‌ها قدم بردارید.

   
1 نظر
  1. هادی می گوید

    سایت خوبیه
    من الان ۱۰ روز آگهی سفارش دادم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.