پردرآمد ترین مشاغل خانگی در دنیا را بشناسید

24

کار در خانه برای همه مناسب نیست اما قطعا امتیازات ویژه ی خودش را دارد. زمانی برای رفت و آمد وجود ندارد، حواس پرتی کمتری از طرف همکاران وجود دارد و البته قادرید در آرامش و راحتی در درون تخت خواب ایمیل هایتان را بفرستید. اگر همه ی این ها خوشایند به نظر می رسد (و اگر شما خویشتن داری کافی را برای متمرکز و پربار ماندن هنگام کار کردن در خانه را دارید)، ممکن است بخواهید جدیدترین لیست FlexJobs را در پردرآمد ترین مشاغل خانگی ببینید. برای جمع آوری این لیست، فلکس جابز که یک سرویس آنلاین تخصص یافته در ارتباطات و کنترل غیر حضوری کسب و کار می باشد، نگاهی به مشاغل از پایگاه های داده ی بیش از ۲۵۰۰۰ لیست های شغل جاری انداخته است و ۱۰ شرکت با بالاترین دستمزد را پیدا کرد. سارا ساتن، سردبیر فلکس جابز می گوید: ” اغلب، مردم این تصور را دارند که همه ی مشاغل خانگی با مهارت کم و شرایط دستمزدی پایین هستند اما این مشاغل نشان می دهند که شغل های سطح بالا، حرفه ای با دستمزد مناسب هم در بین مشاغل خانگی در دسترس هستند.”


 

در زیر ۱۰ مورد از پردرآمدترین مشاغل خانگی، طبق رده بندی فلکس جابز ارائه شده اند:

 1. مدیر امور نظارتی بالینی

متوسط حقوق: ۱۵۰۰۰۰ – ۱۵۱۰۰۰ دلار

توصیف کلی شغل: شرکت های دارویی, حرفه ای های امور نظارتی بالینی را برای تکمیل تعدادی از مسئولیت های مرتبط با آزمایشات کلینیکی استخدام می کنند. به طور نمونه مدیران امور نظارتی کلینیکی برای طرح ریزی، آماده سازی و ارائه ی محصولات جهت فروش داخلی و بین المللی کار می کنند. این فرآیند می تواند با یک دفترکار خانگی انجام شود و شامل تألیف اسناد نظارتی برای کاربردهای آزمایشی، حمایت از اسناد فروشی در بازارهای جدید و خلاصه سازی اسناد در میان چیزهای دیگر است.

عناوین مشاغل خانگی مرتبط: رییس تیم امور نظارتی، مشاور امور نظارتی، دستیار سرپرست امور نظارتی


 

 1. وکیل نظارتی

متوسط حقوق: ۱۱۷۰۰۰ – ۱۵۲۰۰۰ دلار

توصیف کلی شغل: درست مثل وکیل های دفتری، وکیل های غیرحضوری نمایندگی و مشورت قانونی به تعدادی موکل را بسته به تخصص یا حوزه کاری خود ارائه می دهند. آنها باید اعضای فعال کانون در وضع احکام خود باشند و موکل را در دادگاه ملاقات نمی کنند و به صورت غیرحضوری کار می کنند.

عناوین شغلی مرتبط: وکالت، وکیل بررسی سند


 

 1. نویسنده پزشکی ارشد

متوسط حقوق: ۱۱۰۰۰۰ – ۱۱۵۰۰۰ دلار

توصیف کلی شغل: برای تعدادی از کمپانی های مرتبط با سلامتی و بهداشت و درمان، از جمله ناشران پزشکی و شرکت های داروسازی، نویسندگان پزشکی ارشد در تقاضای بالا قرار دارند. حرفه ای های این زمینه برای بررسی اطلاعات پزشکی، نگارش اسناد، ویرایش نظریات دیگر نویسندگان پزشکی و کار با مدیریت ارشد برای پیگیری پروژه ها مسئول هستند. برای تناسب طبیعی با کار غیرحضوری، یک نویسنده ی پزشکی ارشد باید قادر باشد بصورت مستقل کار کند اما همچنین به عنوان جزئی از یک تیم بزرگ، نیازمند داشتن درجه در یک علم یا رشته های پزشکی می باشد.

woman-working-in-home-office-16

عناوین مشاغل خانگی مرتبط: نویسنده ی فنی، نویسنده ی پزشکی اصلی، ادیتور پزشکی، نویسنده ی پزشکی نظارتی


 

 1. مهندس محیط زیست

متوسط حقوق: حدود ۱۱۰۰۰۰ دلار

توصیف کلی شغل: مهندسان محیط زیست به طور نمونه مسئول طراحی و سنجش روش های پیشگیری و کاهش آلودگی، از تجهیزات تا فرآیندها هستند و وقتی آنها در میدان انجام تحقیقات نیستند، می توانند گاهی اوقات در یک دفترکار خانگی کار کنند.

عناوین مشاغل خانگی مرتبط: تکنسین مهندسی زیست محیطی، مدیر علوم طبیعی، متخصص هیدرولوژی، مهندس عمران


 

 1. مدیر توسعه ی کیفیت

متوسط حقوق: ۱۰۰۰۰ – ۱۷۵۰۰۰ دلار

توصیف کلی شغل: به عنوان بخشی از تیم های تکنیکی و عملیاتی در یک شرکت، مدیران توسعه ی کیفیت از راه دور، مسئولیت کار کردن برای طراحی و توسعه ی بهترین تکنیک های مرتبط با اداره ی سیستم ها و ساختار داده ها را دارند. با به خاطر سپردن کیفیت، امنیت و قابلیت اطمینان، یک مدیر بهبود کیفیت با مدیریت ارشد کار می کند و باید مهارت های مهم مدیریت و دانش روند فعلی در بهبود کیفیت و اجرای عملیاتی را داشته باشد.

laptop-49

عناوین مشاغل خانگی مرتبط: مدیر تضمین کیفیت، مدیر ارشد توسعه کیفیت


 

 1. مهندس نرم افزار ارشد

متوسط حقوق: ۱۰۰۰۰۰ – ۱۶۰۰۰۰ دلار

توصیف کلی شغل: مهندسان نرم افزار ارشد به طور نمونه مسئول توسعه، طراحی، و اجرای برنامه های نرم افزاری، سرپرستی پروژه های مرتبط، مدیریت تیمی از مهندسان نرم افزار، عیب یابی مسائل فنی و اشکال زدایی نرم افزار هستند. آنها معمولا نیازمند داشتن تجربه با تعدادی از زبان های برنامه نویسی هستند.

عناوین مشاغل خانگی مرتبط: توسعه دهنده ارشد نرم افزار، توسعه دهنده ارشد وب، توسعه دهنده ارشد devop


 

 1. مدیر توسعه کسب و کار

متوسط حقوق: ۱۰۰۰۰۰ – ۱۵۰۰۰۰ دلار

توصیف کلی شغل: مدیران فروش در خانه، مسئول مدیریت و رشد مناطق فروش مخصوص به خود هستند و همچنین مسئول افزایش درآمد فروش در طبقه بندی مخصوص به خود هستند. مدیران فروش همچنین برنامه هایی برای هدایت نسل و افزایش درآمد برای تیم های فروش طراحی کرده و توسعه می دهند. آنها اغلب به نائب رییس فروش ها گزارش می دهند و به دقت با سهامداران شرکت داخلی به خوبی مشتری هایشان کار می کنند. هنگامی که آنها در بیرون برای مشاهده ی فروش ها نیستند، این حرفه ای ها در ادارات خانگی خود کار می کنند.

عناوین مشاغل خانگی مرتبط: مدیر بازاریاب، مدیر فروش، مدیر حساب


 

 1. زیست شناس تحقیقی

متوسط حقوق: ۹۳۰۰۰ – ۱۵۷۰۰۰ دلار

توصیف کلی شغل: زیست شناس های پژوهشی مسئول مطالعه ی سوژه ای خاص، انجام آزمایشات، اجرای تحقیق و تعیین نتایج و پیامدها هستند. برای مثال، یک میکروب شناس محقق ممکن است فعل و انفعال میزبان ویروس و تعیین سختی بیماری را مطالعه کند.

عناوین مشاغل خانگی مرتبط: میکروب شناس، زیست شناس حیات وحش، دانشمند محقق، دانشمند میدانی


 

 1. مدیر حسابدار

متوسط حقوق: ۹۰۰۰۰ – ۱۱۰۰۰۰ دلار

توصیف کلی شغل: با کار کردن در خانه، مدیران حسابدار مسئول حسابرسی های عملیاتی و مالی برای کمپانی ها و مشتری ها هستند. مسئولیت های این نوع از کار شامل هدایت، طرح ریزی، و اجرای حسابرسی های درونی و مستندسازی همه ی اطلاعات مرتبط با حسابرسی ها است. علاوه بر انجام حسابرسی ها، مدیران حسابدار برای فهم نتایج و اثرات حسابداری، تضمین اثرات آتی و ارزیابی سیستم های درونی، سیاست ها و فرآیندها با سهامداران کار می کنند.

phone-55

عناوین مشاغل خانگی مرتبط: تحلیل گر مالی، افسر مالیاتی، کنترل کننده، دستیار ارشد خدمات مالی، دستیار حسابدار ارشد داخلی، مشاور مالی


 

 1. مامور هدیه دهندگان عمده

متوسط حقوق: حدود ۹۰۰۰۰ دلار

توصیف کلی شغل: سازمان های غیرانتفاعی ماموران مخصوص هدیه دهندگان و اهداکنندگان عمده را برای ترویج، درخواست و احاطه ی اهداکنندگان حال و آینده برای هدایای بزرگ استخدام می کنند. این شغل های غیرحضوری همچنین نیازمند سفرهای زیاد هستند، اما در زمان های بدون سفر، این ماموران به صورت غیر حضوری در خانه کار می کنند. علاوه بر مهارت های عالی مدیریت ارتباطات، مهارت های فروش و مهارت های سازمانی و توانایی کار بصورت مستقل هنگام پیش بردن اهداف سازمان جدی و مهم است.

عناوین مشاغل خانگی مرتبط: مدیر هدایای عمده، مدیر مشارکت اتحادیه ها، افسر هدایای عمده، نایب رییس توسعه، مدیر توسعه، مدیر جمع آوری هزینه


 

منبع

 
آگهی متنی در «همه» صفحات
درمان سریع سیاتیک و دیسک کمر / اندولیفت صورت دکتر رفیعی / متخصص زنان / خرید انواع نهال بادام از برتر نهال / نهال بادام / کلاه کاسکت / لمینت متحرک دندان / کاشت مو / شیشه اتومبیل / دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش / ثبت برند / سرور مجازی / قیمت سئو / آموزش ارز دیجیتال / فروشگاه اینترنتی زنبیل / مشاوره حقوقی تلفنی / وکیل / سپتیک تانک/ تبلیغ در گوگل/ buy neuralink / خرید ساعت دیواری / لیزر درمانی بواسیر / خرید نهال گردو خوشه ای پربار / خرید نهال گردوی چندلر پیوندی / درمان دیسک کمر / نهال گردو / بیمه عمر پاسارگاد / ساعت تبلیغاتی / تجهیزات پزشکی / اورولوژیست / خرید سرور مجازی / تعمیر ماشین ظرفشویی / خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت / خرید لایسنس نود 32 / مجتمع فنی ونک / دانلود سریال / خرید تتر / متخصص ارتودنسی / دکتر زنان / دانلود فیلم دوبله فارسی / دانلود فیلم هندی / چاپ لیوان / حمل بار دریایی از چین / رژیم آنلاین آردایت / بهترین سریال های ایرانی / داروخانه همتا / سانتریفیوژ / داروخانه اینترنتی آرتان / فروشگاه آنلاین زوجیم / چاپ کلاه / کاشت مو / درمانکده / کاشت مو / پزشکا / قیمت ساک پارچه ای / تحلیل تکنیکال فارکس / سایت نوبت دهی دکتریاب / بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران / بهترین سریال های کره ای / دکتر فارمو / کتاب صوتی رایگان / تولید محتوا / بلیط هواپیما تهران / دانلود نرم افزار / مجتمع فنی ونک / سریال جدید / داروخانه آنلاین تینا / سایت ترجمه تخصصی رایت می /
24 نظرات
 1. بنفشه می گوید

  اصلا نمیدونستم همچین شغلاییم وجود داره!

 2. مصطفی می گوید

  لیست این مشاغل خانگی خیلی برام جالب بود. اینجا وقتی از شغل خانگی صحبت میشه فقط به یاد این کارها می افتیم (به استناد راهنمای همشهری!)
  – مونتاژ عروسک و گل مصنوعی
  – ساختن جعبه های کادویی و فانتزی
  – منشی تلفنی
  و نهایتا در اوج تکنولوژی طراحی سایت و مولتی مدیا به روش آماتوری

 3. mupm1 می گوید

  بنظرم این موارد هیچ ربطی به شرایط کشور ما نداره.اگر مطالب بومی سازی بشه تاثیر بهتر و مثبت تری برای مردم داره.اگه هدف کمک باشه نه صرفا پست گذاشتن

 4. جواد می گوید

  خیلی خیلی گنگ توضیح دادی.
  مورد اول رو که اصلا نمیشه فهمید کاراییش چیه ، باید خیلی بومی سازی کنید مطلب رو.
  صرفا ترجمه که نیست…

 5. reza می گوید

  مطالب خوبه اما ترجمه و نگارش خیلی افت کرده. در بعضی جاها که کاملا گنگ ترجمه شده. باعث شد خودم دنبال لینک مطلب اصلی بگردم

 6. میم می گوید

  من هم پیشنهاد می کنم نوشته هاتون صرفا ترجمه سر دستی از سایتهای خارجی نباشه. واقعاً مدیر امور نظارتی بالینی یا مامور هدیه دهندگان عمده چه جور عناوینی هستند؟ حیف است وبسایتی با این سابقه و خواننده اینقدر اختلاف در کیفیت محتوای تولیدی داشته باشه.

  1. سعید ضیاء می گوید

   دوست من این پست به مشاغل خانگی پردرآمد در جهان پرداخته در نتیجه بسیاری از این شغل ها در ایران وجود ندارند و به همین دلیل به گوش های ما ناآشنا به نظر می رسند.

   1. میم می گوید

    بحث من شناخت یا عدم شناخت شغل نیست. ترجمه خوب ترجمه لغت به لغت نیستت. کار شما ترجمه لغت به لغت است که در حال حاضر خیلی باب شده. ترجمه خوب می تواند شغلی را حتی اگر شناخت دقیقی از آن نداشته باشیم با انتخاب کلمات صحیح به خواننده معرفی کند.
    سوال دوم آیا واقعاً شما به تمام مشاغل در تمام حوزه ها اشراف دارید و مطمئنید مشاغلی شبیه اینها در ایران وجود ندارد؟

 7. امیرحسین می گوید

  سلام ممنون از مطلب جالبتون
  قبلاً در یک پزشک ترجمه مطالب بسیار روان و جذاب بود، اما جدیداً ترجمه ها به صورت کلمه به کلمه شده و کیفیت سابق را ندارد. شاید بهتر باشد اگر مطلبی قابلیت ترجمه شدن به گونه ای قابل فهم را نداشته باشد، حتی اگر موضوعی جذاب باشد، در سایت قرار داده نشود.

 8. علیرضا می گوید

  من منبع مقاله شما رو در بیزنس اینسایدر پیدا کردم.در مورد عدم وجود مشاغل مشابه در ایران با شما موافقم ولی در کل ایرادهای ماهیتی هم در ترجمه شما وجود داره.برای نمونه مورد شماره ۹ به حسابداری خیلی ربط داره ولی بصورت تخصصی مشاور مالیاتی میتونه ترجمه بشه. با توجه به اینکه در آمریکا حتی اشخاص هم باید گزارش سالیانه ی درآمد و هزینه خودشون رو به سازمان امور مالیاتی بدن اکثر مردم دچار سردرگمی میشن و ضمنن شرکت ها هم میتونن از تکنیکهای ریز مالیاتی برای کمتر شدن اون از مشاوره ی این افراد استفاده کنند. این مورد و توضیحاتش فقط یک مثال بود برای بومی کردن ترجمه جهت فهم بهتر مطلب توسط ما. با این وجود از زحمات شما بسیار ممنونم و از مقاله شما استفاده بردم.
  پ.ن: اگر بنده رو قابل بدونین میتونم جهت ادیت ترجمه ها با شما همکاری کنم.

 9. آرین می گوید

  آقای ضیاء ظاهرا بیشتر به پر کردن سایت علاقه دارن بدون توجه به کیفیت مطالب. اغلب مطالب سطحی و با ترجمه‌های نه چندان جالب ارائه می‌دهند. به نظر هرچه در فید فیسبوک خود می‌خوانند یا می‌بینند به یک پزشک پست می‌کنند. پست‌های عکاسی هم که می‌گذارید اغلب همینطور است. نه نام و سابقه عکاس معرفی می‌شود و نه خود عکس‌ها با کیفیت بالا در دسترس قرار داده می‌شوند. انگار که داریم اینستاگرام را بالا پایین می‌کنیم. به خاطر دارم سر یک پست شبه علم هم جنجال ایجاد کردند ایشان. اگر اشتباه نکنم بحث چهره‌ای بود که می‌گفتید هزار نفر در خواب دیده‌اند. نمی‌دانم آخر شفاف‌سازی کردید یا خیر.

  1. سعید ضیاء می گوید

   آرین عزیز سلام. در جواب نظرتون باید عرض کنم رزومه ی من و مقالاتی که تا به امروز داده ام نشان می دهند که سطحی کار کرده ام یا نه… مقاله های من از سایت های معتبر مانند بیزینس اینسایدر, رویترز و انگجت … برای یک پزشک ترجمه میشن و بلافاصله توسط سایت های مشهور فارسی و اپلیکیشن های خبری موبایل بدون ذکر منبع کپی می شوند که صدها نمونه از اینها را می توانم نشان دهم. اگر مقالات من سطحی بودند در بخش خبری تلویزیون مورد استفاده قرار نمی گرفتند. درمورد ترجمه هم ممکنه در یک و یا دو مورد کمی گنگ باشند ولی هزاران مقاله ی دیگر چطور؟ شما با دیدن یک ترجمه ی گنگ چطور اون رو به همه ی مقالات تعمیم میدین؟ در ادامه باید بگم که من اصلا فیسبوک ندارم. در مورد پست های عکس هم باید به گونه ای عمل کنم که به من گفته شده و اجازه ندارم از عکس هایی با سایز اورجینال استفاده کنم چون هم به هاست فشار میاره و هم زمان لود شدن برای کاربران خیلی افزایش پیدا می کنه و در نتیجه به رنکینگ و سئو سایت آسیب میزنه. درمورد اون مقاله ی شبه علمی هم تصمیم برعهده خوانندگان گذاشته شد و ما چیزی رو تایید و یا رد نکردیم و ایشالله در آینده به مقاله های شبه علمی بیشتری می پردازیم. ممنون

 10. آرین می گوید

  من یک کامنت بدون بی‌ادبی و فقط انتقاد از آقای ضیا گذاشتم، تایید نکردید؟ اینجا هم سانسور هست و نظر مخالف تحمل نمیشه؟ اگر اینطوره که بفرمایید تا دیگه الکی به یک پزشک نیایم. متاسفم.

 11. mehdi می گوید

  هیچ کدوم از این ها تو کشور ما وجود نداره.چقدر خوب میشد اگه اینجا هم میشد این طوری کار کرد.کارهای این چنینی نیازمند فیدبک هایی است که فقط در سیستمهای اداری صحیح جوابگو هستند.

 12. داود می گوید

  سلام دوستان .وقتی ما شغلی را انتخاب میکنیم قراره آینده مون در پیشرفت اون باشه و کسب درآمد باشه.از نظر بیشتر اقتصاددانان و بزرگان جهان مثل : بیل گیتس .رابرت کیوساکی میگن الان باید همه نتورک را بلد باشن.من هم مثل برادر شما می تونم هر کسی سوالی داره جوابش را بدم .

 13. الی می گوید

  به جای اینکه اینجادنبال شغل بگردین برین توی بازارویه کارساده روشروع کنیدواگه زرنگ باشیدخیلی زودکارموردعلاقه تون میادسراغتون

 14. سمانه می گوید

  من مهندس محیط زیستم اما بیکارم! هه هه هه بیخیال بابا اینجا ایرانه! تو ایران همه بیکارن هر کسی یه راهی باید پیدا کنه تا گلیم خودشو از آب بکشه بیرون و اگرنه بیکاری از دغدغه های سوم چهارم دولت هم نیست!

 15. خفاش غمگین می گوید

  بی خیال دکتر! شما نفستون از جای گرم بلند میشه اینا همش شر و وره!درآمد بالا فقط تو خوردن بیت المال و راههای غیر انسانی کسب میشه! نون حلال فقط و فقط مال کارگر جماعته ! صفای مرام هرچی کارگره!

 16. شیما می گوید

  سلام.موضوعتون خیلی خوب بود ولی مطلبش زیاد کاربد نداره.

 17. پریسا می گوید

  به نظر من هم این مطالب کاربردی نداره تو ایران و به قول دوستمون بومی نیست-هرچند خوبه که بدونیم مردم کشورهای دیگه چطور دارن از فرصت ها و تایم زندگی بهره میبرن و صد البته چه دولت خوبی که اونا حمایت میکنه و یه جورایی وادارشون میکنه و مقعیت براشون محیا میسازه که به هر نحوی تو جامعه سهیم باشند و بتونن درامد زایی بکن.

 18. Reza می گوید

  با سلام و خسته نباشید از کار بسیار ارزنده ای که انجام دادید من فقط میخواستم طرفا نظریه عنوان نشه اینجا ایرانه لطفا راهکار هم بدین چون با نظریه خالی به جایی نمیشه رسید با تشکر و سپاس

 19. منصور می گوید

  موفق باشد واقعا….

 20. پاور بانک می گوید

  اگر مشاغل خانگی بر اساس دیدگاه آینده نگرانه و با برنامه ریزی صورت بگیرد از آب باریکه تبدیل به یک درآمد بسیار عالی تبدیل میشود

 21. farhad می گوید

  محیط زیستم هست !! ما مهندسا باید چیکار کنیم. مکانیک، برق، شیمی و…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.