رپورتاژ: فراخوان برگزاری دومین دوره رقابت‌های تخصصی مهارت‌سنجی فن‌آورد

2

فن آورد چیست؟

فن‌آورد، بزرگ ترین مسابقات تخصصی مهارت سنجی کشور

فن‌آورد بزرگ‌ترین رقابت تخصصی بین حرفه‌ای‌هاست که دنبال اثبات توانمندی‌های خود هستند و از طرفی می‌خواهند بهترین رتبه را در بزرگ‌ترین رتبه‌بندی تخصصی کشور بدست آورند. این رقابت یک رقابت حساس، چالش برانگیز و از همه مهم تر واقعی، بین شرکت‌کنندگان فن‌آورد است.

همه در فن‌آورد هستند!

فن‌آورد یک رویداد کشوری است و شرکت‌کنندگان مختلفی نظیر دانشجویان دانشگاه‌های بزرگ، فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، نمایندگان حرفه‌ای شرکت‌های معتبر ایران، دانشجویان مراکز آموزشی معتبر و غیره در فن‌آورد شرکت می‌کنند که همه برای اثبات توانمندی‌های خود و کسب رتبه بهتر به رقابت خواهند پرداخت. شما نیز می‌توانید با شرکت در فن‌آورد علاوه بر شرکت در یک رقابت واقعی رتبه تخصصی خود را نیز در این رقابت سراسری مشخص کنید.

یک رقابت بزرگ با جوایز بزرگ

فن‌آورد یک مسابقه بزرگ با جوایز بسیار بزرگ می‌باشد نظیر اهدای بیش از ۱۲۰ سکه بهارآزادی به نفرات برتر، ارایه تضمین استخدام، امکان فرصت حضور در یک رقابت تلویزیونی حرفه‌ای و مهیج و همچنین برای تمامی شرکت‌کنندگانی که در هر یک از مهارت‌ها توانمندی خود را ثابت کنند گواهی معتبر مهارتی و معرفی به شرکت‌های معتبر از طرف انجمن نخبگان دانشگاه صنعتی شریف، جزو جوایز بزرگ این دوره از رقابت‌ها می‌باشد.

چه کسانی فن‌آورد را برگزار می‌کنند؟‌

‌فن‌آورد توسط دبیرخانه مسابقات فن‌آورد به نام مجموعه میزان، با همکاری انجمن نخبگان دانشگاه صنعتی شریف و معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت بیش از ۱۰ دانشگاه، پژوهشگاه و موسسه آموزشی معتبر کشوری برای دومین سال متوالی برگزار می‌شود.

چگونه می‌توانم در این رقابت‌ها شرکت کنم؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در ‌فن‌آورد به سایت مسابقات به نشانی www.fanavard.com مراجعه نمایید.

   
2 نظرات
 1. علی می گوید

  سلام
  متاسفانه تعداد این جور مسابقه ها داره زیاد و زیاد تر میشه

  حالا امید وارم تو این فضا از این یکی که از دانشگاه شریف هست یه چیزی در بیاد

  ممنون از اطلاع رسانی

 2. فیوز مینیاتوری می گوید

  ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.