رپورتاژ: با قاصدک۲۴ سریع‌تر، آسان‌تر و ارزان‌تر برای سفر مهیا شوید!

0

راه‌های زیادی برای سفر رفتن وجود دارد؛ سفر با خودروی شخصی، قطار، هواپیما و… اما اگر برای رسیدن به مقصد، مسیرهای هوایی را انتخاب کرده باشید، برای تهیه بلیط هواپیما چند راه بیشتر ندارید. مثلا می توانید همه چیز را به عهده برگزارکنندگان تورهای چند روزه بگذارید، به آژانس‌های مسافرتی مراجعه کنید و یا اینکه خودتان آنلاین بلیط هواپیمایتان را خریداری کنید. خب پس در نتیجه سفر رفتن، زیاد هم سخت نیست اما آنچه که شما را در این زمینه حرفه ای می کند، چگونه سفر رفتن است!

اگر می خواهید سفری خاطره‌انگیز را رقم بزنید اغلب پیدا کردن توری که از همه لحاظ شما را راضی کند، سخت است چرا که در بسیاری از موارد تناسب درستی میان هزینه‌هایی که متحمل می شوید و خدماتی که در مقابل دریافت می کنید، برقرار نیست و همین‌ها موجب می شود که اینگونه سفرها از لحاظ اقتصادی چندان به صرفه نباشند.

12-3-2016-10-24-48-pm

آژانس‌های مسافرتی نیز نیازمند مراجعه حضوری هستند یعنی باید ساعتی از زمان آزاد خود را صرف نمایید، ترافیک و شلوغی شهر را تحمل نمایید تا بتوانید یک بلیط هواپیما تهیه کنید. از آن گذشته در اینگونه خریدها اغلب انتخابتان محدود به سلیقه اپراتور فروش و ایرلاین‌های طرف قرارداد آژانس است پس ممکن است هنگام خرید بلیط هواپیما در اینجا پرواز چارتر یا سیستمی مورد نظر خورد را پیدا نکنید.

روش بهتر استفاده از خرید های اینترنتی است اما خرید های آنلاین نیز لم مخصوص به خود را دارند. اول از همه باید از معتبر بودن سایت و سامانه‌ی خریدی که انتخاب کرده اید، مطمئن شوید؛ بعد دامنه‌ی انتخابی که در اختیارتان گذاشته شده را بررسی نمایید و در نهایت اقدام به خرید کنید. نکته ای که در این میان وجود دارد است که همه‌ی اینها هم نیز نیازمند زمان است پس چگونه می توانیم مطمئن و بی دردسر خرید نماییم؟ جواب واضح است؛ سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاصدک ۲۴ را امتحان نمایید!

مجموعه قاصدک دارای نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی است از این رو معتبر و قابل اطمینان می باشد، دسترسی به آن در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است پس از مراجعه ی حضوری، ترافیک و شلوغی شهر خبری نیست. علاوه بر این‌ها با تمامی آژانس‌های مسافرتی، چارترکنندگان بلیط هواپیما خارجی یا داخلی و کلیه ی ایرلاین‌های معتبر داخلی قرارداد همکاری دارد تا هرگز بلیطی دور از چشمتان نماند.

با مراجعه به این سامانه در اینجا می‌توانید با انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ سفرتان فهرستی از تمامی بلیط های هواپیمای موجود در مسیر درخواستی‌تان را مشاهده کنید و در صورتی که بلیط هواپیمای خاصی (به طور مثال بلیط سیستمی یا چارتری، بلیط هواپیمای یک ایرلاین مشخص یا بلیط هواپیما در یک بازه ی زمانی و…) مد نظرتان است، لیستتان را با فیلترهای تعبیه شده در سیستم محدودتر نمایید. به این ترتیب هم مجموعه ی کاملی از بلیط ها را مشاهده کرده‌اید، هم امکان مقایسه داشته اید و هم دستتان در انتخاب باز بوده است. حال بلیط مورد نظرتان را رزرو کرده و وارد درگاه خرید شوید تا در کوتاهترین زمان ممکن آن را در آدرس پست الکترونیکی خود دریافت نمایید.

در قاصدک ۲۴ امکان کنسلی و استرداد نیز به صورت آنی مهیاست. فرض نمایید به هر دلیلی مجبور به تعویق سفر خود شده اید؛ تنها کافیست درخواست کنسلی بلیط خود را برای کارشناسان بخش پشتیبانی ما ارسال کنید تا پس از کسر مبلغ جریمه ی مورد نظر شرکت های هواپیمایی در بلیط های سیستمی و طبق قوانین چارتر کننده در بلیط های چارتری، باقی هزینه ای که برای بلیط پرداخته اید را در حساب خود داشته باشید.

جامع بودن امکانات در نظر گرفته شده در قاصدک۲۴، راحتی، آسودگی و سرعت را برایتان به ارمغان می‌آورد و متنوع بودن بلیط های هواپیمای موجود در آن، به شما در انتخاب بلیط متناسب با بودجه‌تان کمک می کند پس اگر می خواهید بلیط هواپیمایتان را سریعتر، آسانتر و ارزانتر تهیه کنید، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاصدک ۲۴ را از دست ندهید!

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.