تماشا کنید: سکانس‌های ابتدایی و انتهایی سریال‌های مشهور در کنار هم

2

ما از برخی از سریال‌های مشهور خاطره‌های زیادی داریم. وقتی تصادفا مجددا عکس یا ویدئوی کوتاهی از آنها می‌بینتیم به یاد روزها و شب‌ها می‌افتیم که به تماشای سریال نشسته بودیم و چیزهای زیادی برایمان تداعی می‌شود.

اما راست‌اش را بخواهید تجدید خاطره سریالی از تجدید خاطره فیلم‌ها، دشوارتر است. شما اگر فرضا هوس تماشای دوباره یکی از فیلم‌های ماندگار مثلا همشهری کین، پدرخوانده‌ها، رهایی از شاوشنگ به سرتان بزند، می‌توانید فیلم را در هاردتان پیدا کنید، یا DVDاش را پیدا کنید یا اصلا دوباره با کیفیت خوب دانلودش کنید.

اما در مورد سریال‌های چنین کاری همیشه ممکن نیست، چون هیچ کدام از ما آنقدر حافظه‌مان قوی نیست که یادمان بیاید فلان سکانس دوست‌داشتنی در کدام اپیزود اتفاق افتاده بود و هیچ یک از ما آنقدر حوصله ندارد که دقیقا همان اپیزود را برای یک سکانس پیدا کند.

اما در شرایطی که تجدید خاطره کامل سریال، در حد کمال خود ممکن نیست، آدم‌هایی هستند که گاهی ویدئوهای خوبی درست می‌کنند. یکی از آنها سلیا گومز است که نشسته و سکانس ابتدایی و انتهایی تعدادی از مشهورترین سریال‌ها را به هم چسبانده و یک ویدئوی خیلی کوتاه، اما بسیار دیدنی درست کرده است.

2016-04-10_17-03-55

این ویدئو را می‌توانید در همین پایین یا با مراجعه به آپارات تماشا کنید.

 
2 نظرات
  1. ramin می گوید

    اسم آهنگ:
    Nocturne No. 2 In E-Flat Major, Op. 9
    از chopin

  2. محسن می گوید

    یادم انداختی دوباره مجبورم دکستر و سوپرانوسو ببینم :دی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.