زن هنرمندی که آسمان را به اتاق خواب پسری که شب‌های خوابش نمی‌برد، برد!

3

کریسپین یانگ ویلیسون یک متخصص سخت‌افزار و همچنین یک هنرمند است. او وقتی شنید که پسر دوست‌اش شب‌ها بی‌خوابی می‌کشد و با درخواست دوست‌اش مواجه شد که از او خواهش کرده بود اتاق خواب پسرش را طوری رنگ‌آمیزی کند که به خواب‌اش کمک کند، تصمیم گرفت کار جالبی کند.

یک روز یکشنبه همه وسایل لازم را جمع کرد و با استفاده از رنگ شب‌تابی مخصوص، منظره آسمان پرستاره را روی سقف و دیوارها اتاق پسرک نقاشی کرد.

11-27-2016-9-27-11-am

11-27-2016-9-28-10-am

وقتی کار تمام شد و مادر پسرک مطابق معمول خواست آخر شب، لامپ را خاموش کند، پسرک باز هم نمی‌خواست در اتاق تنها بماند. اما این بار او غافلگیر شد و ناگهان با یک منظره زیبا مواجه شد.

11-27-2016-9-29-08-am

11-27-2016-9-28-53-am

11-27-2016-9-28-41-am

حالا او عاشق اتاق‌اش شده و منظره آسمان پرستاره به آرامش و خواب‌اش کمک می‌کند.

11-27-2016-9-29-50-am

 
3 نظرات
 1. علیرضا می گوید

  چقدر زیبا! به ندرت می شه تو ایران پدر و مادری رو پیدا کرد که دنبال راه حل های هوشمندانه برای مسائل بچشون باشن و متاسفانه اکثر اوقات گزینه اول سرکوفت زدن به بچه و مزمت کردنش پیش اینو و اونه. خوبه که واقعا بچه رو درک کرد و شرایطو براش تغییر داد. واقعا بچه ها ذاتا معصوم هستن و دنبال اذیت نیستن و ممکنه فقط با شرایطی احساس راحتی نکنن و این ناراحتی رو در قالب هایی که به مذاق ما آدم بزرگا خوش نمی یاد نشون بدن. مطمئناً می شه با راه حل های هوشمندانه شرایطو برای بچه تغییر داد.

 2. علیرضا می گوید

  سلام وقت بخیر
  من تصور کردم شما همه پست ها رو از این به بعد به صورت اینستنت ویو تو تلگرام خواهید گذاشت ؟ اشتباه بوده یا باید هنوز صبور باشیم ؟

  1. علیرضا مجیدی می گوید

   یک پزشک دو کانال در تلگرام داره: یکی کانال یک پزشک و دیگری کانال یک پزشک پلاس.
   در اولی کاری که کانال انجام می‌ده، آگاه‌سازی کاربران از انتشار پست‌های جدید است.
   کار دومی انتشار مطالب پراکنده‌ای است که در وب می‌بینم.
   فعلا سیاست من انتشار مطالب سایت در تلگرام به صورت کامل نیست و در واقع هیچ سایتی این کار را نمی‌کند. علاقه شخصی من این است که مطالب طولانی که با کارکرد اصلی سایت چندان همخوانی ندارند را با این امکان جدید تلگرام درج کنم.
   البته فعلا هنوز بسیاری از کاربران متوجه این ویژگی جدید نشده‌اند و صاحبان کانال‌های با چندصدهزار کا عضو هم از این ویژگی استفاده نمی‌کنند.
   از سوی دیگر به ماندگاری و خارج نشدن هیچ شبکه اجتماعی از دسترسی کاربران نباید امید داشته باشید. تلگرام ممکن است امروز باشد، و فردا نباشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.