رپورتاژ: در بومیم کارهای خود را بصورت آنلاین انجام و تحویل بگیرید!

5

بومیم(bumim.ir)  محل برون سپاری کارهاست. یعنی شما می توانید کارهایی را که می توان بصورت آنلاین انجام و تحویل داد را در بومیم به فریلنسرها (افراد متخصص) واگذار کنید و پس از تحویل کار هزینه انجام را به فریلنسر پرداخت کنید.

با این توضیح یعنی شما قادر خواهید بود که نیروی کاری خود را بصورت آنلاین استخدام کنید و آنها را برای مدت زمانی که نیاز دارید بکار بگیرید و این یعنی کاهش چشم گیر هزینه ها و صرفه جویی در زمان

 چه نوع کارهایی در بومیم انجام می شوند؟

هر نوع کاری که بتوان بصورت آنلاین انجام و تحویل داده شود. مانند طراحی، برنامه نویسی، ترجمه، حسابداری، نویسندگی، بازاریابی و کلی کارهای دیگر که امکان واگذاری و تحویل کار بصورت آنلاین وجود داشته باشد.

bumim

کارها چگونه انجام می شوند؟

گام اول (ایجاد پروژه جدید): فرم ایجاد پروژه را پر کنید، توضیح دهید چه کاری باید برای شما انجام شود. بودجه و مهارت های مورد نیاز برای انجام پروژه را انتخاب کنید.

گام دوم (انتخاب بهترین پیشنهاد): بلافاصله پیمانکاران (فریلنسرها) پیشنهادات خود را برای انجام پروژه ارسال می کنند. رتبه، پروفایل و نمونه کارهای آنها را مشاهده و بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید

گام سوم (پرداخت پس از دریافت کار): پس از انتخاب فریلنسر از طریق سیستم پرداخت امن، پرداخت را انجام دهید و پس از دریافت پروژه و رضایت از کار، پرداخت را برای فریلنسر آزاد کنید.

پرداخت چطور کار می کند؟

تمامی پرداخت‌ها در بومیم از طریق ایجاد پرداخت امن، انجام می‌شوند به این معنی که مبلغی را در هر فاز تحویل کار در بومیم معلق می کنید و با صلاحدید خود، پرداخت‌های امن را برای فریلنسر آزاد می کنید. و اگر مشکلی در روند انجام کار پیش بیاید، شما می‌توانید از طریق ایجاد اختلاف، برای پس گرفتن مبلغ پرداخت امن ایجاد شده اقدام کنید.

بطور کل پرداخت امن، اطمینان پرداخت پروژه را برای فریلنسر بالا می برد و برای شما این اطمینان را فراهم می‌آورد که تا زمانی که پروژه را تحویل نگرفته‌اید یا از انجام کار رضایت ندارید، پرداخت را برای فریلنسر آزاد نمی کنید.

فریلنسرها بخوانند!

در صورتی که تخصصی دارید و مایل به کسب درآمد از تخصص خود هستید، میبایست در بومیم ثبت نام کرده و پروفایل خود را تکمیل کنید و به عنوان فریلنسر فعالیت کنید. روزانه کارهای جدیدی توسط  کارفرمایان در بومیم ثبت می شوند که شما می توانید پیشنهاد خود را برای انجام ارسال کنید.

برای شروع وارد بومیم شوید!

 
5 نظرات
 1. نرم افزار حسابداری می گوید

  اگه فریلنسرهایی که در این سایت فعالیت میکنن کارشونو خوب انجام بدن خیلی خوبه ، ولی متاسفانه اکثر فری لنسرها کار رو به اتمام نمیرسونن

 2. پرهام ایزدپرست می گوید

  این سایت تلاش کرده از سایت پونیشا کپی برداری کنه. چطور سایتی که هنوز نماد اعتماد هم نداره مدعی داشتن هزاران متخصص هست. این سایت به تازگی تاسیس شده. ای کاش واقعیت رو جای غلو جلوه می دادند.

 3. علی می گوید

  من تازه رفتم دیدم .. خیلی هم بد نیست .. مگه کپی برداری بده ..
  به نظر خیلی خوبه ادم یه تخصص داشته باشه بجای بدو بدو تو خیابون و دنبال کار گشتن با یه چرخ تو این جور سایت ها ..حداقل می تونه درامدی برای خودش داشته باشه .

  اقا دمتون گرم

 4. مینا می گوید

  فک کنم برای من که دانشجوم بدرد میخوره

 5. میترا می گوید

  سلام
  عالیه ممنون از دوستان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.