رپورتاژ: چرا نصب اپلیکیشن «نظربازار» تجربه خوبی برای شما خواهد بود؟! در اهمیت دیدگاه و نقدهای شما مصرف‌کننده‌ها

0

شرکت‌ها، برندها، تولیدکننده‌ها و صاحبان خدمات، هر چقدر در ارائه کالاها و خدمات خود دقت کنند و موشکافی به خرج بدهند، باز هم در گام آخر، این نظر و امتیاز مصرف‌کننده‌های انتهایی است که می‌تواند میزان فروش آنها را مشخص کند، به آنها اعتبار لازم را ببخشد و شانس بقا به آنها بدهد.

اما گرفتن نظر همین مصرف‌کننده‌ها، کار ساده‌ای نیست. برخی از شرکت‌ها البته تشکیلات روابط عمومی دارند و گاه و بیگاه به تکاپوی توزیع پرسشنامه می‌افتند و سعی می‌کنند از هر طریق که شده بازخوردی بگیرند، برخی‌ها هم اصلا نظرات مشتری‌ها و برایشان مهم نیست و تصور می‌کنند آمار فروش خام، مبین میزان موفقیت آنهاست و تنها با تکیه به همین اعداد می‌توانند دورنمایی از آینده، برای خودشان ترسیم کنند.

با چه شیوه‌ای می‌توان این پل ارتباطی کوچک بین تولیدکننده‌ها و صاحبان خدمات را تقویت کرد؟

یک پاسخ برای این مشکل: سایت‌ها و سرویس‌های مشتقلی هستند که می‌توانند صدای مصرف‌کننده‌ها و بازتاب‌دهنده نظر آنها باشند.

خوشبختانه در ایران هم مدتی است که گام‌هایی به این سمت و سو برداشته شده است و یکی از بهترین گزینه‌ها در این بین اپلیکیشن اندروید «نظربازار» است.

از آنجا که در عصر شبکه‌های اجتماعی و در زمانه ماشینی‌ای که وقت فراغت کمی برای همه ما می‌گذارد، کسی شکیبایی پاسخ به پرسشنامه‌های طولانی را ندارد، اپلیکیشن «نظربازار» کوشیده است که به صورت متناوب در قالب سؤالات جذاب، ساده و خودمانی و خیلی کوتاه، از شما نظرسنجی بکند.

6-1-2016 7-15-59 PM

خوشبختانه «نظربازار»، تلاش کاربران خود را بی‌اجر نمی‌گذارد و به صورت مرتب قرعه‌کشی‌هایی برگزار می‌کند و به کاربران خود جوایزی تقدیم می‌کند.

شما می‌توانید با پاسخ دادن مرتب به پرسشنامه‌ها و دعوت دوستان خود به نظربازار، امتیاز خود را افزایش بدهید و شانس بیشتری برای شرکت در قرعه‌کشی‌ها و برنده شدن پیدا کنید.

نترسید! شما بعد از نصب اپلیکیشن، حتی نیاز به فرایند ثبت‌نام وقت‌گیر ندارید و با صرف مدت زمان خیلی اندک و چند تا لمس ساده روی صفحه نمایش موبایل خودتان می‌توانید هم آگاهی کافی در ذهن مدیران شرکت‌ها نسبت به نیازهای خود ایجاد کنید و هم جایزه بگیرید!

دانلود از بازار

دانلود از گوگل پلی

لینک دانلود مستقیم

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.