یک مقاله قدیمی اما مطرح در این روزها: طرح کانال‌ها و احیای دریاچه‌های کویر ایران

0

این روزها یک خبر و مناقشه روز، ایده حفر کانال‌هایی برای انتقال آب از دریاچه خزر و خلیج فارس به استان‌های مرکزی ایران است. اما این ایده اصلا تازگی ندارد و به دهه‌ها پیش برمی‌گردد.

به بهانه فعال شدن مجدد کانال تلگرام راپورت‌چی، ما بریده‌ای از یک مقاله ارزشمند را که در مهرماه سال ۱۳۶۰ در مجله دانشمند چاپ شده بود، برایتان در این کانال قرار داده‌ایم.

این مقاله خوب را مهندس هومان فرزاد نوشته بود. راست‌اش مطالب مندرج در این مقاله علیرغم گذشت ۳۵ سال، هنوز هم از اخبار ضد و نقیضی که این روزها می‌خوانیم، گویاتر و همه‌جانبه‌تر بود.

4-27-2016 9-15-10 AM

لینک این مقاله در کانال تلگرام «راپورت‌چی»


به ما کمک کنید که برای پیدا کردن مخاطب نو در رسانه محبوب تلگرام هم موفق باشیم!

در «یک پزشک» در این سال‌ها خواستم نگاهی متفاوت به اخبار و رویدادها داشته باشم. علیرغم محدودیت‌ها و کبود وقت عیمی که به خصوص در این یک ساله به من تحمیل شده است، همچنان شوق نوشتن در مورد زنده مانده، اما راست‌اش نیاز به کمی دلگرمی برای توسعه کار خود به رسانه‌های جدید داریم که مطمئنم این مهم هم به یاری دوستان خوبمان، میسر خواهد شد.

بنابراین اگر سبک انتشار محتوای ما را در کانال تلگرام می‌پسندید با «فوروارد» کردن مطالب و تشویق دوستان خود به عضویت در آن، ما را یاری کنید که با انرژی بیشتری مطالب متفاوت و غیرتکراری و ژرف را جستجو کنیم و به شیوه‌ای مرتب در کانال منتشر کنیم.

4-27-2016 9-18-24 AM

لینک عضویت در راپورت‌چی


از امروز می‌توانید گزیده‌ای از عناوین مطالب برتر کانال راپورت‌چی را می‌توانید در ستون سمت چپ سایت ببینید.

4-27-2016 9-25-05 AM

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.